Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Friday, 27.02.2009, 12:06

Autor: Qwadi

Brak możliwości dołączenia do oblężenia

1. Wszystkie wymogi zostały spełnione nie wiem czemu nie mogłem dołączyć ale kolejny obleg się udał więc jest już ok. Przypuszczane powody: - gracz który założył oblężenie ściemnił mi że ma namiot zmysłów na odpowiednim poziomie (chociaż się zarzeka że tak nie było) - wcześniej 2 razy atakowałem gracza na który był obleg ale pewnie to nie ma nic wspólnego Dzięki za chęć pomocy a teraz z innej beczki nowy serw często się wysypuje bynajmniej mi, używam przeglądarki Mozilla 5.0 nie próbowałem na in...

Friday, 20.02.2009, 08:37

Autor: Qwadi

Brak możliwości dołączenia do oblężenia

żadna armia nie dołączyła była tylko armia oblegającego nie jestem kretynem żeby tego nie wziąć pod uwagę .... na szczęście oblegający sam sobie poradził ale teraz pytanie czy to w przyszłości też będzie się działo czy co ? bo lipa jak założę oblężenie i nie będzie mógł dołączyć żaden członek klanu ...

Wednesday, 18.02.2009, 16:29

Autor: Qwadi

Brak możliwości dołączenia do oblężenia

Armia może dołączyć do oblężenia jedynie wtedy, kiedy: jest armią gracza oblegającego,jest armią gracza należącego do tego samego klanu, co oblegający, a gracz ten przebywa w klanie co najmniej 24 godziny (por. status Nowicjusza),- W klanie jest od parunastu dni (ja też jestem w klanie )gracz, który chce dołączyć do oblężenia, musi być w tej samej lub o 1 wyższej lub niższej epoce, co gracze oblegający i oblegany,(pierwsza epoka ja mój gracz i gracz oblegany ) w wiosce, z której pochodzi armia o...

Friday, 19.12.2008, 05:59

Autor: Qwadi

Walka

Może mi ktoś wyjaśnić czemu ten dziki człowiek wysadził do mnie z 1000 HP i na rundę atakował 10 razy ? http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=96f723ed93 a dobra już wiem dziesięciu ich było skubanych