You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 475.

Monday, January 7th 2019, 5:18pm

Author: robertpkt

Arena - dla wszystkich epok i ustrojów, max 100 jednostek, w systemie 1:1

wystawiamy boha + 100 dowolnych jednostek na Arenie i niech zwycięży lepszy szczegóły do dopracowania

Sunday, January 6th 2019, 10:55am

cos sie zacieło :) BOB trwa dalej

1 minuta do zakończenia budowy

Thursday, January 3rd 2019, 7:47pm

Event na zwoje - oficjalny wniosek graczy

TEN event był eventem również i na zwoje + mój bonus z DG i nic wartościowego nie wpadło , w porównaniu z YDRami to nawet mniej niż nic i co mi po tych runach jak ich i tak nie wykorzystam ?? po 10 latach grania i wykonaniu pierdyliardów wypraw powinienem mieć już chyba wszystkie zwoje z 6 ej ??? albo przynajmniej móc je kupić a tu nawet zwoju z ep 5 ej nikt nie wystawi bo go po prostu nikt nie ma ps. dajcie linka z tą walką chce zobaczyć jak zwoje zostały wykorzystane

Wednesday, January 2nd 2019, 4:50pm

ewent noworoczny - zwoje

wpadł z wyższych poziomów 1 zwój którego nie miałem - 4 epokowy i nic więcej przez cały czas trwania eventu i średnio przy 12 wyprawach dziennie (kilka mogłem przespać) epoka 6 ta ustrój DG więc szansa w stosunku do eventu i tak wyższa więcej z wyższych/lepszych zwojów niestety NULL czyli ZERO run YRD 17 szt. - lokacja oczywiście Azazel

Saturday, November 10th 2018, 9:44am

oczywoscie za eventem na zwoje

czesc zwojow z 6 ej chyba wogoole niekomu nie wypadła warto chocby po to żeby przetestowac co z nimi można zrobić

Wednesday, October 31st 2018, 4:42pm

Halloween 2018

Quoted from "Jagna" oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Quoted from "Jagna" oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! działa https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=bbcfdecdaa tylko zapomnieli nas o tym poinformować i nie to żebym marudził ale po co nam t...

Tuesday, September 4th 2018, 12:44pm

kupię artefakty z poziomu Horyzont Zdarzen

oprócz HZ 5 i HZ 9 ( te mam ) taka sobie chce zrobic kolekcje cos trzeba zrobic z PH

Thursday, April 5th 2018, 3:27pm

Event Wielkanocny 2018

i ja myślałem o czymś podobnym tzn możliwość wykonania w 6 ej epoce lokacji za pomocą jednostek z poprzednich epok zawsze to jakaś zabawa z apaczami np na Azziego no i niezawodne pelotki z 5 ej epoki

Tuesday, January 2nd 2018, 8:52pm

i to tyle jeśli chodzi o bez mała 10 lat grania z eventami włącznie

https://drive.google.com/file/d/1FXQ2kw-…iew?usp=sharing i nie ma znaczenia event czy nie, część z tych zwoi kupiłem 10 lat gry, z czego całkiem sporo w 6 ej epoce, do chwili obecnej powinienem raczej mieć już komplet zwoi z 6 ej epoki ?? i ze dwa z 6 ej mam założone

Saturday, October 14th 2017, 12:24am

za naloty dywanowe

powinna być kara ban jaki albo co , zmień nazwy wioski na Drezno albo Tokio

Tuesday, July 18th 2017, 9:31am

po co nowe czary jak starych nie mozna znaleźć ??

siedze od lat w grze, tłuke ju teraz tylko wyprawki i teoretycznie powinienem miec całkiem sporo zwojów z 6 ej epoki a na placach obu rak policzyć je mogę YRD-y lecą całkiem całkiem jakby tylko zwoje z 6 ej miały takie samo prawdopodobieństwo to byłoby całkiem fajnie warto by było po tylu latach w grze miec możliwość sprawdzenia WSZYSTKICH zwojów.

Monday, January 12th 2015, 8:57pm

premka extra bonusowa niestety

ale o kant ... rozbic konczy sie z poczatkiem eventu tak wiec na poczatek eventu jak wykorzystam do poludnia 13 ego wyprawki dostane na dzien dobry wyprawek ujemnych 6 i zaczekam na ich rozliczenie 12 h potem bede czekał na wyprawki normalnie czyli do konca eventu ew 6 ?? - zaden event :/ w sumie musze sie zmiescic z extra wyprawkami do godz 13 ej 13 ego ??? premka najlepiej jakbyt była do konca eventu - wtedy rozumiem ze konczą sie wyprawki i nawet niech dostane ujemne zal nie bedzie aa i tak p...

Tuesday, October 14th 2014, 1:06pm

czar nie działa dla innej rasy ??

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=02bfda32c8

Monday, October 13th 2014, 10:38am

up bo zdaje sie pytanie umkneło w zamieszaniu z padem serwerów

Monday, September 29th 2014, 3:19pm

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=852e69485b działa czar dla człowieka prawidłowo: Bohater Vergil rzuca zaklęcie »Wzmocnione uderzenie gromu« poziom 9. podniosłem umiejetnosci dla piekła i śmierci awek piekielny działa prawidłowo i człowiek dostaje "Awatar Ognia" nie działa: "wzmocnione obracanie w proch" - skill podnioesiony za pomoca punktów i run YRD oraz itemków do poziomu 18

Tuesday, December 17th 2013, 9:27pm

Event

ja uważam ze zadnego boba nie powinno być - NIGDY :/ gra taka jaka była pare lat temu - DYNAMICZNA gdzie rzeczywiście działała zasada PAPIER - NOŻYCE - KAMIEŃ max 100 - 200 jednostek czas odbudowy armi max 12 godzin - to było sensem tej gry - gra dla każdego widze ze czas sie zegnac z TE

Sunday, June 23rd 2013, 1:11pm

Sushi spojrz prosze na to

a ja jeszcze raz dopisze - nudno nie bylo miedzy innymi dlatego ze nie było armi gigantów i po zgonie łatwo i szybko sie było można odbudowac ,moze warto w tym kierunku iść z ulepszaniem TE , mniejsze armie = wiecej dynamiki i nie szkoda woja słać na bunkry bo sie szybko odbuduje

Sunday, June 2nd 2013, 9:22pm

Sushi spojrz prosze na to

gra straciła całą dynamike i sens w momencie kiedy niemozna się w sensownym czasie odbudowac i bronić przed mutantami, które powstały po bobach to tez by było do poprawienia