Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-16 of 16

Friday, 13.06.2008, 13:17

Autor: Bardack

Atak AA a obrona

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=366636&key=7289655ecb Nie wiem czy to bug czy nie dlatego umieszczam to w tym dziale. Chodzi o to ze skoro moj bohater ma 5 obrony a czarna wdowa 4 ataku AA to niech mi ktos wytlumaczy jakim cudem zadaje po 10 obrazen na atak ?? Dodatkowo bohater ma podobno specjalny typ pancerza ktory zmniejsza otrzymywane obrazenia o 10% od wszystkich typow atakow ktore nie sa ataki innego bohatera.

Thursday, 12.06.2008, 10:39

Autor: Bardack

Lokacje specjalne w 2 epoce

Probowal juz ktos wchodzic do tych lokacji? Szczerze mowiac to nie chce tam isc w ciemno zeby sie nie nadziac na cala armie potworkow z AA bo wiadomo ze w 2 epoce kazdy surowiec sie liczy wiec nie chce bez sensu tracic bohatera Jak ktos ma jakies linki to mile widziane

Tuesday, 10.06.2008, 13:26

Autor: Bardack

armia mi zawisła podczas powrotu do wioski

Armia wraca do wioski xxx. Czas do końca: -352 s A za 10 minut dojdzie na mnie atak wiec prosilbym o naprawe tego buga

Monday, 09.06.2008, 11:01

Autor: Bardack

Przejscie do nowej epoki

Nie, wpisalem po prostu kod na niesmiertelnosc i wyskoczyla mi opcja " [ Kliknij tutaj, by awansować do następnej epoki ] "

Monday, 09.06.2008, 10:34

Autor: Bardack

Przejscie do nowej epoki

Wyskakuje mi biale tlo i nic sie nie dzieje... (adres jest http://alpha.czaswojny.pl/?a=ageAdvance) Jak dam wstecz na przegladarce to nadal jestem w starej epoce

Friday, 30.05.2008, 15:28

Autor: Bardack

Nie dam rady przesuwać mapy

Widze ze chyba pisalismy w tym samym czasie wiec 'upne' mojego posta zeby nie wygladalo ze temat juz zamkniety

Friday, 30.05.2008, 15:17

Autor: Bardack

Nie dam rady przesuwać mapy

Ja mam inny problem z mapa: W gore i w prawo moge przesuwac natomiast w dol i lewo nie Uzywam IE7

Thursday, 29.05.2008, 22:38

Autor: Bardack

Jaskinia

Czyli blad jest w tutku bo tam jest napisane o dodatkowym ataku a na przykladzie widac ze to jest podwojny atak...

Thursday, 29.05.2008, 21:51

Autor: Bardack

Jaskinia

Archios ale niedzwiedziowi wystarczal 1 cios zeby polegl a nie 2. Wiec drugi cios poszedl juz w martwego niedzwiedzia.

Thursday, 29.05.2008, 20:01

Autor: Bardack

Jaskinia

Prosze mi nie zasmiecac tematu To juz moja 4 wioska wiec metoda prob i bledow zrobilem takiego a nie innego bohatera i innym tez to polecam. Czekam teraz na wypowiedz adminow bo jak sie okaze ze to bug to prosze o zaliczenie wyprawki i jestem pewien ze w nagrode dostalbym jakas bron na 1 poziom +50 ataku bohatera ;p

Thursday, 29.05.2008, 19:51

Autor: Bardack

Jaskinia

On wcale nie wymiata tak jak to wyglada na tym przykladzie bo na wyprawie gdzie bylo 5 misiow i 1 tygrys nie zabilem zadnego bo kazdy atak wchodzil w inny cel Tutaj po prostu mialem duzo podwojnych atakow i tyle. Raziel - gdyby tak bylo jak napisales to by sie nazywalo podwojny atak a nie dodatkowy atak wiec albo w tutku jest blad albo na tej wyprawie i dlatego to umiescilem w tym dziale

Thursday, 29.05.2008, 19:27

Autor: Bardack

Jaskinia

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=4752&key=51f4a92b88 Chodzi o runde 9. Na koniec 8 rundy 1 niedzwiadek mial 70hp a tygrys 239hp. W rundzie 9 wykonalem 2 ataki wiec pierwszy atak powalil niedzwiadka a drugi poszedl w pole.... Przeczytalem dokladnie tutka i tam jest mowa o dodatkowym ataku a nie podwojnym ataku. W takim razie drugi atak powinien isc w tygrysa a nie w martwego juz niedzwiadka

Thursday, 29.05.2008, 15:48

Autor: Bardack

Ilosc surówki na 1h

Czyli nie mozna budowac wiecej jednostek niz produkujemy surki? Czy mozemy ale wtedy musimy zadbac zeby miec na ich utrzymanie bo beda odchodzic?

Thursday, 29.05.2008, 15:04

Autor: Bardack

Ilosc surówki na 1h

Mi osobiscie taki przyrost surowki odpowiada gdyz z tego wlasnie powodu nie bedzie armi liczacych 1kk osobnikow tylko male liczebnosciowo armie gdzie bardziej sie bedzie liczyla taktyka i wytrenowanie umiejetne bohatera

Thursday, 29.05.2008, 14:50

Autor: Bardack

Ilosc surówki na 1h

Jaskinia - poziom 3 Wydobycie:7 /h Następny poziom: Koszt: 165 Czas: 18 min. 19 sek. Wydobycie:7 /h Skoro placzecie ze nie oplaca sie budowac na drugi poziom to wyzej wcale nie jest lepiej

Thursday, 29.05.2008, 12:02

Autor: Bardack

Jaskinia i wydobycie?

Tez jestem za tym zeby mozna bylo resetowac herosa na 1 poziomie. Jak sie pokoncza okresy ochronne to wszyscy ktorzy nie dali w latanie chocby mieli i 1000 dzikusow + bohatera bez latania i tak nic nie zrobia latajacemu bohaterowi.