Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 248

Tuesday, 10.05.2011, 00:58

Autor: Peter Wiggin

Pomocy

No i do tego warto mieć różnych bohaterów. W niektórych przypadkach lepiej sprawdza się latający atakujący naziemnych, w innych biegający atakujący latających, więc docelowo warto mieć: 1) latający z mocnym AA 2) latający z mocnym atakiem zwykłym 3) biegający z mocnym AA 4) biegający z mocnym atakiem zwykłym Już od Ciebie zależy jakiej rasy będą poszczególni bohaterowie, ale weź pod uwagę jakie premie z tych ras wynikają. Zawsze jak najwyższa Obrona, lepiej się specjalizować niż rozwijać wiele r...

Tuesday, 03.05.2011, 19:32

Autor: Peter Wiggin

Kanał IRC

Jeśli ktoś ma ochotę wrócić do tego sposobu komunikacji, postawiłem kanał #czaswojny na irc.pl Aby wejść na niego należy: 1) odpalić chatzille w firefoxie albo ściągnąć mirca 2) połączyć się z którymś z polskich serverów (np krakow.irc.pl, lublin.irc.pl, warszawa,irc.pl) 3) wejść na kanał #czaswojny

Wednesday, 13.05.2009, 11:47

Autor: Peter Wiggin

Kanał IRC

Już jest bot. Już jest wszystko.

Wednesday, 13.05.2009, 11:36

Autor: Peter Wiggin

Kanał IRC

Kanal działa niemal non stop, wszystkich zapraszamy.

Wednesday, 13.05.2009, 11:22

Autor: Peter Wiggin

400 - Bad request

Po przypadkowym resecie kompa sytuacja wróciła do normy wiec prawdopodobnie kwestia pamięci podręcznej.

Wednesday, 13.05.2009, 08:31

Autor: Peter Wiggin

400 - Bad request

Wybieram na mapie wioskę, wybieram grabież, zaznaczam forsowny, potwierdzam atak i... Biały ekran z napisem 400 - Bad request. Bez forsownego ten sam efekt. Przy innej wiosce to samo. Kiedyś miałem takie problem i pomagało przelogowanie się. Tym razem wylogowałem się i zalogowałem dwa razy razy i nie pomogło. id: 27051 server: T1

Tuesday, 12.05.2009, 20:11

Autor: Peter Wiggin

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Nie zauważyłem miejsca w którym ktoś z ekip obrażał by gracza, podczas gdy w drugą stronę jest notorycznie. Jeśli coś przegapiłem, prosze, wskaż mi. Przeciwko lekceważącemu tonom czy wyśmiewczym (w sposób umiarkowany) nic nie mam. Stwierdzenia natomiast "Ty się na głowę z ludźmi z kamienia łupanego pozamieniałaś" może i miało być "żarcikiem" mnie zabrzmiało jak "chyba Cię po@#$ało". A Thorga to bądź co bądź kobieta, chamstwa wobec kobiet (nawet na kierowniczych stanowiskach) nie znoszę. Przykro ...

Tuesday, 12.05.2009, 19:09

Autor: Peter Wiggin

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Cytat wypowiedzi "MW12345" Cytat wypowiedzi "Peter Wiggin" Dyvid, uspokój się bo się zapędzasz, IMHO... A dlaczego niby się zapedza?? Dlatego że napisał prawdę? Sorry, ale lizusów pewnych części ciała amatorskiej administracji tutaj aż nadto... Merytorycznie mógłbym się nawet z jego wypowiedzią zgłosić, ale jej agresywność i styl budzi mój sprzeciw. Prosze Państwa, nie jesteśmy w Sejmie...

Tuesday, 12.05.2009, 18:51

Autor: Peter Wiggin

problem z budową jednostek

Ja już wcześniej budowałem i wszystko było ok. Problem pojawił się po załadowaniu patcha z upkeepem. Id: 27051 na T1 Po przelogowaniu zaczęło działać normalnie.

Tuesday, 12.05.2009, 18:31

Autor: Peter Wiggin

problem z budową jednostek

W skarbcu mam 458 drewna i 116 zlota. Przyrost (aktualny) drewna 41. Gdy daje (MAX) budowy piechurów wyskakuje 3. Chcę budować - odmawia "Brak surowców lub niedozwolona ilość jednostek!". Wpisuję tylko jednego piechura - to samo! OCB?

Monday, 11.05.2009, 08:47

Autor: Peter Wiggin

Rozmowy między graczami

Zwłaszcza jak wszyscy pij wokoło a ja zapierniczam do roboty dzień w dzień...

Thursday, 30.04.2009, 22:25

Autor: Peter Wiggin

Jak miałem 10 lat...

Co do wolności: "Człowiek jest dziś wolny jak zbłąkany wędrowiec na pustyni." "Wolność jest marzeniem niewolników. Człowiek wolny wie, że potrzebuje kryjówki, ochrony i pomocy." "Gdy tyranem jest anonimowa ustawa, człowiek nowoczesny czuje się wolny." i "Ponieważ odbierający idee intelektualny aparat naszych współczesnych nastawiony jest wyłącznie na tę częstotliwość, która autoryzowana została przez nowoczesne dogmaty, to przebiegłe demokracje zrozumiały, jak dalece zbędna jest cenzura." Myśli ...

Wednesday, 29.04.2009, 12:23

Autor: Peter Wiggin

TESTAMENT

A mnie akurat się wydaje że to dobrze że gracza mozna "wyeliminować". Inaczej co to by było za pvp? Zabijasz a on żyje dalej? Nie wiem jak w tej chwili wygląda zaczynanie od nowa, IMHO powinna być możliwość wystartowania w tej epoce w której się poddaje grę, tyle że gdzieś na skraju mapy. Owszem, na jakiś czas jest się skazanym na sim city, ale w końcu dostawało by się drugą szansę. Natomiast gdybym kogoś zjechał do samej stolicy, zajął się kimś innym a w tamtym czasie ten pierwszy odbudował by ...