Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 65

Friday, 06.06.2008, 22:26

Autor: Jifer

2 epoka :/

No bez jaj :/ Chcesz mi powiedzieć, że masz pokonanych 2 bohaterów lokacji, zrobione wszystkie badania i 10 ołtarz?

Friday, 06.06.2008, 22:23

Autor: Jifer

Gwiazdka na wiosce i skojarzenia:) ->ankieta

a ja akurat dostałem lvl bohatera, kiedy się pojawiła i myślałem, że o to biega :p

Thursday, 05.06.2008, 12:18

Autor: Jifer

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

czyli nalot robisz z czystej złośliwości, potrzeby dewastacji, złego nastroju (niepotrzebne skreślić) W niektórych przypadkach to dobre zagranie taktyczne :p

Thursday, 05.06.2008, 11:02

Autor: Jifer

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Chciałem dopytac o oblegi, bo czegoś nie rozumiem. W tutku jest napisane: Cytat Można założyć dwa rodzaje oblężeń: oblężenia na zamianę - w wyniku tego oblężenia (jeśli zostanie przez agresora wygrane) gracz oblegający zdobywa obleganą wioskę, natomiast oblegany otrzymuje otrzymuje wioskę oblegającego.oblężenia na przejęcie - w wyniku tego oblężenia gracz oblegający zdobywa obleganą wioskę, gracz oblegany nie otrzymuje nic. Uwaga: Aby wykonać tego typu oblężenie, trzeba posiadać opracowaną odpow...

Thursday, 05.06.2008, 10:47

Autor: Jifer

Prawidłowo zrobiony LAY -> czyli dlatego nie chodzi pod IE

Popieram dużą ilość overlibu, bo to zmniejsza ilość odświeżeń strony, ale teraz nie mogę grac na komórce... w BW dawało radę. Ładnie sie wszystko wyświetla, nawet mapa i budynki (czego nie można powiedzieć o BW, bo tam nic nie widać), ale nie idzie nic wybudować. Pół biedy nawet, ale na atak też nie da rady isć. W PA ide na atak, wpisuje współrzędne i nic. Nie zatwierdza ich. Chociaż atakowanie dałoby radę zrobić, co by przeglądarki komórkowe to łapały? (mam ostatnią versję BC na bazie Opery)

Thursday, 05.06.2008, 00:09

Autor: Jifer

Prawidłowo zrobiony LAY -> czyli dlatego nie chodzi pod IE

No moi drodzy.. przez czysty przypadek przyszło mi dzisiaj odpalić CW w "jedynej słusznej przeglądarce" v.6 z aktualizacją sp3 Jakże popularna przeglądarka wśród przeciętnych userów win XP, którzy nigdy nie ściągali nowszej wersji. Tak tak wiem... robię stronki od wielu lat. Od niedawna zawodowo i wiem, że 60% poświęconego czasu na tworzenie projektu, to przystosowanie go tak, by chodził pod IE. Brutalne, żałosne, ale prawdziwe. Szczerze współczuję i łączę się w bólach, bo to będzie sporo beznad...

Wednesday, 04.06.2008, 17:03

Autor: Jifer

Ogień... no bez jaj...

Swoją drogą, tak przy okazji, to co 5lvl mógłby się zmieniać wygląd budynku na lepsiejszy, tak jak w BW...

Wednesday, 04.06.2008, 16:18

Autor: Jifer

Łączenie Armi z 2 Wioch

Czy stwierdzenie "wydobycie surowców jest liczone na jedną wioskę, a nie całościowo" będzie odpowiedzia na twoje pytanie? Żeby móc mieszać armię/produkować ją w różnych miejscach i łaczyć wydobycie musiałoby być sumacyjne. Nie da się rozdzielić jednego od drugiego. Na początku też miałem "ale", jednak jest to bardzo logiczne i dobrze pomyślane. Gdybyś się wysilił i poszukał, to taki temat był poruszany wczesniej i dość dokładnie omówiony. Dodatkowo dodam, że każda gra ma swoją specyfikę. Twoja w...

Wednesday, 04.06.2008, 15:37

Autor: Jifer

RankKing spamerów

Jest różnica między spamowaniem, a pisaniem na temat. Nie udzielam się w tematach typu "twój pulpit" Zazwyczaj pienię się, że coś mi nie pasuje, sugeruję zmiany, dopytuję o szczegóły. Skoro twierdzisz, że to top spam. Swoją drogą... 30pare postów trudno nazwać spamowaniem O_o Pozdrawiam "

Wednesday, 04.06.2008, 15:25

Autor: Jifer

Ogień... no bez jaj...

toś mnie pocieszył T_T (załamany) a jak z resztą? Czy wszystkie pozostałe technologie też są 1lvl? Taka mała propozycja do przekazania. W BW obok tytułów wiadomości są małe ikonki, czy to atak, szpieg, obleg itd. To bardzo ułatwia poruszanie się po wiadomościach. Czasem doszukanie się tych 1-2 wiadomości pogrubionym tekstem jest ciężkie. Ikonki obok byłyby super.

Wednesday, 04.06.2008, 15:17

Autor: Jifer

Ogień... no bez jaj...

Ej no chyba jakieś jajca.... "Technologia już opracowana!" Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że wszystkie technologie mają tylko jeden lvl! Zresztą niech może i sobie mają, ale max jedna wioska? No omg.... Siem aż zbulwersiłem. Chociaż powiedzcie, że w kolejnych epokach będzie można mieć więcej!

Monday, 02.06.2008, 23:16

Autor: Jifer

2 Wieś

surowce mają byc gromadzone w każdej wiosce z osobna. Jak to ma sie do jednostek. Czy będzie sumowane wydobycie t.j. czy nowa wioska z wydobyciem 20 kamieni, da mi możliwość wyprodukowania w głównej wiosce 4 dzikich?

Monday, 02.06.2008, 21:55

Autor: Jifer

Kiedy pach z dzisiaj :P

Sporo dzisiaj chyba zrobiliście. Co prawda główne rzeczy, którymi miał się zająć tbd pewnie nie dojdą dzisiaj do skutku, ale ciekaw jestem kiedy pach wejdzie.

Monday, 02.06.2008, 13:05

Autor: Jifer

Mapa - odległości od stolicy

Sprawdziłem to kilka razy. Szpiegowanie to 10x krócej. Zgadza się, chociaz dalej twierdze, ze to cholernie długo :p Poza tym troche bezsensowo są opisane jednostki. Teoretycznie jednostka 1 kwadrat idzie np. w 120sec(czas potrzebny jednostce na przejście jednego pola) w praktyce idzie 3x dłużej. :/

Monday, 02.06.2008, 12:57

Autor: Jifer

Mapa - odległości od stolicy

Wiesz co... to jest wyliczane ze wzoru na długość prostej w układzie 2wymiarowym x:y Dlatego się to wszystko zgadza. Mam tylko wątpliwość do jednego w całym tym. Dlaczego do pola 1:3 jest 'różowo' a do 8:5 czerwono w sytuacji kiedy ta odległość faktycznie jest identyczna :/

Monday, 02.06.2008, 12:51

Autor: Jifer

Czary mary

E... czary niby już są, można ich używać, tylko nie da się ich zdobyć. czy czary = runy (małe, paskudne, czerwono-czarne wypierdki w Zbrojowni)? jak się ich używa/będzie używać? Czy to jednorazówki, czy starcza na jakoś dłużej?

Monday, 02.06.2008, 12:34

Autor: Jifer

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

zanim to napisałem, wszedłem w symulację. na 10 razy 4 były bez strat O_o albo to ja mam wyjątkowego pecha :p Zaczynam być zły... Cały wczorajszy dzień atakowałem wioski, dzisiaj od rana też. Surowców zdobyłem może 100|100 a expa 0 W wiosce nigdy nie ma wojska, ani surowców. W ten o to sposób za każdym razem ~ok 40min w plecy. Tylko spacerek odwalam, bez żadnych rezultatów T_T i jak tu się rozwijać...

Monday, 02.06.2008, 12:15

Autor: Jifer

Tak w ogóle czy ktoś już ma ten drugi poziom ? ;P - porównanie leveli różnych ras

To cfani jesteście. Pewnie wydaliście expa na dowodzenie. Ja mogę zabrać max 3 jednostki teraz... wpakowałem za dużo w prędkość. Zrobienie 5mastodontów to nie problem. Problem to dowodzenie lvl 5 -;-

Monday, 02.06.2008, 11:34

Autor: Jifer

Tak w ogóle czy ktoś już ma ten drugi poziom ? ;P - porównanie leveli różnych ras

Nie wiem jak wy to robicie.... Mam 10ty totek, sporo kopalni, w tym 3 na 10lvl i wymiatam w okolicy jak chce, a mam 1400expa! Jak wy to Q robicie i gdzie tyle nabijacie, jesli ja ciagle chodze na ataki -.-