Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Wednesday, 25.02.2009, 15:25

Autor: Whizzkid

Broń miotana 1/2-ręczna. U.W.B.M:6

Kupię,(bynajmniej nie półręczną )broń miotaną dwuręczną prefiksowaną czyli np. łowiecki łuk długi lub niekoniecznie prefiksowaną broń miotaną jednoręczną typu tomahawk.

Wednesday, 21.01.2009, 19:08

Autor: Whizzkid

Buty (3)

6 pehaków. Reszta w rękach praw popytu i podaży.

Wednesday, 21.01.2009, 14:35

Autor: Whizzkid

Buty (3)

Jak w temacie, kupię buty z 3 dziurami, byle nie w podeszwach. ;P

Monday, 12.01.2009, 12:02

Autor: Whizzkid

Wygląd Itemów ze względu na epoki

heh, ciekawe czy biżuteria też się różni wyglądem w poszczególnych epokach. ;]

Monday, 12.01.2009, 11:33

Autor: Whizzkid

Broń miotana jednoręczna...

dzięki Wam. Poszukam szczęścia w obu epokach.

Monday, 05.01.2009, 22:58

Autor: Whizzkid

Broń miotana jednoręczna...

jeśliś łaskaw, będę wdzięczny.

Monday, 05.01.2009, 22:49

Autor: Whizzkid

Broń miotana jednoręczna...

oooo, dzięki wielkie. Staty coś ala bronie palne dla ludziska. :] Heh, tomahawk... Indianie... to musiało w Kolonizacji wypaść.

Tuesday, 30.12.2008, 17:35

Autor: Whizzkid

Broń miotana jednoręczna...

hehe, a może kunai. XD dobra, ja też potrzebuję, jak coś dla mego nieumarlaka akolity. Więc dawać choćby rąbek screena jak coś takiego dorwiecie.

Thursday, 25.12.2008, 18:34

Autor: Whizzkid

Broń miotana jednoręczna...

jak to się nazywa? Łuk jednoręczny? A może dyskobol? XD

Friday, 19.12.2008, 21:02

Autor: Whizzkid

Pierścionek

Cytat wypowiedzi "Aliar" Ostatni pierścień jaki widziałem na licytacji, kupiono za 40ph hoho, to widzę, że to jakiś prawdziwy kolekcjoner biżuterii musiał być. Talonów również. Spokojnie Panowie, ten temat to wycena, ja niczego nie sprzedaję, Wy niczego nie kupujecie. Póki co. Rozbieżności widzę ogromne. Ale wiecie co... macie rację. Wszystko zależy od "gustu". Jak komuś zależy strasznie żeby mieć się czym pochwalić to jest w stanie dużo zapłacić. Dla innych, patrzących z praktycznego punktu wi...

Friday, 19.12.2008, 16:41

Autor: Whizzkid

Pierścionek

A pierścionek? Zwykły (+ 5 do ini), bez slotów, ale za to jaki ładny i jakże funkcjonalny. Doskonale uzupełnia resztę ekwipunku i ładnie się prezentuje na palcu. Dodaje prestiżu. Już nie wspominając o rzadkości takiego przedmiotu... Ile to może być warte, Panie i Panowie?

Friday, 19.12.2008, 15:55

Autor: Whizzkid

Goliat

1. Expić na Goliacie 2. Gilgamesh -> 10 Wilczych Riderów/ Goliat -> 10 Mastodontów 3. Na odwody + leczenie albo front + latanie 4. XD Ta, nieskończony respawn potworów. 5. Zależnie od poziomu (piętra), liczby i rodzaju jednostek poczynając od najsłabszego: obrońca/ strażnik/ gwardzista. P.S. Wszystko cacy, jak na tacy.

Friday, 19.12.2008, 15:47

Autor: Whizzkid

Lokacje specjalne - taran

Już za chwilę 10. Wiem, ale uwierz mi, różnica w bonusie do inicjatywy jednostek będzie może rzędu 5 pkt, co i tak wiele nie zmieni. A na szarży mi nie zależy. Chcę tarany przetestować w "warunkach normalnych". Po prostu pójdę do słabszej lokacji zamiast rzucać się od razu na Minotaurze. I link gwarantowany.

Friday, 19.12.2008, 12:14

Autor: Whizzkid

Lokacje specjalne - taran

Hmmmm, masz rację. Tak się składa, że jest to jest mój tzw. "bohater testowy", bodajże 1000 expa na minusie. A mój główny boh to właśnie człowiek. Może pójdę za Twoją radą i spróbuję co nieco poszarżować. Tylko muszę gdzieś armię zezłomować, wtedy wystarczy mi na utrzymanie akurat 10 taranów. :/

Friday, 19.12.2008, 12:06

Autor: Whizzkid

Lokacje specjalne - taran

Jednak znalazł się miłośnik taranów to przetestowania. Powiem Wam tyle: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e76b280667 Nie opłaca się. Inicjatywa wrogów daje ogromną przewagę. Potrafią wykonać nawet do 30 rzutów na rundę.