You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Saturday, January 2nd 2010, 6:07pm

Author: Nataniel

Najlepszy kawał jaki znasz

magister, życie jest okrutne Egzamin z anatomii. Profesor pyta: - A jaką funkcję pełni musculus cremaster? - Ten mięsień podnosi mosznę. - Dobrze, a co jeszcze robi? - Nie mam pewności, ale przy silnych bodźcach mechanicznych takich jak uderzenie, to powoduje wytrzeszcz oczu, ugięcie kolan, otwarcie ust i artykułowanie wysokich dźwięków!

Saturday, January 2nd 2010, 3:09pm

Konrad Blondynka i brunetka skacze z 10 piętra, która z nich przeżyje? Blondynka, bo w ostatniej chwili złapie się krawężnika...

Saturday, January 2nd 2010, 1:58pm

Idzie Jasiu z Babcią przez las, nagle babcia mówi do Jasia: -Jasiu patrz! Pająk je biedronkę! Na to zdziwiony Jasiu: -Babciu, a co to jest ta dronka? __________________________________ Teraz może taki dowcip trochę nie za śmieszny Co zrobić żeby dzieci w Afryce nie chodziły głodne? -Upier*olić im nogi __________________________________ Idzie młody nauczyciel ze starym nauczycielem, korytarzem na lekcje... Młody obładowany książkami, zeszytami i notatkami, a stary bez niczego tylko z kubkiem kawy...

Friday, January 1st 2010, 7:08pm

Szukam Klanu

Witam, poszukuję w moich okolicach jakiegoś aktywnego i przyjemnego klanu, mój poziom bohatera to 15, ep 2 w najbliższych dniach planowany awans do 3. 3 : 30

Friday, January 1st 2010, 2:52pm

Gdzie najwięcej expy w epoce 2

no ja wystawiam legiony z aniołem i jakoś wracają... jest ktośdoświadczony kto chętny jest mi pomagać gdy będę miał jakieś pytania? (taki mój mentor ) mój nr gg 10549253

Friday, January 1st 2010, 1:24pm

Przyrost a utrzyamnie

ok Dzięki za pomoc

Friday, January 1st 2010, 12:21pm

a ja chyba stwierdzam że lepiej na jaskini 3 tam jak byłem z 10 legionistami to wpadało po 124 teraz puszczę 8 legionistów i zobaczy się

Friday, January 1st 2010, 12:00pm

Przyrost a utrzyamnie

Witam, mam takie pytanie, jeżeli mam całkowite wydobycie drewna na 442/h utrzymanie wojsk wynosi (np.) 441/h a całkowity przyrost 1/h to znaczy że co 1h będzie mi tylko przyrastało 1 jednostka drewna? Czy tak, że jedna przyrośnie a 441 ucieknie powodując to że po kilku dniach zabraknie mi tego surowca? Czy jest to już wliczone w wydobycie kopalni i nie ma wpływu na minusową zmianę moich surowców?

Thursday, December 31st 2009, 3:21pm

Witam, jestem w drugiej epoce i mam pytanie, gdzie najwięcej się expi?