Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-19 of 19

Thursday, 21.01.2016, 07:19

Autor: moby

konto

Chetnie przejme konto na t2

Sunday, 24.04.2011, 19:17

Autor: moby

Ewent Wielkanocny

Admini wyszli z założenia ,że po co się męczyć przed Świętami lepiej obiecać Ewent i ciemny lud to kupił ciesząc się jak dzieci. Naprawdę wierzycie że ten Ewent działa ? Jeśli tak to naprawdę jesteście ciemną masą. Od dawna nic się nie zmienia w tej grze i sadzę, że nic już się nie zmieni a wszelkie kosmetyczne zmiany to kpina z nas wszystkich

Thursday, 06.01.2011, 18:11

Autor: moby

naloty

Czytam te piękne wywody kolegów z Oral i Spartanie którzy w koalicji postanowili wpłynąć na twórców gry w sprawie zmian w które tak naprawdę tylko im przeszkadzają. Otóż twierdzą zgodnie ,że nie ma co wracać do przeszłości bo co było itd... Myślę jednak ,że właśnie tam tkwi sedno problemu bo od początku t2 myśleli że będą rządzić i dzielić a teraz gdy niektórym znudziła się gra w 3 epoce żądają zmian. Inne klany jakoś znalazły sposób na notoryczne oblegi i palenie wiosek i właśnie w nalotach zna...

Thursday, 30.12.2010, 11:16

Autor: moby

Propozycja Balans wojsk

Jak wszyscy pewnie zauważyli większość graczy wykorzystuje tylko ok 30% dostępnych wojsk bo liczy się szczególnie ich ilość i mały koszt produkcji. Kilka innych jednostek jest wykorzystywana wyłącznie przy lokacjach i tyczy się to niestety wszystkich epok. Może warto by było się zastanowić nad obniżeniem kosztów oraz balansie pozostałych jednostek myślę ,że walki między graczami zyskałyby na atrakcyjności i pozwoliły na rozwój tej gry.

Sunday, 26.12.2010, 05:47

Autor: moby

Niewidoczne surowce

Tak niezależnie od tego co jest w danym momencie transportowane wyświetla się tylko symbol konia.

Friday, 24.12.2010, 06:53

Autor: moby

Niewidoczna ilosc surowcow

Witam. Mam taki problem od jakiegos czasu podczas transportu surowcow pokazuje mi tylko cos takiego Transportowane surowce: i juz pare razy musialem zawrocic zeby sie upewnic czy wogole cos zabralem. Gram na t2 moje id 8399

Friday, 10.12.2010, 18:52

Autor: moby

thorga

Cztery dni temu napisalem skarge na gracza i prosbe o sprawdzenie lecz Thorga jakos laskawie nie odpowiedziala choc jak sama mowi zajmuje to kilka sekund. Mimo wyslania rowniez prywatnej wiadomosci nadal nie otrymalem odpowiedzi. Jak widac posty roznych graczy sa rozpatrywane wedlug jej widzimisie , a stopien lekcewazenia osiagnal juz szczyty. Pewnie dostane bana na forum ale szczerze mam to gdzies i nie zycze sobie aby Thorga "strazniczka" regulaminu ktory jest kpina z graczy i nie jest w zadny...

Monday, 06.12.2010, 05:56

Autor: moby

multikonto, zasiadanie

Prosze o sprawdzenie gracza Pryck id 20774 podejrzenie multikonta Moje id 8399

Thursday, 04.11.2010, 16:54

Autor: moby

zasiadanie

Kolego Atlantis nie mierz wszystkich swoja miara to ze dostałeś bana za zasiadanie nie oznacza że każdy tutaj jest nieuczciwy tak jak Ty

Wednesday, 20.10.2010, 18:04

Autor: moby

multikonta

Prosze o sprawdzenie rowniez gracza o loginie Anna klan spartanie na t2

Tuesday, 19.10.2010, 16:35

Autor: moby

multikonta

To może Pani Thorga wyjaśni wszystkim jak zrekompensuje innym uczciwym graczom utratę wiosek i nieuczciwa konkurencję jaką jest klan Spartan skąd pochodzi połowa zablokowanych ludzi. To ciekawe że dotąd nikt z nich nie był aż tak aktywny jak w momencie zablokowania kont. Moim zdaniem na t2 gra i tak mało osób ale dzięki takiej polityce będzie ich jeszcze mnie. Nie wiem tez po co hasło w stylu "ban stały" jeśli po chwili kara za multikonto wynosi zaledwie 2 tygodnie

Monday, 18.10.2010, 19:59

Autor: moby

multikonta

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt odblokowywania kont z możliwością wyboru jednego z nich . Moim zdaniem jest to ciche przyzwalanie na zakładanie wielu kont bo w razie wpadki i tak gracz zostawi sobie najlepsze. Jest to nie fair w stosunku do innych uczciwie grających ludzi którzy poświęcają na rozwój swojego konta bardzo wiele czasu.

Sunday, 10.10.2010, 11:34

Autor: moby

multikonta

Prosze o sprawdzenie gracza o loginie Atlantis oraz Syjon i Kedolw podejrzenie multikonta

Wednesday, 22.09.2010, 18:11

Autor: moby

wydobycie run z przedmiotu

Jestem jak najbardziej za możliwością wydobycia run z przedmiotu. Sam doświadczyłem omyłkowego połączenia 2 bardzo rzadkich run i skoro tak trudno je znaleźć to powinno się zmienić dotychczasową opcję.

Thursday, 02.09.2010, 21:21

Autor: moby

zamiana

Zamienie konto na t2 4 epoka na konto z 3 epoki nie wazne jak rozwiniete

Sunday, 01.08.2010, 08:02

Autor: moby

wydobycie

dlaczego tak się dzieje że wydobycie złota np 4 epoka z poz. 3 na 4 nie wzrasta tylko pozostaje na tym samym poziomie czy to jakiś problem techniczny czy po prostu specjalne utrudnienie wydobycia najbardziej pożądanego surowca Wydobycie:7 /h Następny poziom: Koszt: 692879692 Czas: 14 min. 22 sek. Wydobycie:7 /h

Saturday, 27.03.2010, 22:19

Autor: moby

Obleg

No to mamy już drugi w historii obleg na PSD-y. Mam nadzieje, że z tego też Ebo umieści linki i pochwali się expem.

Monday, 15.02.2010, 15:16

Autor: moby

PSD

Drogi Ebo masz rację nie otrzymałem takiej szansy ale prawdą jest, że nigdy się nie starałem o przyjęcie w Wasze szeregi bo co to za wyzwanie kiedy wiadomo, że i tak nikt z nami nie ma szans, a jak ktoś urośnie to się go szybko na ziemię sprowadzi zabierając mu najlepszą wioskę.Na szczęście jest jeszcze 4 i 5 epoka do której Wy nigdy na tym serwie nie dotrzecie dzięki klanowi A-Z. Co się tyczy powiedzonek to lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć

Monday, 15.02.2010, 14:00

Autor: moby

PSD

Oba klany PSD na Jukatanie robią wszystko by inni gracze zakończyli grę na 3 epoce. Mozolnie budowane wioski są przez nich przejmowane i oddawane innym graczom z klanu, którzy bez wysiłku nawet bez konta premium mogą spokojnie je rozwijać. To sprawia że dużo ludzi kończy grę, a Ci którzy dopiero przeszli do 3 epoki boleśnie się o tym przekonają. Jednak jak widać taki stan trwa i trwa i chyba niewiele interesuje to twórców gry którzy niewiele robią by coś na to poradzić.Pozostaje satysfakcja że s...