Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Monday, 09.06.2008, 17:55

Autor: Hesperox

Brak informacji o liczbie nieprzeczytanych wiadomości?

OK, jednak problem sam mi sie rozwiązał, przepraszam, mój błąd. Temat do zamknięcia.

Monday, 09.06.2008, 13:58

Autor: Hesperox

Brak informacji o liczbie nieprzeczytanych wiadomości?

Po zalogowaniu sie do gry nie wyświetla mi, że są nowe wiadomości na temat ataku (brak jakiejkolwiek cyferki obok ikony koperty), pomimo tego że atak nastąpił, a wiadomości nawet nie odczytywałem.

Tuesday, 03.06.2008, 22:32

Autor: Hesperox

Błąd czy niedopatrzenie?!?!

Twórcy gry może nie do końca dopatrzyli co tworzą, gdyż: RUNA LAG punkty życia bohatera +30 inicjatywa jednostek +2 ,a powinno być (co najmniej): RUNA LAG punkty życia bohatera +30 inicjatywa jednostek -100 Oddawałoby to cały obraz sieciowej rozgrywki

Sunday, 01.06.2008, 00:05

Autor: Hesperox

Symulator

Taki temat już był. Chodzi o to, że jest to dość trudne od strony zaprogramowania algorytmu - to raz, a dwa - przez to możnaby zbyt dokładnie wyliczać sobie walki z innymi -nieprawdaż?

Saturday, 31.05.2008, 23:09

Autor: Hesperox

prosba o podpowiedz /nie wiem czy dobry dział ??

też zależy... jak masz dużo surowców to zdążysz się jeszcze odrobić... poszpieguj trochę samym bohaterem (jak będziesz miec już jakąś małą armię) wioski w zasięgu twojej i wtedy spróbuj zczaić coś do farmienia - to zapewni ci jakieś surowce potem juz powinno pójść z górki

Saturday, 31.05.2008, 22:54

Autor: Hesperox

prosba o podpowiedz /nie wiem czy dobry dział ??

a masz w ogóle jakieś surowce? po pierwsze podstawą są kopalnie - zbuduj wszystkie możliwe. po drugie nie łaź do jaskini jeżeli nie posiadasz bohatera z lataniem bo zaraz zdechnie... wciąż rozbudowywuj kopalnie i totem (totem na ok 5 lvl, strumienie też ok 5, a jaskinie na 3) potem dopiero się zabierz za wojska i jeśli czujesz że naprawde ostro zawaliłeś to zacznij od nowa

Saturday, 31.05.2008, 22:38

Autor: Hesperox

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Ja tam chętnie sięgam po Pratchetta - książki przyjemne w odbiorze, można się pośmiac do bólu mięśni twarzy i brzucha, a przy okazji są wspaniała ironią na absurwspółczesnego świata.

Friday, 30.05.2008, 22:54

Autor: Hesperox

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "SunShine" najważniejsze epoki potem lokacje Ale przecież trzeba pokonać Wodzów Jaskini i (chyba) Portalu Mocy by przejść do następnej epoki, czyż nie?

Friday, 30.05.2008, 20:38

Autor: Hesperox

Bohater latający.

Taaaa... ale warto również zauważyć iż to znacznie wpłynełoby na zbalansowanie całego systemu rozgrywki. W tym momencie mamy dwa przypadki: -Przypadek A: BOHATER LATAJĄCY - nie mogą go dosięgnąc zwyczajne jednostki naziemne, więc bezproblemowo przeżyje jaskinię i spotkania z jednostkami bez bohaterów w pobliżu, ale dostaje w "koko" od bohaterów właśnie z racji niskiego pancerza i posiadania przez owych bohaterów AA-Atak -Przypadek B: BOHATER PEŁZAJĄCY - wyprawa do jaskiń nie jest dla niego dobry...

Friday, 30.05.2008, 20:19

Autor: Hesperox

Bohater latający.

Oj, w ogóle to latanie nie powinno byś dostępne do ery, w której nasze wojska będą miały latanie. Teraz to strasznie psuje klimat gry (no, ewentualnie anioły i demony mają coś do latania, tj. skrzydła). (Jaskiniowiec w prehistorycznym helikopterze, albo na pterodaktylu - LOL)

Friday, 30.05.2008, 14:30

Autor: Hesperox

Ataki - wszystko z nimi związane...

Cytat wypowiedzi "zajebisty69" dla mnie to F to Jest FRONT czyli pierwsza linia a R to Jest Revers czyli druga liniana 2 pytanie raczej ci nei odpowiem R to oznacz REAR czyli tył...

Friday, 30.05.2008, 09:16

Autor: Hesperox

Gdy skaczy się azyl dla graczy...

Hej, ale STOP. W tutorialu jest napisane, że niedozwolone są oblegi na stolice graczy...