Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 81

Sunday, 21.03.2010, 17:25

Autor: Nekromanta

grawerowany i chaotyczny

ciekawi mnie ile warty był ten drop łącznie http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2a3e858556 chaotyczny miecz atak bohatera + 25 atak przeciwlotniczy bohatera + 7 inicjatywa bohatera + 4 wymaga władanie bronią białą 6 grawerowany pierścień 2 inicjatywa bohatera + 5 punkty życia jednostek + 10 atak jednostek + 2 atak przeciwlotniczy jednostek + 2 2 sloty ) edit kilka wypraw póżniej http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c71d65cbc0 tez proszę o wycenę

Saturday, 20.03.2010, 09:56

Autor: Nekromanta

Chwale się dropem

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2a3e858556 niestety nie wiem jaki bonus daje bo mam go zakopane w zbrojowni i muszę sprzedać paręset itemów ale i tak wypas

Wednesday, 17.03.2010, 08:39

Autor: Nekromanta

zbrojownia

czytałem listę zmian które nie zostaną wprowadzone przed napisaniem tego postu ale zbrojownia jaką proponuje nie miałaby nic wspólnego z Pushem bo przecież właścicielem przedmiotu nadal dany inny gracz, tylko pożyczałby członkowi klanu przedmiot na jakiś czas (przedmiot nadal pozostawałby w zbrojowni) gdzie tu push????) poza tym było już pełno zmian które miały nie wejść a jednak weszły np 8. Zwiększenia częstotliwości dropienia biżuterii. 28. Zmiany w statystykach jednostek. lub pamiętam ze kie...

Tuesday, 16.03.2010, 23:03

Autor: Nekromanta

zbrojownia

wiem że temat zbrojowni klanowej był już poruszany szybciej i nie zostanie ona wprowadzona na zasadzie wymiany przedmiotów między graczami ale fajnie byłoby gdyby istniała zbrojownia w której można używać przedmiotów klanowych tylko jak jest się w klanie, bez przejmowania ich od innego gracza na stałe coś jak zbrojownia w BW oczywiście z brakiem możliwości umieszczania w niej i pożyczania run czy zwojów obecnie JEDYNE wspólne akcje klanowe to oblężenia i nic poza tym dodanie zbrojowni klanowej z...

Tuesday, 09.03.2010, 08:32

Autor: Nekromanta

avatara śmierci

dobra cena kupię na pewno

Monday, 08.03.2010, 22:51

Autor: Nekromanta

avatara śmierci

dokładnie daj znać czy wystawisz i podaj cenę jaką byś chciał uzyskać

Monday, 08.03.2010, 17:36

Autor: Nekromanta

avatara śmierci

jeśli ktoś ma awatara śmierci to proszę o kontakt

Monday, 08.03.2010, 14:11

Autor: Nekromanta

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

dzis zaczoł mi sie pojawiać taki błąd Wystapil blad konwersji StrToInt w linii 668. przy próbie dodania linku http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=52c23e90ba zmiana w pliku confing.ini nie pomogła

Friday, 05.03.2010, 20:42

Autor: Nekromanta

Dropy

Ogród Wieczności poziom 5 robiłem przez kilka tygodni (3 - 4 tygodnie około) śmigłowcami i 10 lvl demonem udane 10 na 12 wypraw, nigdy nikt nie ginie po mojej stronie większość wypraw kończy się 2 - 3 przedmiotami z czego średni jeden ma prefiks przez ten czas znalazłem anielski puklerz karmazynową tarczę 2 dalekosiężne - karabin i muszkiet 2 demoniczne hełmy 3 majestatyczne hełmy 5 łowieckich miotanych 2 orientalne 3 pierścienie 1 sygnet 3 wisiory 1 wisior z 1 soketem 2 wisiory z 2 soketami 1 w...

Friday, 05.03.2010, 20:31

Autor: Nekromanta

fenninr

można pobić każdym hero ja pobiłem nieumarłym i kombinacja rajtarów i husarów raport jest w raportowniku ważne żeby mieć sporo inicjatywy i około 200 AAtaku i trafić na słabego bosa

Wednesday, 24.02.2010, 14:52

Autor: Nekromanta

symulator nie mowi prawdy

dzieki za odpowiedz Konrad jeśli chodzi o robertpkt to wiedziałem ze znajdzie się ktoś kto napisze coś nie na temat i bezsensu sprawdziłem w symulatorze i nie mieli ataku - pierwszy raz go atakowałem logicznie myśląc i ufając symulatorowi najlepiej było iść latającą armią z dużym atakiem czy ty jak przechodzisz do nowej epoki od razu znasz wszystkie lokacje (takie których nie ma na forum albo w raportowniku) czy też sprawdzasz je w symulatorze

Wednesday, 24.02.2010, 11:02

Autor: Nekromanta

symulator nie mowi prawdy

witam jako ze trudno się doszukać linków z lokacji z 5 epoki sprawdziłem sobie je w symulatorze i tak nadziałem się na cos czego się nie spodziewałem i straciłem bohatera i 10 śmigieł symulator pokazał mi że w danej lokacji tylko boss ma atak przeciw lotniczy (chodzi o grote zła i KANIBALA) a w rzeczywistości... http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=55d2667852 38 jednostek ma atak przeciwlotniczy a boss powiększa go o 110 każdej z nich zaznaczę że w symulacji boss był silniejszy niż ten ...

Wednesday, 11.11.2009, 09:04

Autor: Nekromanta

6 era

szczerze mówiąc to spodziewałem się czegoś lepszego, a nie kopi jednostek z 5 epoki wyobrażałem sobie ze będą jakieś podniebne krążowniki itp. które śmiało w pojedynkę zniszczę 10 czołgów np hp 1000, A 300, AA 200, Def 100, ini 500, + regeneracja 30 i masakrycznie duży upkeep innymi słowy spodziewałem się rewolucji po 6 epoce puki co to nie czas na marudzenie i narzekanie bo może techy wprowadzą jakieś fajne zmiany czekamy na nie z niecierpliwością

Tuesday, 10.11.2009, 10:54

Autor: Nekromanta

jeszcze tylko bossowie ;]

najlepiej na aktualizacje tematu Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-5) gratulacje by the way czy istnieje szansa na pokonanie bosów 5 epoki nie człowiekiem?

Wednesday, 07.10.2009, 15:57

Autor: Nekromanta

Time Edge

baldr - pierwszy raz się z tobą zgadzam grać wystarczy kilka godzin dziennie 2 - 3 lub co 2 h zajrzeć na 5 minut czy nic ciekawego się nie wydarzyło a resztę czasu poświecić na to co naprawdę ważne rodzinę, picie piwa, znajomych, picie piwa, itd ...

Sunday, 04.10.2009, 08:13

Autor: Nekromanta

Liczymy Bizuterie na Serwerze T1 :)

ja mam 2 wisiory i 1 amulet wszystko bezslotowe i wszystko z tej samej lokacji czyli 92 + 3 = 95

Friday, 02.10.2009, 17:51

Autor: Nekromanta

Ludzka rasa, jedyna rasa ...

zrobiłem 10 symulacji 100 rajtarów + człowiek 30 poziom (w odwodach, szansa na szarżę 20%) 100 rajtarów + demon 30 poniom efekt mnie zdziwił po równo wygranych i przegranych walka kończyła się zazwyczaj w 6 turze potem zrobiłem 10 prób z bohaterami na 50 lvl 8 wygranych człowieka 2 demona wniosek przyznaje że puki co obie rasy są porównywalne problem zacznie się na na prawdę dużych lvl ale to odległa przyszłość pozdrawiam

Thursday, 01.10.2009, 22:23

Autor: Nekromanta

Ludzka rasa, jedyna rasa ...

tiaaa... a wogóle co będzie kiedy ta szarża wejdzie w 1 jednostkę zamiast we wszystkie albo kiedy człowiek będzie zawsze miał pecha i nigdy mu szarża nie wejdzie albo kiedy zawsze bedzie się udawać jak ci zostanie tylko 1 jednostka, to wtedy faktycznie człowiek jest najgorszy myślałem że jak przedstawię coś opartego na liczbach a nie na szczęściu nie znajdzie sie ktoś kto powie, "a co jeśli ... będzie mieć pecha i np wejdzie na końcu" prawdopodobieństwo że 2 lub 3 szarże wejdą właśnie na końcu t...

Thursday, 01.10.2009, 21:49

Autor: Nekromanta

Ludzka rasa, jedyna rasa ...

ja porównałem demona i człowieka demon ma bonus do ataku, a nie do defa czy życia ma dużo więcej ataku niż człowiek a był 4 razy mniej skuteczny 6 śmigłowców człowieka zabiło 40 jednostek 15 śmigłowców demona 27 jednostek (6 zabiłoby więc około 12) i statystycznie (średnio) człowiekowi w oblegu wejdą 2 - 3 ataki z szarżą, nie piszcie tu o szczęściu czy pechy tylko o statystyce mając 25% na 10 ataków to 2,5 razy, (matematyka/statystyka a nie szczęście) inaczej mówiąc w oblegu człowiek ma przewagę...

Wednesday, 30.09.2009, 15:58

Autor: Nekromanta

Ludzka rasa, jedyna rasa ...

nie zabierałem szybciej głosu bo nie miałem zdania ale wczoraj miałem obleg wybiliśmy wszystkich wrogów oprócz 2 armii z 5 epoki z śmigłowcami, i tak... demon z 15 śmigłowcami zabił mi 27 jednostek człowiek z 6 śmigłowcami zabił mi 40 jednostek 6 śmigłowców bez szarży zadało 390 ran a z szarżą ponad 6000 zgroza mając 26% szans na udaną szarżę podczas oblegu statystycznie powinna udać się 2 -3 razy a efekt tego jest taki że zadaje za jedną szarżą tyle obrażeń co bez szarży zadałaby w 16 rundach s...