Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 378

Sunday, 27.12.2009, 16:48

Autor: Habogan

zal mi tej gry

Pytasz do odpowiadam.

Sunday, 27.12.2009, 11:23

Autor: Habogan

zal mi tej gry

Cytat PS: Jeśli ta gra na T zawiera literę V to ta gra to nie MMORPG, bo ta gra nie ma nic z RPG. Klasyk - tib...

Friday, 25.12.2009, 19:32

Autor: Habogan

Najlepszy kawał jaki znasz

Idą sobie Amerykanie po lesie. Nagle drogę przecinają im Rosjanie niosący martwego misia. Pytają: - Grizzly? - Niet. Strielali.

Friday, 25.12.2009, 16:59

Autor: Habogan

zal mi tej gry

Cytat do admina weźcie zróbcie coś zeby była jakaś bariera punktowa na ataki bo jak przechodzi się do nowej ery i ma się mało pkt a ktoś z większą ilościa pkt będzie cie atakował to po co grac w taką grę jak cie na drugi dzień będzie atakował bez sensu tyle z mojej strony Po co są ołtarze? To jest mój ostatni post na tym forum. Przestałem grać z kilku powodów: 1. CZAS! Ta gra w przeciwieństwie do innych wymaga ślęczenia całymi dniami przed ekranem. W innych grach wojsko maszeruje kilkanaście go...

Friday, 09.10.2009, 23:12

Autor: Habogan

Konto 3 epoka - WRESZCIE DAJĘ WAM SPOKÓJ!

Prośba łukasza ma największy sens, wybaczcie ale nie lubię trzymiesięcznych półtorarocznych trzylatków Dobra, poczekamy troszkę może jeszcze ktoś coś napisze. Aliar, nie umiesz udawać To sie robi tak: Mam arz tżerdzięsci lad i jestę hartkorę i npevno jag dash my svoe konto ja bendę za***** a jag nie dash to muj stary ktury pracuje w czarnobylu ći dokopie. // i koniecznie "urwee ci tesz kabel od internatu!" KC.

Wednesday, 07.10.2009, 15:02

Autor: Habogan

Time Edge

Trzeba siedzieć cały dzień, wysyłać ochronki, oblegać, szpiegować, atakować w nocy...

Tuesday, 06.10.2009, 17:24

Autor: Habogan

Time Edge

Prawda, to pierwsza gra przeglądarkowa w którą trzeba grać jak w MMORPG'a

Tuesday, 06.10.2009, 15:19

Autor: Habogan

Time Edge

Ja też grałem, grałem, grałem, po pewnym czasie zdałem sobie jednak sprawę z tego, że po co mam w to grać, przecież i tak nic nowego nie odkryję, zresztą gra kończy się na średniowieczu. Jeśli jeszcze tego nie odkryliście, to zrobię to za Was! Są znacznie ciekawsze rzeczy do roboty niż granie w TE. Naprawdę bardzo współczuję wszystkim "botom" które rezygnują ze szkoły, pracy, przedszkola (?) by tracić, palić, tracić, palić... Są inne gry, np. &*%*^%$&$&^% (wyręczę Lomnasa), w których wszystko dz...

Monday, 05.10.2009, 17:13

Autor: Habogan

Kupiec - było i odpłynęło.

Podsumuje - nabijasz posty. A czarny rynek to chyba masz w bloku.

Monday, 05.10.2009, 17:06

Autor: Habogan

Konto 3 epoka - WRESZCIE DAJĘ WAM SPOKÓJ!

Nie, to nie pomyłka. Wreszcie forumowicze mogą odetchnąć. Kończe grę z powodu braku czasu. Myślę że warto będzie wymienić szczegółowo, dlaczego: - gra się nie rozwija, twórcy "coś" robią, lecz na efekty przychodzi czekać miesiącami. - żeby coś osiągnąć trzeba: a) dostać się do czołowego klanu b) zacząć grę bardzo wcześnie c) rezygnować ze wszystkiego innego by ślęczeć nad TE to właściwie wszystko. Dane konta: - 3 EP - wszystkie technologie bojowe - wioski na 4, 3 i 2 poziomie - starannie wybrane...

Sunday, 30.08.2009, 00:25

Autor: Habogan

Lokacje pod exp

Myślał i wymyślił. Nie siedzę w średniowieczu dlatego, że jest w tej epoce najlepsze wojsko i jest najłatwiej, ale wiem, że trudno jest z aniołem w ep 4. Wbiję jakiś 30 level i przejdę dalej. Niestety większość graczy boi sie zjechania przez 4 i 5 ep po awansie i przez to siedzi tam gdzie sama może jechać innych i nie rozumie że z czasem będzie coraz więcej graczy w ep 4 i coraz mniej farm. I do tego marudzą tacy. Ja nie chcę podwyższenia drop rate w średniowieczu, nie chcę lepszego expa w średn...

Monday, 24.08.2009, 22:07

Autor: Habogan

Czy Time Edge umiera?

Napisałem już propozycję dotyczącą zachowania właściwości murów przy zwykłej obronie. A jak zwykle w pół zdania "ciach, koniec tematu, nie bo nie, bo jesteś ciota jak Cie farmią, bo trza atakować, to czas wojny a nie simów!". W takim razie prosimy całe MW + kilku twardzieli o to, by zaczęli grać od nowa przeciwko graczom z TOP 50. Zapraszam. Naprawdę dobrze jest gadać gdy jest się w TOP klanie i nawet jak stracisz wioskę wróg straci 3 w kontrze od klanu. Co innego gdy załapałeś się do klanu na 5...

Sunday, 23.08.2009, 22:11

Autor: Habogan

Kupiec - było i odpłynęło.

Proponowałem kiedyś wprowadzenie kupca, lecz post w think tanku odpłynął. Pomysł ma na celu zwiększyć użyteczność wiosek pod złoto oraz pomóc graczom rozwijającym się je zdobywać. Na pewno nie zniszczy to rynku. Kupiec może przemierzać trasy handlowe. Może przemierzyć za jednym razem tyle wiosek ile wynosi poziom targowiska. Każda wioska przez którą przejedzie kupiec otrzymuje 3% wartości wiezionych surowców w złocie (jeśli wioska jest w posiadaniu klanu gracza wysyłającego, jest to 5%) Po powro...

Saturday, 22.08.2009, 23:31

Autor: Habogan

Korona

upowniczownikocz

Saturday, 22.08.2009, 09:52

Autor: Habogan

Lokacje specjalne vol. 3 - Średniowiecze

Ta lokacja może mieć przyszłość - 14-sta wyprawa. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=95f5a71932 To chyba kolejny dowód na to, że exp nie wpływa na drop. Wcześniej nie trafił mnie się exp poniżej 100.

Saturday, 22.08.2009, 08:48

Autor: Habogan

Glina za inne surowce

Kupię glinę za inne surowce, dzienne zapotrzebowanie to około 8k więc możecie państwo wystawiać. Żem ja sem wybrał wioski bez bagien... By nie spamować w Sprzedam: Sprzedam mnóstwo drewna za złoto, glinę lub żelazo.

Friday, 21.08.2009, 21:42

Autor: Habogan

Lokacje specjalne vol. 3 - Średniowiecze

http://t1.czaswojny.interia.pl/index.php…13391982&type=2 Dałem tylko 2 halabardy zamiast 2 rycerzy i rzeź się stała. Wcześniej biłem taki sam skład i traciłem tylko zderzak, czyli halki. edyta mówi że już nie

Friday, 21.08.2009, 12:32

Autor: Habogan

Lokacje pod exp

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=23e6ebee1f A to co? Tylko 3 drogie jednostki. Wcześniej zabrałem 6 krzyżowców i 4 rycerzy. Padła połowa i nie ubili bossa. A teraz slabszy skład biorę i czyści. Sam nie wiem po co biorą ten heavy metal na koniach. Wszystko tak się da pojechać, ale nie śpieszy mi się do awansu. Jak uzbieram mnóstwo AA to pójdę na kazia (kniazia). Pany! Eurynomosonosos ma wiecej sredniego expa niz T-rex 4. Ciagle mi wychodzi 110-115.

Friday, 21.08.2009, 12:22

Autor: Habogan

Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-5)

a gdzie techy z 5 ep? Mogę przysiąc że krowa je pokazywał. Komunizm tam był