Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 24

Monday, 15.07.2013, 13:49

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "MaN_of_GoD" jestescie w bledzie wtedy byla by walka o najlepsze pola na serverze z podobnymi armiami, i na odbudowe armii nie czeka sie wtedy kilka dni tylko kilka godzin Czyli zgadzasz sie ze mną?

Monday, 15.07.2013, 12:42

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

No z kosmosu nie wytrzasne ale z kopalni tak. A pozatym wg. mnie 20lvl to za mało może 30 czy coś koło.

Tuesday, 09.07.2013, 18:45

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Według mnie przydałby się też licznik za ile można iść na lokacje(czas żeby wiedzieć za ile) jak skończą ci się wyprawy

Tuesday, 09.07.2013, 17:58

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.Ale są inni gracze... 3.O co ci chodzi. 4.Ale ja nie rozumiem na noc dajesz sobie to co wcześniej powiedziałem rano patrzysz o fajnie mam surki moge sie rozbudować . A w moim koncie nic nie miałem jak ''wróciłem''

Tuesday, 09.07.2013, 17:30

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.No dlatego jakby był większy czas ochronki po przejściu do nowej epoki to by bylo lepiej. 3.No a przez ataki graczy nie tracisz surowców? 4.No to wtedy nie mógłbyś chodzić na graczy nieaktywnych tylko na aktywnych. A jak nie masz armii to czekaz do następnego dnia na surki z kopalni.(Dobra by była tu opcja która trwa max.12 godz.i wtedy nikt cie nie może atakować, zdobywasz surki z kopalni, ale ty nic nie możesz budować i nie możesz atakowac). A co to jakby mi usuneli to bym zrobił nowe i tak ...

Tuesday, 09.07.2013, 14:26

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

1.No i co że nie mam armii to znajde innego kolesia który jest słabszy 2.To co na górze 3.No a mi chodzi o usunięcie nieaktywnych 4.Ta nieaktywni do dynamiki... EDIT: PS. A moożnaby zwiękzyć czas nieataku na twoją wioske po przejściu do nowej epoki.

Tuesday, 09.07.2013, 14:09

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" NPC będą potrzebne bo: 1.Źródło surowców. 2.Źródło expa. 3.ataki z ich strony będą pewne. Podam to na moim przykładzie. Jestem w 3 epoce i ZOSTAŁEM ZAATAKOWANY TYLKO RAZ! 4.Dynamiczniejsza gra. Będzie dużo korzyści a admini nie mają się lenić Graczy nieaktywnych nie usuwać bo ktoś może potrzebować surki a mieć za słabą armie na NPC. Nawiasem mówiąc przydałyby się stopnie trudności NPC-tów np. "NPC IV" NPC na poziomie czwartym w skali 1-6 1.Na źródła surowców trzeba sob...

Tuesday, 09.07.2013, 13:52

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" Aktualnych serwów uratować się nie da a na kolejnym serwie może będą. Poczekajmy na admina. Jak powie że tego nie będzie to pogadamy. Ale odpowiem teraz, Ataki będą ze strony graczy z 1 i 2 epoki. Nie no jak sie usunie nieaktywnych graczy to NPC nie będą potrzebne wiec pójdzie to na rękę adminom

Tuesday, 09.07.2013, 13:46

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" Nauczą się grać dzięki NPCtom oraz graczom którzy w wyższych epokach będą ich atakować Praktycznie wystarczy skoczyć do drugiej epoki i już atakują cię 2 i 3 epoki. W pierwszej wystarczą NPC. No naucza się dzięki NPC-om których niestety i tak pewnie nie bedzie.

Tuesday, 09.07.2013, 13:38

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" W każdej epoce jest dość graczy nieaktywnych aby zapewnić surke a atakujące NPCty będą wymuszały nauczenia się bronienia przed nimi i graczami którzy będą ich atakować. A mi właśnie chodzi żeby nie bylo tych nieaktywnych graczy żeby ludzie NAPRAWDĘ nauczyli sie grać.

Tuesday, 09.07.2013, 13:34

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" No ale usuwanie nieaktywnych wiosek jedynie zabierze potencjale źródła surowców, a jak pisałem exp zapewnią NPCty. Jeśli martwisz się o za łatwą grę NPCty może atakować. I proszę szanowną administrację o nie pisanie bzdur typu: "To za trudne" czy czegoś podobnego. Wszystko da się zrobić. Ale nie rozumiesz że te twoje potencjalne źródła surowców ułatwiają gre i dzieci które z nich korzystały potem w wyższych epokach gdzie nie ma nieaktywnych graczy lub jest ich o wiele ...

Tuesday, 09.07.2013, 13:25

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "wiiilk" NIE!!! właśnie ułatwia to rozgrywkę nowym graczom. sam miałem kiedyś obok stolicy kilku nieaktywnych graczy których grabiłem i dzięki temu o wiele lepiej się grało. Nawet lepiej, niech admini poustawiają kilka wioch które będą sterowane przez NPC żeby i można było powalczyć, dostać surowce i może nawet wiochę. To trochę ułatwi grę. No właśnie chodzi żeby nie bylo za łatwo poza tym jak są gracze online jest exp

Tuesday, 09.07.2013, 08:44

Autor: masećjusets

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Moim zdaniem powinno byc tak że osoby które nie grają od np. roku są usunięte bo jak powstanie nowy swiat to nie bedzie tak jak teraz że można grabić ile wlezie i jeżeli chcecie to zachować a nie mieć zaśmiecony przez osoby które już nie graja byloby lepiej.

Tuesday, 18.06.2013, 14:54

Autor: masećjusets

jklo, jklo1

Tak to fakt na T1 i T2 to i tak nie robi różnicy bo wiosek bez bohatera i jednostek które mają dużo surków do grabieży jest masa ale w nowym serwerze (który ma podobno niedługo powstać) to może robić różnice.