Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 26

Friday, 02.05.2014, 20:41

Autor: wiiilk

Czy znajdę kogoś na wspólnie expienie bohaterów ?

który lvl głównego hero i który serwer? może cie przyjmę

Friday, 19.07.2013, 21:50

Autor: wiiilk

Liczymy do miliona :D

1817 ehhh dopiero niecałe 2 tysiące a my tu do miliona mamy liczyć.... ale temat i tak fajny

Friday, 19.07.2013, 18:31

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "Hobbit" hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce dobry pomysł! tylko jeszcze trzeba byłoby dodać że jeśli jeden poziom zostanie anulowany to wszystkie wyższe zostałyby anulowane w tym samym czasie. co do szybkości budowy to zgadzam się w 100%, aktualnie mam budowę która LE...

Tuesday, 09.07.2013, 17:50

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.Szczerze mówiąc gó**o da ci ochronka nawet na miesiąc, bo nie wygrasz z armią robioną przez np pół roku 3.Tracę, tym argumentem sam poparłeś istnienie nieaktywnych graczy. 4.ale zakładając że jesteś nowy w tej grze i ktoś zabije ci całą armie i zabierze surke to nawet 24h ochronki ci nie pomoże bo nie zbudujesz dostatecznej ochrony i zabierze ci surke znowu Co do twojego konta to był przykład.......

Tuesday, 09.07.2013, 14:43

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.Nawet jak takiego znajdziesz to ci w kolejnej epoce żyć nie da bo on nie przejdzie a ty tak. 2.To co wyżej. 3.Ale przez ataki NPC będziesz miał coraz mniej surowców, musisz je jakoś uzupełniać. 4.to będzie coś takiego jak złoża surowców w innych grach. Walczysz sobie a jak potrzebujesz surki to puszczasz tam armie i po kilku minutach problem znika, albo jest mniejszy. Poza tym ktoś może wrócić na stare konto. Jeśli okaże się że go nie ma to może nie stworzy drugiego i stracimy aktywnego gracza...

Tuesday, 09.07.2013, 14:24

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.Chyba nie przeczytałeś mnie uważnie - nie masz porządnej armii więc nie możesz nikogo zaatakować, tacy nieaktywni gracze mają dużo surowców które dostajesz praktycznie po kilku minutach. 2.Gracze mają czasami takie armie i herosów że po NP tygodniu gry ich nie pokonasz. 3.takie NPC zaatakują cię nawet jeżeli w twojej okolicy będzie 200 nieaktywnych graczy poza tym mogą nie atakować graczy nieaktywnych przez np miesiąc. 4.Ale tacy nieaktywni będą aż pasować do dynamiki gry. Co do nudzenia się a...

Tuesday, 09.07.2013, 14:00

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

NPC będą potrzebne bo: 1.Źródło surowców. 2.Źródło expa. 3.ataki z ich strony będą pewne. Podam to na moim przykładzie. Jestem w 3 epoce i ZOSTAŁEM ZAATAKOWANY TYLKO RAZ! 4.Dynamiczniejsza gra. Będzie dużo korzyści a admini nie mają się lenić Graczy nieaktywnych nie usuwać bo ktoś może potrzebować surki a mieć za słabą armie na NPC. Nawiasem mówiąc przydałyby się stopnie trudności NPC-tów np. "NPC IV" NPC na poziomie czwartym w skali 1-6

Tuesday, 09.07.2013, 13:50

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Aktualnych serwów uratować się nie da a na kolejnym serwie może będą. Poczekajmy na admina. Jak powie że tego nie będzie to pogadamy. Ale odpowiem teraz, Ataki będą ze strony graczy z 1 i 2 epoki.

Tuesday, 09.07.2013, 13:43

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Nauczą się grać dzięki NPCtom oraz graczom którzy w wyższych epokach będą ich atakować Praktycznie wystarczy skoczyć do drugiej epoki i już atakują cię 2 i 3 epoki. W pierwszej wystarczą NPC.

Tuesday, 09.07.2013, 13:37

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

W każdej epoce jest dość graczy nieaktywnych aby zapewnić surke a atakujące NPCty będą wymuszały nauczenia się bronienia przed nimi i graczami którzy będą ich atakować.

Tuesday, 09.07.2013, 13:29

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

No ale usuwanie nieaktywnych wiosek jedynie zabierze potencjale źródła surowców, a jak pisałem exp zapewnią NPCty. Jeśli martwisz się o za łatwą grę NPCty mogą atakować. I proszę szanowną administrację o nie pisanie bzdur typu: "To za trudne" czy czegoś podobnego. Wszystko da się zrobić.

Tuesday, 09.07.2013, 13:24

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

NIE!!! właśnie ułatwia to rozgrywkę nowym graczom. sam miałem kiedyś obok stolicy kilku nieaktywnych graczy których grabiłem i dzięki temu o wiele lepiej się grało. Nawet lepiej, niech admini poustawiają kilka wioch które będą sterowane przez NPC żeby i można było powalczyć, dostać surowce i może nawet wiochę. To trochę ułatwi grę.

Thursday, 04.07.2013, 11:16

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Zgadzam się, zasięg wioski jest zbyt mały, trzeba coś z tym zrobić. Pomysł ze zwiększaniem zasięgu razem z poziomem zamku był dobry ale zakres leveli powinien wynosić 1-10 I zasięg wioski byłby zależny TYLKO od poziomu zamku. I jeszcze czas chodzenia do wiosek które "stykają się", powinien być wyzerowany albo znacznie skrócony np max 0,5min niezależnie od czasu marszu armii. Może jeszcze możliwość zobaczenia w profilu użytkownika to, czy jest online. Przyda się. I jeszcze technologia awans do .....

Wednesday, 26.06.2013, 09:05

Autor: wiiilk

brak kopalni gliny

no właśnie, nie ma odpowiednich pól! I co ja mam teraz zrobić?

Tuesday, 25.06.2013, 21:04

Autor: wiiilk

brak kopalni gliny

Chwilę temu przeszedłem do trzeciej epoki i ku mojemu zdziwieniu w jednej z wiosek nie ma możliwości zbudowania wyrobiska gliny! Nigdzie!! serwer Mezopotamia mój nick w grze: wilczek24 jak to ważne--wioska: AWANSOWA do najbliższej wioski idzie się 5,5h

Sunday, 23.06.2013, 07:14

Autor: wiiilk

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Wielu graczy dochodzi, ale loguje się tylko raz. Dlaczego? Bo oni sobie ustawiają hasło a potem muszą je zmieniać. Przez to wielu graczy NIE MOŻE zalogować się po raz kolejny. Sushi, usuńcie to! Proszę! To też trzeba zmienić! I to jak najszybciej!!!