Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 44

Thursday, 25.06.2009, 08:23

Autor: hmmm

Problem z urlopem

Cytat wypowiedzi "Thorga" Odśwież zakładki jednostek i armii we wszystkich wioskach. A nie można dodać tej informacji do tego ekranu z urlopem, albo przynajmniej pokazać jej po nieudanym jego włączeniu?

Wednesday, 24.06.2009, 21:20

Autor: hmmm

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

Łączna ilość jednostek w armii to 6. Bohater potrafi dowodzić 1 jednostkami. // Nie będzie zmienione. - K.

Thursday, 18.06.2009, 18:45

Autor: hmmm

naloty

Pytanie dodatkowe. Nalot udany i np zamek czy też jego oddpowiednik poziom 10, stracił jeden poziom, w kolejce jest budowany poziom 11. Jak się zachowa gra?

Tuesday, 16.06.2009, 11:47

Autor: hmmm

musso

Królowo, myslałem że to ja jestem złośliwy, czy przyjmiesz mnie na ucznia? Podoba mi się ten sposób myślenia, skoro nie mozna ukarać go za niezgłoszenie pushu w grze, bo jakiś inny nadgorliwiec to zrobił, ponadto jakiś nadgorliwiec umieścił tą informację na forum. Trzeba poczekać tydzień, gość się zapomni i wyda nieuczciwie zarobione ph. Skoro nie ma premium to tacy gracze nam nie potrzebni można dać stały ban. Tylko żeby nie podniosło się larum że banujemy na stałe za pierwsze wykroczenie zadam...

Thursday, 04.06.2009, 01:30

Autor: hmmm

Szpiegowanie, błąd

Dlaczego w tym wypadku szansa udanego szpiegowania wynosi 10%, od czego jest to zależne? Zgłaszam to jako błąd dlatego że wioski położone dalej mają większą szansę na udane szpiegowanie. Odległośc wiosek to 20 jednostek. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6e0517a7a7

Tuesday, 26.05.2009, 14:31

Autor: hmmm

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

"Atak na oblegających wioskę Wioskowo zakończył się remisem. Osłabiłeś wojska oblegające według poniższego raportu walki." Nie mogę osłabiać oblegających skoro taki sam raport idzie dla agresora. Jeżeli ja oblegam to wiadomość powinna brzmieć mniej więcej tak: "Atak na oblegających wioskę Wioskowo zakończył się remisem. Poniżej raport walki." Nie zawsze wojska oblegające są osłabione, czasami nawet zostają wzmocnione dzieki dodatkowym poziomom dla dowodzącego. // Zmienione po prostu na "zakończy...

Saturday, 04.04.2009, 19:07

Autor: hmmm

obleg a czas marszu

Pytanie pomocnicze, jest godzina 1, czas dojscia 1h 30 minut, kiedy oblegający dostaje informacje że jest oblegany?

Monday, 30.03.2009, 20:34

Autor: hmmm

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat Uwaga: Jeśli w wyniku ataków na oblegających zniszczona zostanie całkowicie armia, która założyła oblężenie, oblężenie zostaje rozwiązane. Nie rozgrywa się walka, oblężenie zostaje anulowane, a pozostałe armie wspierające oblężenie powracają do domu. Zakładam oblężenie na wioskę X, moja armia została rozbita. Czy wioska X ma jakikolwiek czas ochronny przed założeniem następnego oblężenia?

Thursday, 12.03.2009, 15:14

Autor: hmmm

oblężenie na zamianę - łata

Nie moge zgłosić, aktualnie nie jest to błąd.

Thursday, 12.03.2009, 09:43

Autor: hmmm

Studium przypadku

Lomnas atakuje cię gość z drugiego końca mapy. Opis: stolica poziom 3, wioska poziom 1. Gość ma 300 procarzy. Sytuacja na dzisiaj możliwa, nawet nie traktowana jako błąd gry. Podpowiedź wczoraj gość też miał 2 wioski tylko ta druga była znacznie większa niż dzisiaj. Po oblężeniu na zamianę nie stracił armii. Jutro też będzie miał dużą wioskę. Przy takiej podwójnej zamianie wiosek gość nie traci armii. A ta łatka o której piszesz poniżej zapobiegła tworzeniu większej armii tuż po zamianie, ale ni...

Wednesday, 11.03.2009, 19:41

Autor: hmmm

oblężenie na zamianę - łata

W mechanice gry jest możliwość przejęcia dużą armią małej wioski. Mam na myśli sytuację gdzie po przejęciu wioski nie jest ona w stanie wykarmić armii. Mam tylko jeden pomysł który by nie wprowadzał dużego obciążenia serwera. Kasowanie całej takiej armii od razu po przejęciu wioski. Agrumenty za: - Działo by się tak tylko przy oblężeniu na zamianę. - W tej wiosce jest nadal 24h okres ochronny, więc teoretycznie czas na odbudowę. - Zmniejszyło by to brutalność i przejmowanie wiosek tylko dlatego,...

Sunday, 08.03.2009, 14:10

Autor: hmmm

Jednostki nie przeszły z odwodów na front

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…lki_wielu_armii Wiem że zawile piszę, prosze sam to przeredaguj by było bardziej czytelne.

Sunday, 08.03.2009, 14:07

Autor: hmmm

Nie moge zrobic technologi

Sprawdz proszę czy przy danej technologii wszystkie wymagane poziomy budynków i surowców sa zaznaczone na biało. Bo musisz mieć wymagane surowce i budynki w tej wiosce w której zamierzasz to wynajdować. Ponad to mozna opracowywac tylko jedna technologie na wioskę w danym czasie. Jak oba powyższe warunki masz spełnione a mimo to nie działa podaj swoje id bo to jest błąd. Najlepiej też dołącz screena.

Thursday, 05.03.2009, 22:09

Autor: hmmm

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czyta i nie rozumie. Łatka nie pozwala budować nowej armii, ale sam pisałeś że to nie kasuje starej zbyt dużej armii, po przejęciu wioski.

Thursday, 05.03.2009, 21:14

Autor: hmmm

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Tak czysto teoretycznie zastanawiam się czy to nie jest błąd gry, bo te odpowiedzi dobra recepta na otrzymanie armii większej niz pozwala aktualne utrzymanie. Choć z drugiej strony automatyczne niszczenie jednostek też będzie krytykowane.

Thursday, 05.03.2009, 19:39

Autor: hmmm

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Po wygranym oblężeniu na zamianę wiosek, co się dzieje z bohaterem i armią oblegającą. Czy gina i musze ich odbudowywac od nowa, czy zmieniają miejsce pochodzenia na nową wioskę?

Saturday, 28.02.2009, 22:58

Autor: hmmm

t2 nie dziala?

Wy się po prostu czepiacie, a powinniście przeczytać nagłówek tego posta, problem jest rozwiązany, czyli błąd leży po waszej stronie, a nie stronie właścicieli serwisu. Wymieńcie komputery albo providerów, albo cokolwiek, admin ma zawsze rację!!! A teraz dwa zdania do administratorów: Cytat Searching for t2.czaswojny.interia.pl. A record at ns.interia.pl. [217.74.65.131] ...took 25 ms A record found: 193.200.241.64 Cytat Searching for t2.czaswojny.interia.pl. A record at dns.poczta.fm. [195.150....

Thursday, 26.02.2009, 08:57

Autor: hmmm

jednostki nie pobrały surowca

Thorga ja jeszcze w kwestii formalnej, czyli jak widzę że gościa nie ma od 3 dni i w szpiegowaniu wychodzi mi że tam nie ma armii to podczas ataku ona może sie jednak pojawić przez właśnie ten system, tak?

Thursday, 19.02.2009, 08:12

Autor: hmmm

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

W opisie kolczug i napierśników jest "czas marszu bohatera 6s/kwadrat". W każdym innym opisie jest tam jeszcze plus albo minus.