You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 272.

Tuesday, January 21st 2020, 12:20am

Author: Arlo

Zabite jednostki

Quoted from "baalzamon" myślę ze te brakujące rzuciły się na miecze, jak się dowiedziały jak często admini tu zaglądają... Trochę szkoda, bo gra ma potencjał. Jako gracz już kilka lat nieaktywny, nadal czekam na serwer T3, może jakby powstał to wielu dawnych graczy, by chętnie jeszcze raz spróbowało. No, ale jak coś nie jest opłacalne to się raczej w to nie inwestuje.

Sunday, November 9th 2014, 1:55pm

expienie 3 epoka jukatan

To już chyba jego sprawa co robi ze swoim wojskiem. Ja też tak robiłem, może tylko nie powinieneś się ogłaszać z tym na forum. Poszukaj kogoś w grze.

Monday, October 27th 2014, 12:51pm

NOWY SERWER - deklaracje

Ja się jeszcze zastanawiam.

Sunday, October 5th 2014, 5:40pm

Serwer padł??

No teraz to już najlepsza chwila, by zresetować cały serwer. Wtedy i ja zagram.

Saturday, June 7th 2014, 8:30pm

3 epoka. Jakie eq i czary?

Dawaj doświadczenie w atak i ini. Kup obrońcę wiary, najlepiej 3 sztuki. Jak Cię nie stać to sam stwórz, generalnie dąż właśnie do tego. A co do pozostałych itemów to sprzedawaj za PH niepotrzebne Ci rzeczy, i kupuj co Ci tam pasuje na aukcjach.

Thursday, June 5th 2014, 9:37pm

Think tank - kuźnia pomysłów

Jerzys, ten mechanizm to najlepiej restart serwerów i nie zapodawanie bobów. Trochę żałuję, że się skasowałem, bo teraz też bym pograł. A jak sami zresztą piszecie, od nowa nie ma co zaczynać na obecnych serwerach. Po mojemu to najpierw restarty, a później te intensywne zmiany tak w czasie zaczynania gry przez wszystkich.

Wednesday, June 4th 2014, 9:17pm

Think tank - kuźnia pomysłów

Co raz to głupsze te Wasze pomysły... ŻADNYCH BOBÓW. Ani eventowych, ani za PH. Ten pomysł z tym, ze bohater z minusem nie może atakować też nie popieram. Po co na silę takie pierdoły wymyślać? Jak już to coś co naprawdę ożywi grę, np ten pomysł z blokowaniem wydobycie jest dobry, a jeszcze lepszy by był z kasowaniem nieaktywnych kont. Dobry byłby też ten bezpośredni link do ekspedycji i lokacji.

Sunday, May 11th 2014, 12:04am

Opis Ustrojow Politycznych

Quoted from "jerzys" naprawde??? nawet te co nie posiadają ??? to w wielkim błędzie byłem Tak, np. rajtarzy mają AA 10 z tym, że premie AA z demona i przedmiotów na nich nie działają.

Sunday, May 4th 2014, 1:46pm

ustroj 4 epo i pytanie

Premie do AA, czy to od bohatera, czy przedmiotów nie działają na te jednostki co mają AA z ustroju. Wato byłoby to dopisać w informacji o ustroju.

Sunday, March 30th 2014, 6:58pm

Pufff... wyparował...

Restart serwera jak najbardziej konieczny... Te eventy budownicze zepsuły rozgrywkę.

Saturday, March 15th 2014, 1:53am

Pograłbym w coś

Rage War Coś takiego jest w produkcji. Chyba najbardziej podobne do TE. Też chętnie bym pograł na T3...

Monday, February 24th 2014, 9:32pm

Restart Serwera T1

Reset do 1, wszystkich. Rejestracja od nowa, ewentualnie konta z premium już zarejestrowane by były, wystarczyłoby tylko stworzyć postać od nowa. Wtedy i w 1 epoce by się walczyło, aby surkę podwędzić. Tak bym to widział.

Thursday, February 20th 2014, 7:01pm

szarża bohatera

Sushi please... Wyrównajcie moda w tym zwoju w stosunku do pozostałych i już o nic nie pytaj. Wszystko zostało powiedziane.

Saturday, February 15th 2014, 12:40am

szarża bohatera

Albo testy były wraz z jednostkami, wówczas demon miał premie do ataku dla jednostek i anioł wypadał słabiej. Chyba, że brać pod uwagę władanie bronią, ale to i tak anioł jak i demon władają bronią białą to jak już to i demon powinien mieć wzmocniony zwój. Mimo, że już nie gram, (czekam na nowy serwer ) proszę o wyrównanie zwoju Anioła tzn. Obrońca wiary do pozostałych ras, bo to jest najrozsądniejsze.

Thursday, February 13th 2014, 8:22pm

szarża bohatera

Mam wrażenie, że Sushi cały czas myśli, że chodzi o szarże dla jednostek. Wtedy by się zgadzało, bo demon ma premię ataku, ale w tej sytuacji nie widzę powodu by Anioł wypadał słabiej.

Sunday, January 26th 2014, 9:41pm

Restart Serwera T1

Spiryt, zgódź się. Nie musi być to taki restart, że wielki wybuch i koniec. Może np. tak jak w pewniej popularnej grze, czyli zbudować jakąś wieżyczkę, albo coś... Jakby ktoś chciał zagrać to już nie ma gdzie, na T2 są armie z 3 epoki po 3 górnikach, co bardzo zniechęca do gry i jakiejkolwiek rywalizacji, a na T1 już od dawna wieje nudą. Głównie 6 epoka tam gra. Albo restart, któregoś z serwerów, albo T3 pozytywnie wpłynie na tę grę. Tylko jakby miał być nowy serwer to bez żadnych górników, bo t...

Monday, January 20th 2014, 8:38pm

Restart Serwera T1

Skoro administracja nie ma w planach nowego serwera to może uda się przekonać do restartu T1... Na T1 aktywnych graczy jest niewiele, głównie elita, która osiągnęła już wszystko co można osiągnąć w tej grze. A jestem pewien, że Ci gracze chętnie zagraliby jeszcze raz, a nawet wiele nowych graczy by doszło, więc raczej firma by na tym nie straciła. I może podwójna prędkość na serwerze? Przyciągnęłoby to graczy grających też na T2. Co o tym myślicie?

Monday, January 6th 2014, 10:12pm

Nowy 3 Serwer- Zapisy

Grałbym... Z tym, że bez eventów górniczo-budowniczych. Podwójne stolice i ustroje mogą być, będzie ciekawiej. Dobrze by było jakby nieaktywne konta się kasowały, wtedy będzie więcej walk o surowce. I usunąć kryształy z mapy, bo blokują poletka, a w zakładce EKSPEDYCJE: 0 dodać przycisk "Zaplanuj ekspedycję klanową ". To chyba wszystko.

Sunday, March 31st 2013, 8:00pm

Event wielkanocny

Tak patrzyłem na ten zwiększony exp i pomyślałem o czymś takim, że można by coś takiego zrobić: lokacje 1 epokowe mają normalny exp, 2 epokowe 2x większy niż jest, 3 epokowe 3x i tak dalej. Wtedy nie chodziłoby się ciągle na Goliata w np. 3 epoce dla expa tylko na lokacje z danej epoki. Ale to by się sprawdziło bardziej na nowym serwerze, bez eventów górniczych. Łatwiej by się expiło bohaterów.