Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Wednesday, 29.04.2009, 23:04

Autor: polikot

Licutacja przedmiotów - podbicie własnej oferty

Licytuję przedmiot. Moja oferta wygrywa - 2 punkty handlu. W zbrojowni mam jeszcze 2 punkty. Chciałem podbić swoją ofertę o kolejne 2 punkty, tak żeby zalicytować za 4 punkty. Niestety nie mogę podbić własnej oferty, bo mam 2 punkty i skrypt nie widzi, że kolejne 2 są już zalicytowane w ten przedmiot.

Wednesday, 29.04.2009, 09:46

Autor: polikot

Rozżarzona Lawa - sprzedaż

Przy sprzedaży zwojów w zbrojowni za każdy z nich dostaję od 11 do 54 jednostek złota, bądź inne surowce. Wydaje mi się, że zwój rozżarzona lawa nie jest bezwartościowy, ale wręcz przeciwnie - jest jeszcze cenniejszy. Tymczasem za zwój rozżarzona lawa otrzymuję zero złota i innych surowców.

Wednesday, 25.03.2009, 12:36

Autor: polikot

obleganie i farmienie tej samej wioski jednocześnie

Wczoraj kolega założył oblega na przejęcie wioski, ja dołączyłem do niego. Dziś zdecydowaliśmy się na utrudnienie obrony przez ataki na pozostałe wioski tego samego gracza. Z dużą dozą wesołości zauważyłem, że mój kolega zaatakował przez pomyłkę, aczkolwiek z pełnym sukcesem wioskę, którą właśnie oblegamy. Ewidentny bug, który nie powinien mieć miejsca. Kraina: T1 Oblegana i obrabowana wioska: 204 : 282 Mój ID: 23235 W razie pytań proszę o kontakt.

Monday, 09.03.2009, 09:02

Autor: polikot

żywy bohater z wioski której już nie mam

Po kilku operacjach z wioskami tj. oblężenie na zamianę, a następnie zniszczenie wioski i utworzenie nowej wioski, dziś udało mi się wskrzesić 5 bohatera. To chyba dość dziwne, bo mam tylko 4 wioski (średniowiecze). Co więcej jeden z bohaterów jest oznaczony nazwą wioski której już nie mam. Mój id: 23235

Sunday, 08.02.2009, 11:38

Autor: polikot

Oddam konto, 3 epoka, 350000 pkt

Czy oferta jest jeszcze aktualna? Też jestem w 3 epoce, ale potrzebuję podskoczyć wyżej. Obiecuję ładnie rozwijać Twoje konto. Muszę podskoczyć wyżej, bo jestem za słaby na walkę z pewnym graczem bez honoru, ale na pewno mu nie odpuszczę. Polikot ~615 (151 463)