Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 52

Thursday, 24.06.2010, 08:36

Autor: szamanito

Re:

kurcze nie dziala..tam gdzie x wstawilem nr gg i lipa..jak ktos bedzie wiedzial moze zaprezentowac to na forum jak ma wygladac w 100%

Wednesday, 23.06.2010, 13:56

Autor: szamanito

pytanie dosyc dziwne

witam mam pytanie dosyc dziwne...ale potrzebne... potrzebuje na zakladce klan wkleic link..do naszego kalkulatora w klanie itp itd..jak to zrobic? bo daje czy to dobrze czy zle jak to zrobic zeby go fajnie wkleic i zeby za kliknieciem sie otworzyl odrazu? i teraz pytanie o gg? jak wstawic tez na zakladke klan widoczne dla osob z klanu sloneczka gg jak bedzie na gg bedzie zolte jak nie to czerwone ? wie ktos jak cos poradzic?to bardzo pilne i potrzebne z gory dziekuje i pozdrawiam

Sunday, 20.06.2010, 12:14

Autor: szamanito

czary...

witam mam pytanie..jak umiescic slowa runiczne lub zwoje np w zbroi amulecie itp itd? mam np zbroje mrozny napiersnik ...wolne sloty 1.ale nie wiem co i jak sie do tego zabrac zeby powstaly czary?czy ktos wie lub moze mi to wyjasnic co i jak postepowac zeby bylo git? z góry dziekuje i pozdrawiam

Sunday, 11.04.2010, 09:22

Autor: szamanito

Wioska..

hmm witam mam małe pytanie odnosnie ..rytuału przeniesienia stolicy w inne pole.. tzn mam wioske..stolice nie ma bonusów...a jesli bede chcial przeniesc na normalne pole z bonusami wydobycia bedzie podwajane itp? przechodza wszystkie budynki wojsko i technologie?czy jak sie to odbywa?jesli ktos moze prosze o kontakt ..pozdrawiam [*]

Friday, 02.04.2010, 15:39

Autor: szamanito

hmm

z tego co wiem i rozumiem to forum jest po to zeby pisac pytac i pomagac..ale widze ze nie rozumiesz...hmm w sumie to twoj problem..wiec jak to powiedziałes "nie pisz tyle tylko próbuj hmm w twoim przypadku próbuj zwalczyc problem myslenia "

Friday, 02.04.2010, 14:46

Autor: szamanito

wioska a wojsko..?

hmm witam mam jeszcze pytanko o wioske bo mam ich 3. w tym 1 stolica wiadomo..czy jak usune 2 wioske czy powiedzmy 3cią... czy wojo z niej tez znika czy jak to jest?

Friday, 02.04.2010, 12:47

Autor: szamanito

hmm

no tak troche przybaraniłem...mam 3hero 2 powyzej 10 poziomu a hero w stolicy ciotowaty...fakt..ale juz znalazłem na to sposob pozdrawiam i temat mozna zamknąc

Friday, 02.04.2010, 08:00

Autor: szamanito

jeszcze jedno pytanko..

witam mam jeszcze jedno pytanko...czy wie ktos moze jak pokonac wlasnie portal mocy poziom 1 z moim bohaterem na poziomie 1 i dowodzeniem 7 jednostkami? isc piechurami?halabardzistami?rycerzami?wikingami?samurajami?poradzcie cos zebym sie troche podniósł

Thursday, 01.04.2010, 11:50

Autor: szamanito

hmm

czyli co nie ma szans zeby go ulepszyc czy jak?to jak mam zdobym pkt dośw. ?moge dowodzic 7 jednostkami

Thursday, 01.04.2010, 11:26

Autor: szamanito

hmm cięzka sprawa

witam mam cięzka sprawe jestem w 3 epoce..mam lichego bohatera...1 poziom..a potrzebuje go ulepszyc mam do wykorzystania 1000pk doswiadczenia..w co mam dołozyc zeby pokonac np portal mocy poziom 1? isc z halabardzistami czy kim? prosze o pomoc i z góry dziekuje

Tuesday, 16.03.2010, 21:14

Autor: szamanito

3 epoka i kilka pytan

witam mam kilka pytan odnosnie 3 epoki..: 1. chcialbym spytac o to jak najszybciej zdobyc surowce? czy zalozyc 20-30 piechurów i grabiezyc zeby zdobyc surowce na 1 badanie zeby zniknela korupcja? 2. w co najlepiej inwestowac w 3 epoce na poczatku? 3. jakie wojsko najlepiej budowac? 4. jak najszybciej zdobywac surowce jesli nie tylko przez grabiez?

Monday, 15.03.2010, 23:15

Autor: szamanito

kolejne pytanko...

mam jeszcze pytanie odnosnie...walki ..tzn mam w wiosce malo uzbrojonego bohatera..tzn: ma umiejetnosc 1 i wogole w wioskach 2 pozostalych mam po 11 poziom..przeszedlem wlasnie do 3 epoki jak najszybciej podnies mu exp i czym chodzic na lokacje?tak aby wygrac?na poczatek piechury i na trexa czy cos innego?czy jest jakis inny sposob zeby go w tydzien ladnie postawic na nogi ?

Monday, 15.03.2010, 21:24

Autor: szamanito

stolica...

a mam jeszcze jedno pytanko... chce sie dolaczyc do sojuszu...tam przyjmuja gdy w stolicy ma sie hero na poziom 10. mam hero na poziomie 11 ale nie jest on w stolicy...w stolicy mam 4 poziom..hero..da sie jakos go podmienic by mogl on byc w stolicy i zeby fajnie mnie przyjeli itp itd?

Monday, 15.03.2010, 19:50

Autor: szamanito

Stolica...

witam mam pytanie...czy jest mozliwosc przeniesienia stolicy na inna wioske? tzn mam 3 wioski jesstem w 3 epoce..chce zamienic stolice na swoja inna wioske i zeby moj hero byl tez w tamtej wiosce jest taka mozliwosc? jak nie to prosze poradzcie cos ?lub jesli jest taka opcja to prosze o wyjasnienie jak to zrobic.. pozdrawiam i czekam na wiadomosc

Wednesday, 10.03.2010, 20:01

Autor: szamanito

hmm?

wszystko zalezy co wysylasz z bohaterem czy legionistow czy cos innego ...z tego co wiem i pamietam chyba poszedlem na niego z hopliatami..bo kazda jednostka ma swoj atak..sieczy itp itd..musisz sie troche wdrążyć pozdrawiam..

Sunday, 07.03.2010, 09:49

Autor: szamanito

lokacje specjalne i pytanko?

ok dzieki wielkie za porady pozdrawiam

Sunday, 07.03.2010, 09:32

Autor: szamanito

lokacje specjalne i pytanko?

dziwne ..lepsze hopki? sadzilem ze legionisci sa lepsi..bylem zaskoczony ze polegli..a tutaj hoplici..lepiej zrobic 5 hoplitow i 5 legionistów czy lepiej 10 hoplitow i bohatera?

Sunday, 07.03.2010, 08:52

Autor: szamanito

lokacje specjalne i pytanko?

a jeszcze mam pytanie odnosnie piramidy arachne mam dowodzenie 10 legionistów i bosa nie moge przejsc 4 poziomu piramidy...czy ustawie legionistow na front samych czy z bosem legioniscie legną zostaje hero...co radzicie? bosa doswiadczenie: Mobilność -20 % Logistyka 7 % Dowodzenie 10 Punkty Życia 304 Atak 80 AA-Atak 60 Obrona 30 Inicjatywa 150 Czas marszu 120 Ładowność 50 Latanie 1 Leczenie 90 Szpiegowanie 2

Sunday, 07.03.2010, 08:44

Autor: szamanito

lokacje specjalne i pytanko?

aha dzieki wielkie za wiadomosc

Sunday, 07.03.2010, 07:51

Autor: szamanito

lokacje specjalne i pytanko?

witam mam takie problemo-pytanko ... idac na lokacje specjalne nie 1 dzien spotkalo mnie cos takiego : Zniwelował 77 pkt ujemnego doświadczenia. Zyskał 13 pkt doświadczenia o co chodzi z ujemnym doswiadczeniem? jak sie tego pozbywac?