Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 26

Saturday, 26.02.2011, 00:34

Autor: awa6661

Statystyki w Time Edge

Nie ruszać ROWU , administracji mogą puścić zwieracze . Tyle tylko ale mnie się podoba hahahahahahahahahahahahahahah . A odnośnie tematu to pomiędzy 2 a 5 % to max . ( to tak żeby było coś w temacie )

Wednesday, 26.01.2011, 11:57

Autor: awa6661

Bojkot Premki

Numer z premium nie wyjdzie a to z prostego powodu, różne czasy zakończenia ,rozbieżność do pół roku. Zostaje więc urlopowanie i to jest dość skuteczne bo po pierwsze przedłuża zobowiązania operatora wobec nas a po drugie nie ma wpływów z graczy ,którym premium się kończy . Taki numer trzeba by wywinąć na przynajmniej 2 miechy i być może coś by to dało . Trzeba jednak wziąć pod uwagę że dochody nie my generujemy tylko gra sztandarowa z paroma pełnymi serwerami i dlatego też taki atak będzie nicz...

Friday, 26.11.2010, 22:26

Autor: awa6661

Temat

http://www.youtube.com/watch?v=3GW-_ZXhvNk A ja gram takie klimaty .

Friday, 26.11.2010, 22:05

Autor: awa6661

Szarza człowieka

Od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji na temat człowieka i jego wyższości w grze . Jestem zniesmaczony cala ta historią .Od początku gry nie znając reguł każdy wybierał to co według niego będzie najlepsze i śmiem twierdzić że tylko człowiek nie błyszczy zachęcająco .Wybrałem go z przekory raczej bo lubie wyzwania . Przez pierwsze miesiące gry dostawałem lanie od każdego bohatera na podobnym levelu w lokacjach wracałem czesto bez obstawy i grałem .Inni obławiali się na lokacjach w fajne ciusz...

Tuesday, 04.05.2010, 08:52

Autor: awa6661

Ujemny czas kolonizacji ]

Tak doszli i mogę działać ,to była najtrudniejsza kolonizacja w historii mojego osadnictwa hehehehe

Monday, 03.05.2010, 23:01

Autor: awa6661

fenninr

Mnie się udało spójrzcie na staty hiro ,co prawda kosztowało mnie to 6000 straty doświadczenia bo prubowałem pare razy ale się da . http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4303667bfb

Monday, 03.05.2010, 21:54

Autor: awa6661

Ujemny czas kolonizacji ]

Armia kolonizuje teren. Czas do końca: -1952 s [anuluj] I tak już 3 raz nic nie pomaga w ciąż to samo ID11550 te1 Znaczy się można anulować i następny marsz jest to samo . Armia kolonizuje teren. Czas do końca: -2728 s [anuluj] No i po graniu na dziś .Spaliłem wiochę by założyć nowa na innym terenie a tu taki bubel. Jestem w plecy wydobycie z parunastu godzin bo pewnie do rana się tego nie odkręci. I cały plan na dziś wieczór padł .Oby jak najmniej takich wpadek. i jeszcze przed wylogowaniem Arm...

Thursday, 12.11.2009, 21:51

Autor: awa6661

koniec gry

Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w to ze twórcom jeszcze na czymś zależy ,najchętniej to by już zamknęli interes bo na nic nie ma a już napewno nie na zmiany.Zauważcie jakie półtora roku temu były wypowiedzi że poprawimy ,zrobimy to czy tamto a po jakims czasie, bo to tyle godzin roboty a bo trzeba by zmienić iles tam procent komend i nie ma tylu programistów .Jednym słowem to równia pochyła prowadząca do wyłaczenia gry.

Tuesday, 10.11.2009, 21:12

Autor: awa6661

6 era

Cytat wypowiedzi "Baldr" O tym wlasnie mowie, 4 miechy siedzenia i dlubania w nosie i odliczania 600h... 550h... 500h... Jedyne urozmaicenie od ogladania cyferek to wyprawy. No bo co innego mozna robic w ciagu miesiaca, kiedy buduje sie sam glowny! Innych wiosek sie nie rozbudowuje, bo i tak pojda z dymem, walczyc nawet gdyby bylo z kim to nie ma czym, budowac nie ma co, bo kolejka siega dlugich tygodni... nic tyko wyprawy i obserwowanie cyferek... I tak przez pare miesiecy. Fascynujace. Dla mn...

Tuesday, 20.10.2009, 22:58

Autor: awa6661

Palenie wiosek

Troszkę wyluzujcie bo to bez sensu. Temat był poważny a teraz to KICHA Wciąż zostaje kłopot ,bo jak widzę nic nie daje ani nasza pyskówka ani działania w grze typu palę bo mogę. Jest mi żal graczy którym palę wiochy bo sam doświadczałem utraty wielu wiosek ,wiem jak to boli. Nikogo to w zasadzie nie interesuje co się tu wyrabia znaczy się grę już olali sami twórcy nie zależy im już na rozwoju grywalnosci i zwiększenia ilości potencjalnych graczy . Na pewno nie wpłynęły tak wielkie pieniądze żeby...

Tuesday, 20.10.2009, 22:18

Autor: awa6661

Palenie wiosek

Buldog z PSD a nie z chaosu tak myślę ale nie na pewno .Podczas palenia mojej wiochy nawiązał coś o odpowiedzi na forum i tak wnioskuję że to on .90% Nawet fotka pasuje

Tuesday, 20.10.2009, 20:16

Autor: awa6661

Palenie wiosek

5 wiosek spalonych na 10 dni dobrze idzie za 100 dni 50 wiosek, ale zabawa trzeba będzie czekać aż zaczną przechodzić do 3 epoki inni gracze.No i całe klany chaosu i psd przejda do 4 epoki to dopiero można bedzie grac Tyle tylko że im się nie spieszy bo maja doświadczenie z te1 że nie warto dopóki się nie podpasie bohaterów na max tak wiec to długi czas jeszcze. Wracając do tematu dlaczego jest tak ciężko zrozumiec wyzej wymienionym że silna konkrecja to i większe ilości exp. w każdej potyczce a...

Monday, 19.10.2009, 16:31

Autor: awa6661

Palenie wiosek

Czy widzisz co piszesz, z własnego wydobycia to kpina ,od kiedy cudze wioski to własne wydobycie to przecież my je budowaliśmy właśnie te leszcze .Palenie wioch to tylko zapora by pokazać że serwer nie będzie się rozwijał przy takich założeniach.Przecież sam bym dawno olał te grę po stracie już 6 wiosek na rzecz tych co to resztę leszczami nazywają ale gram już tylko po to by innych zniechęcić i to ilu się da . A tak jak wy, my surowce tez produkujemy i wystarcza, może z samej stolicy to nie wie...

Sunday, 18.10.2009, 12:35

Autor: awa6661

Palenie wiosek

TAK zrobiłem i tez musiałem oddać dobre poletko z już rozbudowana wiochą na rzecz wyżej wymienionych. Dlatego napisałem to co napisałem i zdania nie zmieniam.A widzę że wiecej graczy zaczyna myslec podobnie.

Sunday, 11.10.2009, 02:06

Autor: awa6661

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

A ja jestem za tym by było ,przejmujesz wiochę to tracisz bonusy na niej występujące i poziom budynków o polowe spada w dół .Na zamianie jest problem ale myślę ze coś mądrego dało by się wymyślić

Sunday, 11.10.2009, 01:38

Autor: awa6661

Jak zatrzymac nawiedzonego gracza

Przez chaos i psd zostałem nastepnym nawiedzonym i niech się lepiej członkowie tych klanów w tym temacie nie wypowiadają bo sa największymi obłudnikami . A wejście K.Czarnego jest normalnie takie jak po 10 piwach i krótkiej drzemce ale to standard.

Sunday, 11.10.2009, 01:15

Autor: awa6661

Palenie wiosek

Na te2 to co robi chaos i psd to kur... jest i dopóki jest możliwość przejęć wiosek dopóty gra nie ma polotu z prostej przyczyny, słabsi tracą najlepsze wiochy na najlepszych polach o które jest ciężko a jak juz się takie znajdzie i mozna jako taka armie wystawić to ciach i nie ma .Najlepsi w wypowiedziach w temacie przejęć to są moder.. Super gra wszystko cacy , porostu nie umiesz grac to tak w skrócie . Jak można dorównać silnym klanom jak nie można zbudować mocnej wiochy a poco budować jak ma...

Sunday, 01.03.2009, 17:01

Autor: awa6661

t2 nie dziala?

A można było tak po pierwszych zgłoszeniach i było by cacy nikt by się nie nerwował a i darmowe premium jako promocja poszło się ru... Jeszcze raz dzięki za interwencję chociaż o dwa dni za późno .

Sunday, 01.03.2009, 16:09

Autor: awa6661

t2 nie dziala?

Dzięki dzisiaj chodzi bez problemu.

Saturday, 28.02.2009, 23:22

Autor: awa6661

t2 nie dziala?

Tak błąd jest możliwy do rozwiązania, możliwy nie znaczy rozwiązany na marsie też można wylądować i co? A co do sprzętu to proszę nie snuć filozofii bo nikt do przeglądarki nie potrzebuje super komputerów.