Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Thursday, 02.04.2009, 08:03

Autor: Borzymir

Co to za komunikat o kasacji konta????

Niestety, dziś jest już 2 kwietnie, a zabawka pozostała. Wstawaj, adminie!

Wednesday, 01.04.2009, 10:37

Autor: Borzymir

Co to za komunikat o kasacji konta????

Amini pewnie powiedzą jutro. JUTRO.

Wednesday, 01.04.2009, 10:17

Autor: Borzymir

kasacja

Też to mam. Pojawiło się przed chwilą <div class="teremark">Włączono automatycznie usuwanie konta. Konto zostanie usunięte za: <span id="announceTimer">0:09:03</span>! <span style="cursor: pointer;" onclick="confirm('Wystąpił błąd Javascript w pliku index.php w linii 573 wiersz 6.\nCzy chcesz debugować?');">Kliknij tutaj aby zatrzymać!</span>

Thursday, 22.01.2009, 12:40

Autor: Borzymir

zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

Dziękuję. W takim razie nie powinno być kłopotów, jak rozumiem.

Thursday, 22.01.2009, 12:03

Autor: Borzymir

zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

To są dwa komputery, choć zewnętrzne IP jest jedno. Na ogół jeden z nas korzysta z jednego komputera, a drugi z drugiego (czasami, owszem, na tym samym komputerze, "głównym", jeden drugiego podsiada, przelogowując się w systemie na swój profil). Mamy dwa komputery, powtarzam, więc trudno mówić o przelogowywaniu się do gry. Logujemy się i wylogowujemy niezależnie od siebie. Gramy osobno, z odrębnych maszyn; pewnie zdarza się nawet, że jesteśmy równocześnie w grze.

Thursday, 22.01.2009, 11:46

Autor: Borzymir

zgłosiłem gre z 1 IP tzw multikonto

Ale poważnie... Jeśli zgłoszę drugie konto (być może syn założy i zagra) na tym samym IP, to OD CZEGO zależy, czy tak czy owak nasza gra zostanie przez administratora uznana za przypadek multikonta, zasiadania itp.? Czy to gdzieś jest szczegółowo i jednoznacznie wyjaśnione? Korzystamy w domu z dwóch komputerów na tym samym zewnętrznym IP (Neostrada), na obu maszynach używamy tej samej przeglądarki. Bardzo często się zdarza, że równocześnie jesteśmy w sieci (wieczorem, w weekendy), przeważnie gry...