Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 66

Wednesday, 21.10.2009, 23:17

Autor: lukasz007

Jak to możliwe ? Bląd?

Sytuacja dotyczy t2, a konkretnie oblężenia, otóż zostało założone oblężenie 2009-10-21 12:12:55 przez mojego kolegę na osobę z poza klanu. A wstąpienie ta osoba dołączyła do klanu do klanu (Data dołączenia: 2009-10-21 14:23:19) No i od razu poszły odbitki Chciałem się spytać jak to możliwe, skoro wg tototuriala (a zresztą wcześniej tak było) nie można dołączyć do klanu podczas oblężenia {Link do wiadomości http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=44052ef6b4 Link potwierdzający datę dołącze...

Thursday, 16.07.2009, 15:38

Autor: lukasz007

Obrona

Szkoda tylko, że żadne z tych zmian nie mają żadnego odzewu w grze... Milczenie nie mówi ani czy są dobre, ani czy złe... Choć to było widać po ankiecie... Przydały by się te zmiany. Bo takie działania jakie aktualnie są, powodują, że nie którym się nie chce grać. Po co coś robić, skoro można to stracić bez większych szans obrony? I po co płacić za taką grę? Myślę, że właśnie po przemyśleniu takich i tym podobnych pytań większość osób rezygnuje, a przecież generalnie gra powinna zachęcać nowych ...

Monday, 06.07.2009, 11:31

Autor: lukasz007

Obrona

No ja myślę, że właśnie 5 rund było by w sam raz... Co do muru, to po pierwsze nie daje tak dużo, jak mówi drastic (daję tylko kilkanaście % więcej obrony, co się przekłada na na możliwość pokonania niewiele większej armii) A po drugie, walczy się z kilkoma armiami, w trzeciej erze to już może być z 8 (możesz mieć pecha i cały czas trafiać na jedną i tą samą armię - np. bohater i dużo kapłanów w odwodach i w 3 rundy go nie rozwalisz)

Monday, 06.07.2009, 11:25

Autor: lukasz007

Częstotliwość dropienia biżuterii

Na serwerze T2 gra znacznie mniej osób, tam by się przydało zwiększyć szanse, żeby ktoś mógł mieć biżuterie. Bo teraz to szansa zdobycia biżuterii, jest na tyle mała, że prawdopodobnie nikt jej nie ma...

Sunday, 05.07.2009, 11:05

Autor: lukasz007

Obrona

Ciesz się, że ty grasz w dobrym sojuszu, niestety nie wszyscy mogą grać w dobrym ... Gdyby ci przejęli wioskę, nad którą pracowałeś sporo czasu to za pewne inaczej byś mówił. Co do przenoszenia stolicy: lepszym rozwiązaniem było by "ulepszyć " stolicę. O tym już było sporo czasu mówione, ale niestety nie przeszło. Zresztą co ma "bunkrowanie" wspólnego z tym co napisałem teraz? Budowa 3 armii to nie jest stawianie bunkra. O robieniu bunkra była mowa na początku tematu, gdybyś przeglądał książki d...

Sunday, 05.07.2009, 09:03

Autor: lukasz007

Hero vs. hero - Zgłoszenia

A ja zgłoszę swoich dwóch bohaterów: (Oczywiście do różnych przedziałów) nick hero: Bond007 epoka: 2 lvl: 22 rasa: Demon ----------------- nick hero: Terminator epoka: 2 lvl: 8 rasa: Nieumarły --------- edit: zwiększył mi się lv

Sunday, 05.07.2009, 08:00

Autor: lukasz007

Reputacja, czy nada się kiedyś ona komuś na coś? :D

Ponoć ma być przydatna do klanowych eventów... Ale w jaki sposób? Jak to będzie liczone? Tego nikt nie wie...

Saturday, 04.07.2009, 20:48

Autor: lukasz007

Obrona

Czy 10 rund jest z sensem czy nie, to widać po ankiecie... Ale myślę, że to nie przejdzie, ale 5 rund to by było w sam raz. No i ja uważam, że nie powinno być teleportowania(chyba już to pisałem ale co tam) Jeszcze taka dyskusyjna sprawa: co myślicie, gdyby można było iść armią do wioski obleganej, to by było dobrze czy, źle? Z jednej strony oblężenie odcina miasto od wszystkiego... Ale jest robione przez wiele armii... gdyby można było wysyłać armię do miasta obleganego o by nie było walk typu:...

Saturday, 04.07.2009, 10:06

Autor: lukasz007

Obrona

No dzisiaj 4 lipca, więc ankieta powinna być zakończona... Generalnie, jak widać wszytko zostało przegłosowane. Można powiedzieć, że społeczeństwo przemówiło Oczywiście fakt, że wszytko zostało przegłosowane, nie znaczy, że należy to wprowadzić. (No bo w nie których przypadkach trochę mniej niż połowa osób będzie niezadowolona) Ale w każdym razie, jak widać, zmiany są potrzebne! Dlatego proszę administrację o odpowiedź na pytanie: co zostanie zmienione? (I mam nadzieje, że odpowiedzią nie będzie...

Sunday, 28.06.2009, 19:35

Autor: lukasz007

Obrona

Powiem tak: ten temat ma służyć do dyskusji na temat obrony, więc radzę się uspokoić tutaj wszystkim Ankieta jest właśnie po to, by było wiadomo ile ludzi jest za a ile jest przeciw konkretnej opcji. Jak na razie widać, że za zwiększeniem obrony jest znaczna większość, więc proszę graczy Pablo123 i Czarna_Mamba nie pisać że "coś" jest w ogóle bez sensu, nie powinno tak być i że wszyscy uważają że jest źle, i tak dalej, bo wyraźnie widać, że większość uważa, że jest sens. Po drugie jak już to Awa...

Friday, 26.06.2009, 19:25

Autor: lukasz007

Obrona - Ankieta

Nie wiedziałem, czy pisać tu czy tam, ale ponieważ tu jest ankieta, więc tu napiszę: Moim zdaniem (a to ja "wymyśliłem" tą ankietę) może być do 3. Wtedy wyniki wrzucę do tamtego tematu i zobaczymy co dalej A, i żeby nie było, to najlepiej zamknąć o konkretnej godzinie np. 0:00:00 (z 3 na 4)

Friday, 26.06.2009, 01:54

Autor: lukasz007

Obrona

No i mamy ankietę do naszego tematu, wszystkich zapraszam do głosowania, o to link : Obrona - Ankieta Dziękuje Lomnas'owi za zrobienie ankiety

Thursday, 25.06.2009, 10:52

Autor: lukasz007

Po kiego ... istnieją mury???

Wiesz, w zasadzie mało kto buduje tarany... Jeżeli weźmiesz pod uwagę ten fakt, to wtedy mury stają się o tyle wartościowe, że podczas oblężenia dają mały (i praktycznie nic nieznaczący) bonus do obrony... Innej argumentacji jak ta: Cytat Mury istnieją po to, żeby farmy miały w co inwestować ciężko zarobione surowce.I tylko po to. Niestety nie znajdziesz. Tak jak zauważyłeś jest jedyną odpowiedzią... W temacie "obrona" jest próba zmiany tego, ale jak widać w tym temacie, ciężko taką zmianę osiąg...

Thursday, 25.06.2009, 10:38

Autor: lukasz007

Obrona

No widzę że parę osób "kończy rozmowę" na inny temat i dalej o tym rozmawia... Proponuje trochę się uspokoić i trochę powrócić do tematu Najpierw się zapytam (skoro widać, że moderatorzy to są) czy możecie zrobić tą ankietę w tym temacie? (Nie gdzieś indziej tylko tutaj) Gdzieś tam już pisałem jak powinna wyglądać Bo jak widać znaczna większość w tym temacie uważa, że aktualny system oblężeń (ataki na oblegających i rozegranie oblężenia) jest zły (żeby nie powiedzieć zbugowany) i warto pomyśleć ...

Thursday, 18.06.2009, 06:54

Autor: lukasz007

Obrona

Cytat P.S. jeszcze pomysł trzy rzuciłem by ataki armii sojuszniczych na oblegających były rozgrywane w 10 tur , a nie standardowe trzy. Nie wypowiedzieli się ludzie bo się na łucznikach i innych strzelających skupili, ale zapewne jak też się wypowiedzą za to i tak na tym się skończy. Moim zdaniem to dobry pomysł Prosiłby jakiegoś moda o zrobienie ankiety: 1)Czy twoim zdaniem, bonus do obrony od muru/częstokołu itp. przydałoby się zwiększyć? (By uatrakcyjnić grę i zwiększyć użyteczność taranów i...

Wednesday, 17.06.2009, 14:26

Autor: lukasz007

Ranking a stan faktyczny

Ranking odzwierciedla jak dobry jesteś w tej grze nie "teraz" lecz w ogóle. Punkty są za wydane surowce. Zauważ, że gdybyś chciał odzwierciedlasz faktyczny stan, to właśnie po przejęciu do nowej ery miałbyś 0 pkt. Teraz odzwierciedla jak dobry byłeś we wszystkich erach do tej pory. Jedyne co można by było zrobić, to dodatkowy ranking "stan armii" gdzie by się liczyła aktualna armia...

Wednesday, 17.06.2009, 14:20

Autor: lukasz007

Obrona

Cytat wypowiedzi "Rotharath" lukasz007, napisałeś : "Co do bonusów ataków, to by było bez sensu, bo kilka łuczników było by tak dobre jak znacznie więcej (np. wg twego wzoru 5 lepsze od 6)" czyz wlasnie nie o tym caly czas pisze? to mialoby sluzyc tym,ktorzy sie bronia, ba, w gruncie rzeczy tym,ktorzy sa slabsi. Chodzi mi właśnie o to, że wg. twojego wzoru, to gdyby obrońca miał 5 łuczników, to by więcej zabrał wrogowi hp, niż gdyby miał 6 łuczników, a tak nie powinno być.

Wednesday, 17.06.2009, 09:46

Autor: lukasz007

Obrona

Co do łuczników, żeby strzelali z 2 rzędu to już gdzieś był... Mi osobiście bardziej podobał się pomysł z 3 liniami (front, środek(jakiś oddział wydzielony), odwody) Co do bonusów ataków, to by było bez sensu, bo kilka łuczników było by tak dobre jak znacznie więcej (np. wg twego wzoru 5 lepsze od 6) W każdym razie, wyraźnie widać, że oblężenia są nie najlepiej zrobione, a przy samych atakach obrońca najczęściej jest skazany na porażkę... Dlatego "coś" trzeba z tym zrobić. Według mnie zwiększeni...

Monday, 15.06.2009, 20:03

Autor: lukasz007

Obrona

TE to takie sim Sity po przeróbkach. Żeby zbudować armię, trzeba rozbudować wioskę... Gra oparta tylko o przeglądarkę nigdy nie będzie taka, żeby w niej niezbyt wiele budować... Na raporty walk, jedyny wpływ jaki jest, to mieć "więcej cyferek" a żeby mieć więcej ludzi, trzeba mieć większe kopalnie... No dobra, to już było omawiane kilkakrotnie , a nie o tym powinna być mowa w tym temacie. Cytat jeśli rzeczywiście byłoby tak, że jest to wielki problem w skali całego serwera, ponieważ obecnie istn...