Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Thursday, 04.12.2014, 21:40

Autor: tit

Bob 2014

1. Bob dla wszystkich

Wednesday, 03.04.2013, 22:09

Autor: tit

cel gry

dokladnie taki speed server armia buduje sie szybko kazdy na weeknd dostaje godzine "boba" drop zwieszony 5x expa na lokacjach tak samo i to byla by gra

Sunday, 25.12.2011, 02:03

Autor: tit

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

jest czy nie na razie roznicy nie widac.... prosba do adminow zeby podawac godzine startu i to najlepiej w strefie czasowej servera czyli aktualnie GMT +1 chyba

Sunday, 16.01.2011, 19:41

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

nie wiem czym sugeruje sie nasz Pani admin, ale z drugiej strony to admin ma zawsze racje - nawet jak nie ma- wiec te wszystkie posty mozna w kosz wyrzucic dobrej nocy wszystkim graczom i "przemyslanych decyzji" adminom ktos moze wam wybaczy bo ja na pewno nie zapomne ...

Sunday, 16.01.2011, 19:29

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

prosze o szczegoly licytacji, bo jak dotad Pani Admin nie odpisuje a to istotna sprawa....

Sunday, 16.01.2011, 18:45

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

chyba tak bo ja w BW mialem 2 tygodniowa przerwe z powodow osobistych i juz nie gram dalej, a tu bedzie chyba tak samo skoro admini sa jacy sa...

Sunday, 16.01.2011, 17:10

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

moim zdaniem to aukcja jest wlasnie po to zeby kazdy mogl dac cene wg wlasnych mozliwosci, a zglaszanie do operatora to juz inna bajka- ja zawinilem tylko tym ze nie zglosilem, ale moim zdanie powinien to zrobic sprzedawca...

Sunday, 16.01.2011, 01:06

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

ja tego nie odpuszcze nie lubie byc posadzany o cos czego nie zrobilem... przynajmniej umyslnie... bo takie przypadki j.w. to moga sie zdarzyc.... chcialbum wiedziec jeszcze tylko komu pushing zrobilem...

Saturday, 15.01.2011, 23:36

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Cytat wypowiedzi "Thorga" A to wy wszyscy jesteście z jednego klanu? Cóż za zbieg okoliczności. Nie sprawdzałam tego, szczerze mówiąc - wystarczył mi fakt, że zwój za 200 ph dwa dni później idzie za 6 ph. Przyznam, że przeoczyłam poprzednią aukcję, ale już się poprawiam: Obezwładniający Dym wśród Bagien za 1007 PH 2011-01-09 16:21:29 Co do rzeczywistej wartości zwoju, niech argumentem będzie fakt, że nabywca przetopił go na surowce. ID 306 Login wnw Postać wnw ID 531 Login tit Postać tit Po 14 ...

Saturday, 15.01.2011, 22:52

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

to fakt ze skarga chyba nie ma sensu... ja nie karany od poczatku servera bo staram sie przestrzegac regulaminu, a tu taka wpadka i tylko dlatego ze nie zglosilem aukcji - ja jak cos sprzedawalem i poszlo drozej to zglaszalem, a tu akurat sprzedawca nie zglosil i mam bana za malo na handel zagladam po prostu i tyle

Saturday, 15.01.2011, 21:41

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

mozliwe ze ten kto kupil za 6ph bo ja jak zaplacilem 1k to chyba smieszne byloby go przetapiac

Saturday, 15.01.2011, 21:21

Autor: tit

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

ja np ad kilku tygodni probowalem dropnac ten zwoj - aukcji akurat nie sprawdzalem - az postanowilem kupic, a ze zadko sprawdzam aukcjie a tym bardziej kupuje jakies drozsze rzeczy w cenach sie nie orientuje, a ten zwoj w helmie ma u mnie 2 hero (prosze sprawdzic, bo na pewno juz nie zmienie), z tym ze ten drugi chcialem wlozyc do znacznie lepszego helmu wiec niech pani Admin nie wymysla bajeczek, bo to tylko wyobraznia chyba dziala... ja nawet nie wiedzialem od kogo kupuje i z kim sie licytuje,...

Saturday, 15.08.2009, 10:05

Autor: tit

problem z bohaterem

Witam W wiosce mialem wskrzeszonego bohatera na 1 lvl, ale stacjonowal w innej. Wioske ta przejał inny gracz, a bohatera ktory z niej pochodzil nie moge wskrzesic w żadnej innej wiosce - po prostu wogole nie widze go w zakladkach "Bohater". Jest widoczny w zakładce "Zbrojownia" tylko. Prosze o sprawdzenie i usuniecie problemu Moje ID: 531 Serwer: T1 Pozdrawiam