Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 54

Tuesday, 08.07.2008, 12:10

Autor: dmn

dlaczego mam ujemne doswiadczenie??

acha, czyli mam rozumiec, ze moj boh, wczenisj zginal i mial powiedzmy 140 ujemnego dosw. to teraz bedzie mi naliczalo w jakims % te ujemnosci, aby wyjsc na 0?

Tuesday, 08.07.2008, 11:46

Autor: dmn

dlaczego mam ujemne doswiadczenie??

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=11441ea95d nigdy wczesniej nie dostalem ujemnego doswiadczenia, mimo, ze boh pzrezyl, a nie ma nawet 10 poziomu jeszcze, bo to moj 2 bohater.

Monday, 30.06.2008, 15:46

Autor: dmn

Przejecie wioski-korupcja

aby zlikwidowac korupcje musisz miec zrobione badanie na dodatkowa wioske ; )

Monday, 30.06.2008, 14:21

Autor: dmn

grabiez surowcow

pewnie jest tak jak mowisz, dzieki, nie bug : )

Monday, 30.06.2008, 14:01

Autor: dmn

grabiez surowcow

szpiegowalem przeciwnika 9 227 5 198 173 1 370 1 bohater, 1 poziom stodoły (prawdopodobnie gracz nieaktywny) atakuje go : wygrywam, zaberam takie ilosco minerałow : Zyskane surowce 29829719297 pojdemnosc mojego wosjka to prawie 2k, a tutaj nawet 1k nie zabralem. sytuacja powtorzyla sie 3x dla @ bede wstanie podac linki do szpiegowania tuz pzred atakiem oraz samej bitwy i grabiezy.

Monday, 30.06.2008, 13:27

Autor: dmn

Pismo klinowe - brak korupcji

Zaraz po pzrejsciu do 2 epoki, opracowalem technologie pisma klinowego, aby nei miec korupcji. Teraz spojrzalem, jakie ywmagania sa potzrebne, aby wynalezc alfabet grecki i odziwo, pokazalo mi 8 poziom biblioteki... spojrzalem wiec na pismo klinowe i wymog - 5 poziom biblioteki. sek w tym, ze ja nie mailem zadnego poziomu biblioteki, a pismo klinowe wynalazlem. chyba zuczek to jest co nie ??

Friday, 27.06.2008, 16:24

Autor: dmn

BIAŁY EKRAN

jak probuje wejsc w pole wioski, tam gdzie stoi totem to pokazuje mi sie tylko ... wlasciwie nic sie nie pokazuje oporcz bialego ekranu i na gorze w karcie zamiast napsu Time Edge widnieje jakis link do strony.

Tuesday, 24.06.2008, 00:13

Autor: dmn

maly bug przy handlu

w wiosce ktora zniszczylem mialem 2x paczka z kzremieniem. do tej pory mi to zostalo mimo, ze wioski juz nei mam. jak wezme uzyj to mnei wylogowywuje, bardzo prosze aby mi to skasowac ;P bo chce korzystac handlu

Saturday, 21.06.2008, 23:44

Autor: dmn

Pare uwag na temat znalezionych przedmiotow.

Moim zdaniem nie powinno miec miejsca zdejmowanie, przebieranie, czy przekazywanie przedmiotow miedzy bohaterami. np: podczas ataku, gdy moj glowny bohater z wojskiem wyrusza juz w droge, nie powinien meic opcji, aby zdjac sandaly i przekazac je bohaterowi, ktory znajduje sie w innej wiosce ; ] co do tej pory moge zrobic bez problemu... a to jest przeciez nierealne. Wymiana przedmiotami znalezionymi na specjalnych lokacjach, powinna byc mozliwa dopiero wtedy, gdy obaj bohaterowie znajda sie w je...

Thursday, 19.06.2008, 00:24

Autor: dmn

Burzenie wioski

napisz to w dziale bugi i problemy techniczne

Wednesday, 18.06.2008, 15:50

Autor: dmn

Atak na Oblegających

dokladnie Kruczy ma racje, a mysle, ze to dopiero poczatek oblegow. bo 2 era jest koszmarna po co budowac cos od nowa, co w 18+ h mozna miec cos szybciej: D zapewne bedzie res, aby wszyscy wystartowali rowno i z dosw. inaczej tego sobie nie wyobrazam

Wednesday, 18.06.2008, 13:06

Autor: dmn

Atak na Oblegających

oddaj mi poprostu te pole : D juz dawno je upatrzylem, tyle, ze byles szybszy w kolonizacji obejdzie sie bez bolu serio

Tuesday, 17.06.2008, 18:03

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

czyli ja skasowaliscie?? bo rzeczywiscie mam juz normalne wydobycie:/ no dobra od nowa (prawie)

Tuesday, 17.06.2008, 17:55

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

nadal nie ma zbuduje w tej wiosce 5 poziom totemu, to moze bede mogl zrobic nowe miejsce na armie i wtedy sie pojawi. za jakies 30 minut do 1h sie odezwe.

Tuesday, 17.06.2008, 16:37

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

ej koledzy serio pytam, kiedy bede mial armie, poniewaz nie moge nawet wybudowac zadnych rzolnierzy, aby grabic. mam 4 zwyklych dzikusów, ale zanim ja nimi 4 nazbieram na cokolwiek, to skoncza mi sie farmy do okola, a pzreciez nei bede lecial do farm ktore sa 30 minut ode mnie. prosze o jakas reakcje, napiszcie chociaz ktos z modow, ze probujecie jakos to jeszcze rozwiazac.

Tuesday, 17.06.2008, 15:56

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

no to fajnie, ciekawe, czy rzucali okruszki aby wiedziec gdzie wrocic po jakim czasie mam mam napisac, ze sie "zgubili" ? : D niech ktorys z userow pzryzna sie, ze zle im pokazal droge na Caer Morhen :>

Tuesday, 17.06.2008, 15:20

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

wskrzeszony. tylko wydobycie mam takie same tak jak wtedy gdy mialem armie. pobiera mi zołd, ale armii nie mam wogole, moze da sie wskrzesic armie? tak pzrez nic mam tracic armie i cala surke od nowa zbierac:/

Tuesday, 17.06.2008, 14:55

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

TEORETYCZNIE BOHATER JEST, ALE PRAKTYCZNIE GO NIE MA. jak biore zakladke bohater, to on sie tam znajduje, ale jak biore armia, to juz go tam nie ma.

Tuesday, 17.06.2008, 13:56

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

odzyskalem stolice. panuje w niej korupcja. mam -60 przyrosy kamienia i -24 krzemienia. nadal nie mam swojej armii ani bohatera no i nie mam wioski, ktora powinienem przejac (wymienic) obleg pzreciez wygralem. EDIT nawet nie moge mojego bohatera wskzresic. poprostu go nie ma widocznego

Tuesday, 17.06.2008, 13:19

Autor: dmn

BUG !! stracilem STOLICE !!

azazel, a mozesz chociaz korzystac z mojej armii wraz z bohaterem?? chcialbym sie chociaz zalogowac ale brak stolicy brak logowania pewnie