Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Friday, 09.01.2009, 12:45

Autor: joziowicz

Think tank - kuźnia pomysłów

No cóż... Ja właśnie jestem takim "kozłem ofiarnym" po przejsciu do staro o dziwo wszyscy zaczeli mnie atakować co w preh mi sie nie zdarzało - szok! Po pół godzinie od zakonczenia ochrony cała armia i herosi nie żyli... Armie ida po póltorej godziny do mnie śmieszne bo Ci blizej położeni dotarli przed tamtą armią i zgarneli wszystko Mimo to jednak właśnie pewność mojej stolicy pozwala mi spać spokojnie, zbieram surke, chowam w stodołach, staram się jej "pozbywać na bierząco... choć straty oczyw...

Friday, 09.01.2009, 12:21

Autor: joziowicz

Think tank - kuźnia pomysłów

Nie przenoście nam stolicy do Krakowa.... W tym duchu również sprzeciwiam się możliwości przenoszenia stolicy, w końcu jest ona Twoja twierdzą i nikt i nic nie może jej ruszyć, więc w jaki sposób Ty chciałbyś ją ruszyć?? Szczególnie apsekt ucieczek jest tu palący, ktoś narobi sobie "brudów" i ucieka na koniec mapy? O nie... kończ waść co zacząłeś...

Friday, 09.01.2009, 11:23

Autor: joziowicz

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

Informacja chyba dosyć oczywista - "Rozbuduj Totem".... Aby pokazała się informacja odnośnie kosztu rozbudowy musisz wpierw rozbudować Totem... Budynki nie mogą mieć wyższego poziomu niż sam Totem...