Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Thursday, 29.05.2008, 17:52

Autor: Artanis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Latanie właściwie wymagane w 99% i dowodzenie aby wojsko wo lokacji specjalnej zabrać

Thursday, 29.05.2008, 17:45

Autor: Artanis

Ceny budynków?

To inna gra niż ogame i inne w BW też nie było podanych cen i wymagań i jakoś da sie grać. Swoją drogą w ogame znałeś tylko wzór na liczenie. EDIT do posta wyżej Masz tylko rozpisane wydobycie w kopalniach i pobór energii. TE zrobione jest jak jest i trzeba sie przyzwyczaić może z czasem coś się zmieni.

Thursday, 29.05.2008, 17:39

Autor: Artanis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat Punkty doświadczenia Bohater zdobywa doświadczenie za zabitych żołnierzy i bohaterów przeciwnej armii oraz wykonując ekspedycje do lokacji specjalnych. Ilość otrzymanego w atakach doświadczenia wynosi 2% sumy punktów życia zabitych jednostek przeciwnika.

Thursday, 29.05.2008, 17:10

Autor: Artanis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "SunShine" a wyprawy to tylko te specjalne do jaskkni itp. i nie dawać mi linków tylko odpowiedzieć EDIT: i jak jeszcze zdobywa się pozimy postaci te doświatczenie tylko na tych wyprawach ?? EDIT2 : odpowie ktoś ?? lepiej jednak czytaj, w tutku wyraźnie napisane exp dla hero za każde 2% HP ubitych jednostek np. przeciwnicy mieli 100HP to dostaniesz 2 exp.

Thursday, 29.05.2008, 17:08

Autor: Artanis

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "SunShine" http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8147d362d4 ale ja mam szczęście akurat max przeciwników :/ 3 tygrysy i 7 niedzwiedzi nawet jak by min. było nie dał byś za bardzo rady do lokalki trzeba z wojem iść

Thursday, 29.05.2008, 17:00

Autor: Artanis

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat Musze jednak przyznać, że koszty kopalni faktycznie są przegięte. Do zrobienia jednostki musze mieć 3lv. kopalni. 1lv daje mi 10 surowca, a 2lv daje mi dodatkowy 1surowca za ciężką kasę! Przecież to się nie zwróci za chiny! No ludzie... 5 dodatkowych... ale nie 1! A za co kupię pozostałe budynki, jednostki... itemy i inne badziewia? O kosztach to już w zamkniętej alfie marudziliśmy trochę i nie wiele to dało a Te wzrosty z czasem są większe a czasem nawet nic nie wzrasta. W TE niema sie c...

Thursday, 29.05.2008, 16:48

Autor: Artanis

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

nie spiesz sie tak bo gra Ci się może znudzić zanim epokę zmienisz co do takowania słabszej epoki przez lepszy dostaną odpowiednio przerobione surowce i Ciebie tyczy sie o samo

Thursday, 29.05.2008, 16:41

Autor: Artanis

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Ogólnie gra do łatwych nie należy to nie to co BW kliknąć wyprawkę i git a wiele decyzji ma swoje skutki dalej.

Thursday, 29.05.2008, 16:27

Autor: Artanis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

No i tu jest zabawa jest ryzyko i masz frajdę jak kogoś zaskoczysz obroną, jeszcze Ciekawiej będzie jak będą 2 wioski i przemieszczanie armii pogracie trochę to zobaczycie, szkoda tylko ze czas ataku jest niewielki wiec właściwie jak Cie niema przy kompie to niema jak poradzić na atak.