You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Wednesday, October 1st 2008, 2:39pm

Author: Kizer

czemu nie atakowali?? O co chodzi??

No i prawidłowo, że nie atakowali. Twoi ludzie nie mieli ataku przeciwlotniczego, a tamten bohater ma umiejętność latania.

Tuesday, September 30th 2008, 1:54pm

Nie mogę wrzucić surków do magazynu :(

Nie wiem o co chodzi, ale jak kliknę "OK" na komunikacie, że następne surki moge schować za 6h, to mnie wylogowuje a surówka jest nie schowana Co ciekawsze, w drugiej wiosce surki schowały się bez problemu Edit Hmm, już jest OK.

Wednesday, September 10th 2008, 10:35pm

Jakaś awaria?

Nooo, tylko co to znaczy, że będą problemy z logowaniem?? Czyli jeden się zaloguje, a drugi nie?? To w tym momencie, ten któremu się uda może sobie spokojnie farmić i oblegać, a inni nie będe w stanie się mu przeciwstawić Moim zdaniem operatorzy powinni wrzucić ochronę na 24h dla wszystkich userów

Friday, July 11th 2008, 12:07pm

Ujemne doświadczenie bohatera

Ja rozumiem, że mój bohater po dwóch szybkich śmierciach nagromadził ujemnych punktów doświadczenia, ale przydałoby się jakieś zobrazowanie ilości tych punktów. Od dwóch dni chodzę nim na wyprawki i niweluję od 6 do 19 za każdym razem i cały czas sa ujemne Jest to już troche frustrujące Chciałbym wiedzieć ile tych punktów jeszcze jest do zniwelowania, to wtedy bym się tak nie wkurzał PS. A może jest jakis bug i nigdy już nie będę zdobywał dodatnich punktów??

Friday, June 20th 2008, 1:55pm

Wskrzeszanie bohatera - 4 lvl

Wczoraj wieczorem porwałem się na Gilgamesha, a że armia była źle dobrana, to oczywiście mój bohater poległ. Ponieważ i tak nie miałem surków, więc nie interesowałem sie więcej jego losami Dzisiaj rano zebrałem surówę, wchodzę na zakładkę bohatera.... .... a tam jest "wskrześ" i żadnych kosztów Kliknąłem, mam bohatera, a nic surówy mi nie zabrało Czyżby 12h do darmowego wskrzeszenia zawsze obowiązywało?? Bo miało być tylko dla bohaterów z 1lvl, a ja mam 4lvl PS. Mam nadzieję, że nie dostanę bana...

Friday, June 13th 2008, 6:02pm

kolejność ataków, powrotów

Oooo, a ja tak nie miałem i straciłem całe wojo dzisiaj

Friday, June 13th 2008, 5:48pm

Czas ataku, a czas rekrutacji

Hmm, nie wiem czy to jest bug, ale opiszę problem, bo nie widziałem takiego wcześniej i w tutorialu też nie jest to opisane. Szedł sobie do mnie atak, więc aby nie stracić surków, kliknąłem sobie rekrutację 1szt. jednostki. Czas do ataku był 1min 20sek, a czas rekrutacji 3min 40sek. I co się stało?? Ano moja jednostka, której to nie powinno jeszcze być zginęła podczas obrony wioski Czyżby przy ataku powoływane były w trybie natychmiastowym wszystkie skolejkowane w produkcji oddziały??