You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Tuesday, April 26th 2011, 1:45pm

Author: Matik

Oddam Konto

oddaję konto na servie 2 moje ID: 1335 EPOKA: 5 Konto przejmie gracz :Nikon007

Wednesday, October 20th 2010, 10:20am

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

Ja nie bronie nikogo tylko chce żeby karać równo nie znam do końca sytuacji ja logow nie moge podgladac co sie dzialo na tych kontach, ale za prowadzenie 6 kont (Atlantis77) z których wszystjkei w jednym klanie to bez powiazan kont jest to pomoc dla klanu przy oblezeniu. i ma dostac kare mniejsza niz osoba ktora prowadzac dwa konta z czego jedno poza klanem. Natomiast Bakteria to juz inna historia i bym nawet tego nie porównywał. Multikonta + recydywa OLe Connan

Wednesday, October 20th 2010, 7:24am

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

Apeluję o zmniejszenie kary dla Spiryta lub zwiększenie Atlantis77. Chyba że nie ma tu równości

Wednesday, October 20th 2010, 7:22am

Kedolw, Getm, SYJON, REWANZ, loczek, Bond

Proszę o równe traktowanie wszystkich uczestników gry. Atlantis77 wykorzystywał te konta do ataków na jedna osobe np gdy jeden atak nei wyszedl i wg mnie ma za niska karę i z tego co tu widze to dojdzie do tego ze odblokujecie mu polowe kont spowrotem. jeśli admin nie wierzy niech sprawdzi w logach najpierw zaatakował mnie z konta Atlantis77 a gdy został rozbity momentalnie chwile poźniej poszedl atak z konta Kedolw a później bodajże z konta Bond. Jak traktowac to wszytskich na równi jeśli mu zw...