Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 159

Wednesday, 27.05.2009, 14:58

Autor: AdamDante

Surowce po przejściu...

Można zbudować tylko jeden ołtarz na wioskę.

Wednesday, 27.05.2009, 08:41

Autor: AdamDante

"Wioska Wojny"

raczej nikt by surki nie wytracał, a oblegi stanowiłyby możliwość walk między graczami niż zagrabianie surowców. Z tym obleganiem w klanie to nie takie hop siup. Surka musiałaby być dzielona pomiędzy graczy więc jeśli dużo osób dołączy to oblegający mało zyska, poza tym jak sam powiedziałeś obleg trwa strasznie długo, więc pozyskiwanie surowców w ten sposób byłoby raczej mało opłacalne. Tu chodzi o umożliwienie dużych potyczek z wieloma armiami bez konieczności przejmowania wioski.

Monday, 25.05.2009, 12:07

Autor: AdamDante

"Wioska Wojny"

Myślę że oblegi na surówkę znacząco zwiększyłyby aktywność graczy. Pomysł wart rozważenia. Zacieśniłoby to więzy w klanach i zwiększyło ilość spektakularnych walk. Teraz atakujący jest na nieco straconej pozycji gdyż do walki może wystawić tylko jedną armie a obrońca tyle ile ma wiosek. W wyniku tego atak na równego sobie przeciwnika w czasie jego aktywności najczęściej kończy się smutno dla agresora. Miło by było móc skumulować swoje armie do ataku na składnice surówki

Friday, 22.05.2009, 12:57

Autor: AdamDante

bug ??

pyt2: Otóż wioska szpiegowana jest w zasięgu twojej wioski więc zgodnie z zasadą szpiegowanie trwa 10x krócej. "Czas szpiegowania liczony jest tak samo, jak marszu w czasie ataku - ale jeśli wioska znajduje się w zasięgu dowolnej wioski gracza, czas szpiegowania jest 10 x krótszy! " - cytat z tutka. Co do pierwszego to spróbuj wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki.

Friday, 22.05.2009, 12:32

Autor: AdamDante

Lokacja

A że się tak nieśmiało spytam który level hero? I jaki? Bo mi to wygląda na zbyt słabego herosa. Halki są słabe i przy średnim hero nie dadzą rady mając nawet wszystkie techy. Może najpierw spróbuj podbić nieco level hero. EDIT: Nooo raporcik ułatwiłby nam nieco ocenę sytuacji

Thursday, 14.05.2009, 14:09

Autor: AdamDante

czas gry

No właśnie w tym rzecz. Jak ktoś wystartował wcześnie i jest w dobrym soju to spokojnie gra bo się nie boi. Ja mam wjazdy raz albo dwa razy dziennie od ludzi którzy są w 3 ep. duuużo dłużej ode mnie. Inna sprawa to hero, mój błąd i tu się przyznaje bez bicia. Jednak bez dużego klanu za plecami gra się ciężko bo trzeba strasznie pilnować woja i wiosek. Czasem muszę się nieźle uwijać żeby przewalić surki pomiędzy wioskami w taki sposób aby nie wpadły w łapki wroga. Bywały sytuacje gdzie atakowane ...

Thursday, 14.05.2009, 10:18

Autor: AdamDante

czas gry

No to albo trafiłeś na spokojną okolice albo na słabych graczy, ewentualnie się dogadałeś z okolicą. Na mnie często wpadają ludki którzy dużo dłużej grają. I jak na złość trafią na moment kiedy mnie nie ma Cóż taka gra jak ktoś wyczai, że w konkretnych godzinach Cię nie ma to już masz przerąbane.

Thursday, 14.05.2009, 08:05

Autor: AdamDante

czas gry

Czas gry jest tu nieco problemem. Otóż aby dużo osiągnąć najlepiej siedzieć 24h/dobę. Jeżeli chcesz jako tako pograć to siedzisz większość dnia z małymi przerwami. Natomiast jeśli chcesz spędzić przy grze trzy czy cztery godziny dziennie to daleko nie zajdziesz i nawet nie ma po co się do gry zabierać. Takie jest moje zdanie poparte osobistym doświadczeniem. Na T1 rezygnuję bo mam za mało czasu(3-4h i to mniej więcej o jednej porze dnia). Nawet armii nie odbuduje bo zawsze ktoś wpadnie na herbat...

Wednesday, 13.05.2009, 11:49

Autor: AdamDante

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Nikt nie mówił że będą jazdy bez strat i totalna kaszanka z 2 epoki. Chodzi o to że teraz możesz podjąć walkę dzięki rycerzom i halabardom. Wcześniej staro robiło co chciało z 3 epoką. Poza tym atakowałeś halkami na legion stąd te zgony w pierwszej rundzie, wszystkie halki poległy od legionów. Gdyby na miejsce legio wstawić hopków wynik byłby podobny przy czym padło by więcej piechoty, a halki wróciłyby w komplecie.(przy założeniu że ciosy rozłożyłyby się na piechotę)

Wednesday, 13.05.2009, 10:01

Autor: AdamDante

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Ja swojego zdania nie zmieniam i zmienić nie zamierzam. Teraz w średniowieczu można wystawić normalną armie która jest w stanie pokonać inną pod warunkiem dopasowania jednostek. Aktualny upkeep jednostek jest bardzo dobry i znacząco poprawia rozgrywkę(koniec z cwaniaczkami w staro, którym nie można było nic zrobić mimo wszelkich starań) Wydaje mi się że ery od 1-3 są idealnie względem siebie dopasowane nie wiem jak w 4 bo jeszcze tam nie wlazłem ale z tego co widziałem jest ok. Wszelkie narzekan...

Tuesday, 12.05.2009, 10:23

Autor: AdamDante

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

I o to właśnie tu chodziło. I myślę że troche przesadzasz. legionów trochę wystawić można, hopków też. Walka będzie po prostu wyrównana A nie jak do tej pory że wpada ci staroć z bandą hopków i wycina wszystko w pień, a ty możesz jedynie ogon podwinąć.

Tuesday, 12.05.2009, 09:34

Autor: AdamDante

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Dla mnie bomba Będzie można podjąć sensowną walkę. Czy balans tylko dla t2 czy dla t1 też?

Monday, 11.05.2009, 13:51

Autor: AdamDante

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Właśnie procki to nie problem z nimi można sobie poradzić halabardami i piechotą. gorzej z hopkami bo średniowiecze nie ma ani jednej jednostki z atakiem siecznym! najtańsi są rycerze (8złota) których jak się wystawi 10 czy 15 to już jest bardzo dużo. Myślę że zmniejszenie upkeepu złota u rycerzy to najrozsądniejsze rozwiązanie. Myślę że 2 złota góra 4 złota na rycerza to sensowne rozwiązanie pozwalające walczyć z armiami po 180 hopków. Jak narazie armia posiadająca taką ekipę jest pewniakiem w ...

Monday, 04.05.2009, 13:23

Autor: AdamDante

Wiedza naszych operatorow, moderatorow itp a rzeczywistosc.

Oj ludzie chyba trochę przesadzacie. Jeżeli chcecie mieć zawsze konkretne i w 100% sprawdzone informacje będzie trzeba na nie poczekać dzień lub dwa. Nie wiem na ile Wam to przeszkadza ale może lepiej aby administracja udzielała informacji po kilku dniach od zadania pytania aby sprawdzić kod gry i się upewnić? Tylko że wtedy trzeba się liczyć z opóźnieniem. Sam mam często problemy z dojściem o co chodziło w tym czy innym problemie w aplikacji po 2-3 miesiącach a co dopiero po roku. Trochę wyrozu...

Monday, 04.05.2009, 11:22

Autor: AdamDante

2 Vs 3

Mi się wydaje że tu większych szans nie miałeś. 30 hopków i 40 mieczy cię zamordowało. Do tego doszedł o wiele mocniejszy bohater, który dał im sporo inicjatywy i praktycznie każda jego jednostka atakowała dwa razy. Jakby tego było mało masz 150 piechoty bez bohatera, ci nie wskórali nic, no i te 160 piechoty w odwodach usadzone. Podsumowując walczyło 153 sztuki piechoty bez bohaterów i bez techów przeciwko 50 mieczom, 30 hopkom, 50 prockom i 20 legio. Liczbowo wychodzi tak samo ale dodaj jego t...

Thursday, 30.04.2009, 21:41

Autor: AdamDante

Maczuga

Złomu nikt nie kupuje. Zobacz sobie na zakończone aukcje ile tam tego jest. Gdyby miało choć jeden slot to może dostałbyś 1ph, bo ktoś kupiłby na przetop na surkę. Podobnie temat tyczy się runki FEH, jej też ci nikt nie kupi. Po prostu są to bardzo pospolite przedmioty.

Thursday, 30.04.2009, 21:27

Autor: AdamDante

Jak miałem 10 lat...

Hehe przypomniało mi się jak dostałem pod choinkę od wujka (jeździł do RFN) taki superzasty wypasiony samochód Polizei. Cała wiocha się zbiegła żeby się pobawić nawet dzięki wydawał jak się go włączyło! bawiłem się nim kupę czasu, z czasem zrobił się z niego kabriolet, potem poduszkowiec(odpadły koła) ale i tak się dobrze bawiło. W końcu rozpadł się na kawałki podczas jazdy terenowej w piaskownicy. Bardzo miło też wspominam szkolne wojny na kasztany(trochę potem bolało i guzy były ale co tam), z...

Thursday, 30.04.2009, 21:04

Autor: AdamDante

BEZSENS Z URLOPEM

A może po prostu nie odświeżyłeś jakiejś zakładki? 7 godzin to bardzo dziwny czas. Sprobuj przeklikać wszystko - zwłaszcza zakładki armii. U mnie zazwyczaj działa. Po prostu zakładki się nie odświeżają może któraś wioska była szpiegowana i system cały czas widzi akcję. Nie wiem jak ze szpiegowaniem ale przy budowach, atakach i akcjach własnych armii ten problem występuje na 100%(sprawdzone wielokrotnie na własnej skórze, nawet przed chwilą trzy razy próbowałem włączyć urlop).