Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-10 of 10

Monday, 28.07.2008, 18:47

Autor: Caen

Bardzo denerwujace mnie ustawienie ...

Hmmm, ale ustawienie domyślnego poziomu na 0 nie byłoby wysiłkiem a faktycznie rozwiązałoby do pewnego stopnia problem.

Sunday, 27.07.2008, 16:17

Autor: Caen

Sandały nie działają jak trzeba :/

Zapewne rzecz w tym, że sandały zmniejszają bazowy czas marszu jednostek, a nie ten pomniejszony przez umiejętność bohatera "mobilność". Czyli że najpierw odejmuje te 3 sek, a dopiero potem odejmuje xx% ze względu na umiejętność bohatera. A widocznie tak nieszczęśliwie trafiłeś, że po zaokrągleniach "mobilność" odejmuje z czasu marszu o jedną sekundę mniej niż przed założeniem sandałów.

Wednesday, 23.07.2008, 00:53

Autor: Caen

propozycja=Czas do nadejścia ataku ?

Proponowałem to na samym początku alfy, ale przeszło bez echa Moim zdaniem byłoby to bardzo przydatne udogodnienie.

Wednesday, 04.06.2008, 15:09

Autor: Caen

Wulgaryzmy

nie ma takiego słowa jak "piepszyć" Jedyne co to jest to błąd ortograficzny, a słowo wciąż jest tak samo wulgarne w każdym kontekście, który nie odnosi się do pomidora

Sunday, 01.06.2008, 14:44

Autor: Caen

Komunikat o ataku

Na Twoją wioskę wędruje wroga armia gracza xxx pochodząca z wioski yyy. Do walki zostało... Taki komunikat mamy na ekranie "armia", czy nie dałoby się umieścić analogicznego (albo tej samej informacji w innej formie) na ekranie "Centrum dowodzenia"? Ułatwiłoby to trochę śledzenie całości wydarzeń.

Sunday, 01.06.2008, 13:19

Autor: Caen

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

A nie wiem czy wiecie, że wśród notatek Herberta był również szkic dalszego ciągu sagi. Obecnie oprócz tego co napisał Frank istnieją 3 tomy preludiów ("Ród ..."), 3 tomy opisujące dużo wcześniejsze wydarzenia (na polskim rynku ukazał się właśnie "Butleryjski dżihad") oraz co najważniejsze 2 kolejne części sagi. Ja właśnie jestem w trakcie "Hunters of Dune" a na półce już czeka "Sandworms..."

Saturday, 31.05.2008, 01:39

Autor: Caen

Modyfikacje armii

To teraz oznacza, że nie mogę modyfikować armii która jest w podróży. Jednak treść komunikatu sugeruje to co napisałem powyżej. Więc chcę się upewnić, jak to będzie wyglądało.

Saturday, 31.05.2008, 01:01

Autor: Caen

Modyfikacje armii

"Nie można modyfikować tej armii, ponieważ nie stacjonuje w wiosce, z której pochodzi" Czy to oznacza, że nie można będzie przerzucać jednostek między armiami z różnych wiosek?

Thursday, 29.05.2008, 15:41

Autor: Caen

Przyrost surowców raz jeszcze

Tyle to ja wiem, ale taka sytuacja jest permamentna.

Thursday, 29.05.2008, 15:36

Autor: Caen

Przyrost surowców raz jeszcze

Niby drobna rzecz ale denerwuje Ilość surowców robi dziwne skoki, inna ilość potrafi być wyświetlana w oknie wioski, inna w oknie kopalni. (Różnica 1 w ilości, czyli inaczej nalicza przyrost) Poza tym system z opóźnieniem "załapuje" ile mamy surowców w wiosce, co sprawia np. że nie można wybudować budynku, mimo że mamy już odpowiednią ilość surowców. Dopiero po jakimś czasie s. "orientuje się" że jest ich dosyć. Przeglądarka FF jakby co.