Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Tuesday, 03.06.2008, 00:01

Autor: Samael

Mobilność i czas marszu --> moze mi ktos odpowie ;|

Te odleglosci sa zdecydowanie zadlugie , ta mobilnosc nic nei daje. Jak mam czekac na atak w jedna strone 20 min i 20 min w druga to mis e odechciewa grac

Sunday, 01.06.2008, 18:34

Autor: Samael

Mechanizm walki

Cytat wypowiedzi "DarkWolf" ]szaman żeby leczył musi posiadać odpowiednią technologię KTORA? Ktos moglby napisac jakie wymagania konkretnie trza spelnic zeby szaman leczyl;/

Sunday, 01.06.2008, 13:56

Autor: Samael

Mechanizm walki

Przydalby sie nowy raport z walki ten jest NIECZYTELNY , cos na ksztalt BW tylko uproszczony cholera wie kto tam kogo uderza i czy szaman leczy kogos bez zaklec czy musi miec jakies inne technologie/itemy. PS: ANULOWANIE BUDOWY POWINNO SIE KONCZYC ODZYSKANIEM POLOWY SUROWCOW , tak sobie gosc jak jest atakowany moze wrazuci budowanie a po walce odzyskac surowce , ALBO niech lupienie uwzglednia rowniez surowce za niezakonczone budowy . PS@: To spziegowanie jest bezsensu , kto bedzie ryzykowal armi...

Friday, 30.05.2008, 00:40

Autor: Samael

Piękny obrazek jako portret...

David haselhoff aka night rider to BOHATER dlatego jest avatarem bohatera , Proste.

Thursday, 29.05.2008, 13:42

Autor: Samael

Usuniecie jednostki z Armi

Dzieki ale nie zmienia to faktu , ze chcialbym usunac jednpostke zeby nei zarla zasobow \

Thursday, 29.05.2008, 13:12

Autor: Samael

Usuniecie jednostki z Armi

Jak to zrobic ?? mam zamalo dowodzenia zeby wyjsc gdzies z 2 jednostkami w armii i che usunac jedna DA SIE?