Nie jesteś zalogowany.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 06.09.2023, 09:28

Znikła armia

Wczoraj zalogowałem się koło 19.00 na swoje konto. Jak skończyłem miałem całą armię.
Dzisiaj jak wszedłem to miałem raport z ataku na mnie i okazało się że z mojej armii zniknęło 8400 piechoty laserowej przed atakiem. Bo nie mam dwóch raportów że ktoś mnie atakował dwa razy i skasował mi armie przy pierwszym ataku.

Gracz który mnie zaatakował, zalogował się o 20.00 i do mnie ma prawie godzinę drogi. Więc nie mógł mnie zaatakować wcześniej i tylko jeden atak oddał.

Moje ID 8403
Serwer Jukatan

Mam nadzieję że to szybko się wyjaśni.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (11.09.2023, 21:36)


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 11.09.2023, 21:42

I proszę na inne skargi to nawet w ten sam dzień się administracja pojawia i blokuje. Na inne zgłoszenia zero reakcji, jak by to że ktoś inny złom sprzedaje nic nie warty za 3mln i po 1 mln nie wspomnę że człowiekowi znika armia przed samym atakiem i to prawie cała i dostaje minusa dla bohatera to wtedy administracji brak aby to wyjaśnić !

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 29.09.2023, 09:25

Przykro mi ale nie udało nam się ustalić, co się stało z Twoją armią - obecnie nie ma aż tak dokładnych logów, by dało się to wyśledzić. Sprawdziłem też, że nie było logowania na Twoje konto w międzyczasie, co wyklucza włamanie. Dziwny przypadek - nie przypominam sobie, by kiedyś komuś armia po prostu wyparowała. Niestety nie potrafimy określić, co się z nią stało :/
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker