You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Friday, November 13th 2009, 8:18pm

Author: krav

Klan

Witam.. od jakiego lvl miasta.. można zakładać klany ? z góry dziekuje za pomoc

Wednesday, November 11th 2009, 10:22am

oddam konto + konto premium do 27 listopada

Witam oddam konto w krainę T2 epoka2 .. 2 osady .. ranking bohatera 691 .. 2 lvl Bohater poboczny 1 lvl temat do zamkniecia.. oddałem konto

Sunday, November 8th 2009, 9:46am

Osada i oferty surowce

Witam zauwazyłem 2 problemy w grze.. tą osadą to nie do konca problem.. - Osada .. bardzo dobrze i lepiej możliwie by sie grało.. jak by zwykłą osadę można było przenieś w inne miejsce na takich zasad jak Stolica .. - jak wystawi sie Oferte Surowców .. to nie ma mozliwosci wycofania .. to proponuje dodania opcji wycofania ofert

Saturday, November 7th 2009, 6:01pm

spalona własna wioska

dobra juz wszystko wiem... jeszcze mam takie pytanie.. jak spale moją wioskę... to czy w epoce 2 zamiast w osady to bede mógł zbudować 3 ?

Saturday, November 7th 2009, 9:41am

spalona własna wioska

znów moja wioska jest oblężona...z tego co zauwazyłem można Przenieś wszystkie osady.. chyba ..jak dałem opcje centrum dowodzenia... a tam pod kazda osadą jest opcja Przenieś ..czyli to samo co z Stolica ?

Friday, November 6th 2009, 9:11pm

spalona własna wioska

Witam .. mam zamiar spalić moją osade drugą co chwile jest atakowania i robi sie malutki front... jak zniszcze wioske... to co dzieje sie z Bohaterem drugiej wioski ?

Tuesday, November 3rd 2009, 9:07pm

oblezenie wioski epoka 2

a jak pokonać korupcje w nowej osadzie ? ale nie stolicy

Monday, November 2nd 2009, 7:44pm

oblezenie wioski epoka 2

wiem.. ale chodzi mi o to jak wygląda z budynkami czy tak samo zamieniają się ?

Monday, November 2nd 2009, 7:37pm

oblezenie wioski epoka 2

mam ale słabą w tej wiosce... "Oblężenie ma na celu zamianę wiosek!" a co dokładnie chodzi ? tak jak rytuał przeniesienia stolicy? z polami,budynkami itp ? ale w sumie dobrze bo mialem zamiar przenieś stolice w inny region ale wkurzało mnie ze 2 wioska zostanie w miejscu

Monday, November 2nd 2009, 7:24pm

oblezenie wioski epoka 2

Witam mam problem .. mam 2 wioski.. nie mam rozbudowany jeszcze budynek Dyplomacji... ale jakiś gracz co jest albo cholernie odwazny albo cholernie głupi co dopiero od rana jest w epoce2 zaczął oblezenie mojej wioski(załoze sie ze nie ma nawet wielkiej armii..).. pisze ze oblezenie wioski skonczy sie dopiero jutro..to jak dziś zaatakuje oblegających..to czy bede miał możliwość zaatakowana jeszcze raz ale jutro? góry dziekuje za pomoc