Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 100

Friday, 17.07.2009, 14:11

Autor: drops

Jaskinia !!!

Ja bym to po prostu podsumowal tak, ze kolejne zdarzenia sa niezalezne

Thursday, 16.07.2009, 17:46

Autor: drops

Dresiarstwo a system gry ?

Jak dla mnie system gry jaki jest taki jest. Jak sobie nie moze klan poradzic to niech sie dogaduje, czasami dyplomacja mozna duzo zdzialac. A to ze slabszy nie ma szans najmniejszych z mocniejszym to juz kazdy tutaj wie. W sumie sie nie dziwie dlaczego nowych graczy to irytuje. Nie ma najmniejszej mozliwosci obrony przed mocniejszym klanem. A prawda jest taka ze jak slabszy klan bedzie staral sie oddac to na samych stolicach zostanie. Antyciapek sprawdz prywatne wiadomosci (sorry ot)

Thursday, 16.07.2009, 15:22

Autor: drops

Dresiarstwo a system gry ?

Nie wiem czy grasz na T1 czy T2, ale moge cie zapewnic ze na T2 klany z top sie ostro leja miedzy soba. Prawda jest tez taka, ze w wiekszosci klanow jest rotacja graczy. Zwykle jest paru starych a czesc na skutek pewnych zdazen badz zwyklego znudzenia rezygnuje z gry. Mowisz ze grasz 2 miesiace w tyle czasu to spokojnie pod 20ty lvl mozna dobic glownego hero a z nim na pewno miejsce w dobrym klanie znajdziesz. Prawda jest rowniez taka ze w czasie wojny najczesciej sie wiochy traci i zeby uzupeln...

Thursday, 16.07.2009, 13:07

Autor: drops

Potencjalny problem z oblegiem

U mnie w klanie byla taka sytuacja, armia znika

Tuesday, 14.07.2009, 11:46

Autor: drops

Ostrą tarcze

50ph, jak z dziurami daje więcej (wedle życzenia sprzedającego)

Saturday, 11.07.2009, 01:03

Autor: drops

Raporty z symulacji

Czy da sie zapisac raporty z symualcji? Widzialem ze Krowa zamieszczal na forum takie wlasnie linki a ja takiej opcji znalesc nie moge

Saturday, 11.07.2009, 00:30

Autor: drops

kolejkowanie wyburzania

Czy jest mozliwe wprowadzenie kolejkowania wyburzania budynkow?

Wednesday, 08.07.2009, 12:32

Autor: drops

Balans bohaterów / szarża

Jak dla mnie to robienie glownego hero czlowieka troche sie z celem mija bo przy obecnym systemie gry sluzy on tylko i wylacznie do robienia lokacji i przenoszenia surki a do tego wg mnie duzo lepiej sie aniol i nekro sprawdza. Mysle tez sobie, ze w klanowych eventach tez raczej nie bedzie mozliwosci wystawienia armii po 200-300 jednostek wiec nadal czlowiek bedzie zbedny. Czlowiek powinien byc do armii i z tego co widze na T2 to wiekszosc ludzi tak robi, wiec nie widze problemu. Na tym linku he...

Tuesday, 30.06.2009, 07:29

Autor: drops

Hero vs. hero - Zgłoszenia

No to moze ja zaczne nick hero: dropzzz epoka: 3 lvl: 23 rasa: nekro

Monday, 29.06.2009, 23:59

Autor: drops

Hero vs. hero - Zgłoszenia

Czy mozna zrobic oddzielny watek o walkach hero na T2? // Można

Saturday, 27.06.2009, 11:25

Autor: drops

Po kiego ... istnieją mury???

zakladajaca oblega + 6 dolaczonych = 7

Thursday, 25.06.2009, 21:03

Autor: drops

klanówki

u mnie jest tak ze nawet jak sam klikne ikone wiadomosci to i tak wiadomosci o rozpoczetych oblegach mi sie nie pojawiaja. Zaznaczam ze problem wystpuje od czasu do czasu. Czasami wszystko jest ok, w sumie tak pol na pol. Dopiero po przelogowaniu wiadomosc sie pojawia.

Wednesday, 24.06.2009, 09:46

Autor: drops

Po kiego ... istnieją mury???

Ja bym po prostu wprowadzil zaleznosc, ze jezeli oblegajacy atakuja z taranami a oblegany nie ma murow to jest sznasa na zniszczenie tylu budynkow ile poziomow murow maszyny obleznicze by zniszczyly. Chyba byloby to najbardziej logiczne wybrniecie z tej sytuacji no i mozna by poszalec

Monday, 22.06.2009, 17:54

Autor: drops

Obrona

ja tez pisze o pozycji broniacego sie i za cholere nie wiem czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi dobra koniec z tym bo tylko offtop z tego wychodzi

Monday, 22.06.2009, 15:51

Autor: drops

Obrona

primo: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…C4.99.C5.BCenia tutaj masz napisane ze do obleganej wiochy nie mozesz wyslac armii, jedyne co zauwazylem to po dolaczeniu do oblega i po jego rozegraniu armia wraca do swojej wiochy a nie do wiochy, z ktorej zostala wyslana secundo: masz jedna armie w drugiej wiosce, druga w pierwszej jak jedna jest oblegana to jej macierzysta wybijasz i odbudowujesz, jezzzu czlowieku czy ty uwazasz ze zamiana armii miejscami to jest jakas superskomplikowana taktyk...

Monday, 22.06.2009, 15:28

Autor: drops

Obrona

wrecz przeciwnie, to ze armia nie stoi na swojej wiosce nie znaczy ze nie moze atakowac, naprawde nie wiem gdzie ty tutaj widzisz problem, naprawde malym kosztem mozna sobie wzgledne bezpieczenstwo zapewnic, no w kazdym razie zycze sukcesow w obronie oblegow przed klanami z top5 (mowie o T2 bo tylko tutaj gram teraz)

Monday, 22.06.2009, 15:16

Autor: drops

Obrona

Cytat wypowiedzi "Awatar" drops, a tak z ciekawości. Informowali Cię kiedy i na którą wioskę oblega Ci założą że sobie tam dwóch hero z wojskiem akurat trzymałeś ????........ Chyba Cię dropsiku jeszcze nie oblegali Ci z top 5 że takie brednie piszesz Zakladajac ze masz stolice i 3 wiochy. Armie ze stolicy trzymasz na tej wg ciebie lepiej rozbudowanej. Armie z wioski a trzymasz na wiosce b, a armie z wioski b na wiosce a. Po zalozeniu oblega na ktorakolwiek z wioch wybijasz armie z niej, ktora s...

Monday, 22.06.2009, 13:57

Autor: drops

Obrona

Cytat wypowiedzi "lukasz007" A nie jest to problemem całego serwera? Mało kto używa taranów itd (pewnie tylko na próbę i tylko ten jeden raz, a potem już nie) gdyż ostrokół/mur daje praktycznie niezauważalną wartość obrony. Zwłaszcza jak jest wielu wysokopoziomowych przeciwników na jednego obrońce... Ten bonus jest tak mały że nie którzy mając bohatera parę poziomów wyżej i już są lepsi. Przykład: nekromanta, zróbmy na jednostce z największą obroną w 2 erze: legionista obrońca: 1 poziom +10 obr...

Monday, 08.06.2009, 09:18

Autor: drops

sortowanie przedmiotow

Nom, ale dodatkowo bylby ten "schowek" do ktorego mozna by wrzucic powiedzmy 20 przemiotow. Tam wlasnie najpotrzebniejszy sprzet bylby trzymany