Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 109

Monday, 25.05.2009, 08:38

Autor: Urbi

prefiksowana bron biała jednoreczna

dziś po 18 wystawię, chociaż taki sam już jest na aukcji więc nie wiem czy Ci wystawiać

Monday, 25.05.2009, 02:18

Autor: Urbi

Obrona

Mniej ? Nie rozumiem pytania ... Jak dla mnie wszystko jest ok. Przekopiowane z Tutoriala " Ilość otrzymanego w atakach doświadczenia wynosi 2% sumy punktów życia zabitych jednostek przeciwnika." W twoim przypadku bohaterów było 4 więc wynik, który otrzymasz z powyższej zależności podziel przez 4 jak się nie będzie zgadzać to dział bug.

Tuesday, 19.05.2009, 01:28

Autor: Urbi

Atrakcyjnosc gry (dosl czyt. czyli jej brak)

Może cel w grze by coś pomógł ? A co do grywalności to lepsze klany graja na Proxy i ktoś nowy, kto przeczyta cały tutorial nawet zapozna się z forum pobieżnie nie znajdzie o tym nawet słowa. Obecnie (T1) to jest jedno wielki simcity w przypadku klanów silnych i naprawdę nie ma żadnej możliwości nawiążania z nimi walki. To co pisałem tworzą się wielkie sojusze, w pożniejszej fazie gry jeden z nich zdobywa przewagę i nie ma mozliwości by ją mu odebrać. System bezpieczeństwa jak dla mnie powinien ...

Thursday, 14.05.2009, 00:23

Autor: Urbi

Atrakcyjnosc gry (dosl czyt. czyli jej brak)

Czy wzięło na przekręty, praktycznie całą siłą tej gry są osady i hero chociaż hero w miarę rozwoju cywilizacyjnego słabną, a osady robią się coraz potężniejsze. Ile masz osób w tych klanach ... max koło 1000 (mówię o klanach w miarę liczących się) reszta to są osoby w jakiś klanach nieznaczących lub single. Możliwości takiego manewrowania osadami powodują bardzo duże różnice między nimi stąd ludzie nie będący w silnym klanie dostają w tyłek (a nie powiesz mi że zabierane są osady tylko dobrym g...

Wednesday, 13.05.2009, 22:04

Autor: Urbi

Pożeracz zwłok (HAAL-WYN-NYD), dla człowieka.

może mieć A jak założysz buty człowiekowi co dają +1 do obrony jednostką dodają im ten współczynnik do stat mimo tego iż człowiek nie posiada takiej umiejętności p.s. Żaden hero nie posiada umiejętności szarża, która by działała na niego.

Wednesday, 13.05.2009, 21:53

Autor: Urbi

Atrakcyjnosc gry (dosl czyt. czyli jej brak)

Moim zdaniem system oblegów jest niedopracowany z założenia. Ludzie co grają w to kilka miesięcy mają wizję, że nagle wszystko stracą i zostaną ze stolicą i hero ze stolicy, które są hmmm kamieniem u nogi przez wszystkie epoki . A odbudowanie się jest naprawdę dołujące szczególnie, a jak ktoś Cię bardzo nie lubi to znowu Ci zabierze wiochę. Jak dla mnie dużym plusem byłby nazwijmy to "kamień mocy" w stolicy. Kamień ma określoną ilość życia (może być ona zależna od Totemu w stolicy) i dopiero po ...

Wednesday, 13.05.2009, 21:10

Autor: Urbi

Odwody a obleg.

Dokładnie tak jak napisał Aliar. On bardzo dobrze zrozumiał przesłanie mojej wiadomości ale przyznaję, można było ją złe zinterpretować. A co do nauki to podpatrzyłeś na forum (nawet sam założyłeś temat) a propo pierwszego ranku ale już nie chciało Ci się zapoznać z danym zagadnieniem(które nazwijmy jest taktyka advance) więc zemsciło się to na Tobie Ja osobiście jestem wrogiem taktyki "coś z przodu reszta z tyłu" w przypadku oblegów to bardzo łatwo ją zatrzymać(wystawiasz hero latającego 1 leve...

Wednesday, 13.05.2009, 10:03

Autor: Urbi

Odwody a obleg.

Najgorszy obleg jaki widziałem ale od czegoś trzeba zacząć Jakbyś demona przerzucił do obwodów zostawiając na przodzie tylko jednego chłopa to by Ci się udało. Przejrzyj sobie walkę MW z Unią Litewską. Podobny do Ciebie błąd zrobił Lomnas. Masz dobrą strategię oblegów. Jeśli twój przeciwnik jest w miarę blisko Ciebie to przed oblegiem jak masz pewność, że koło 23 już go nie ma przy kompie i poszedł spać zaatakuj go żeby wyczyścić jego armię (tą armią w której masz hero człowieka). Powinno to roz...

Tuesday, 12.05.2009, 23:08

Autor: Urbi

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Czy to jest ostateczna forma i czy będą wprowadzana jeszcze jakieś poprawki ? Zmieniłem erę około miesiąca temu jakoś się przygotowałem obmyśliłem strategię wszystko poszło w piz.... Teraz popalę wioski zrobię nowe i nagle znowu się okaże za 2 miesiące będzie wszystko bezsensu. Czy to jest ostateczny patch albo czy można pisać jakieś daty i rozmawiać o planowanych zmianach, (np chcemy wzmocnić halabardy i rycerzy zmniejszając ich koszt na taki) żeby ludzie mogli zobaczyć do czego dążą twórcy tej...

Sunday, 10.05.2009, 20:15

Autor: Urbi

Jak miałem 10 lat...

Za młodu czytałem w piśmie CKM o ciekawych przypadkach szczęścia. Były tam dwa artykuły odnoszące się do dzieci żołnierzy z krajów o wątłej dla nas moralności. Pierwszy opisywał dzieci, które dla urozmaicenia sobie czasu grały w piłkę nożną. Ponieważ nie miały piłki (biedne dzieci ) to zastępowały ją głową osób przez nie zabite. Jeśli "piłka" przestawała się nadawać do gry to ją wymieniali (podobno materiału do nowych "piłek" im nigdy nie brakło). Drugi opisywał "zabawę" z pojmanym wrogiem. Pole...

Sunday, 10.05.2009, 19:56

Autor: Urbi

Lokacja

Hobogan ... Stegozaur Gwardzista atak 95 Spinozaur Strażnik atak 74 SpinozaurGwardzista atak 78 Triceratops Obrońca atak 100 TriceratopsStrażnik atak 119 Triceratops Gwardzista atak 132 Z tech maxymalna obrona jednostek wynosi: Rycerz i Samuraj 40 krzyżowca 50 Jak Ty wyliczyłeś, że na tej lokacji zadają Ci jednostki obrażenia minimalne ? W 4 lokacji jednostki Cię jadą atakiem i ilością. A co do tego, że jaskinia 5 ma lepsze jednostki do walki to są tam takie same jednostki jak w jaskini 4 tylko,...

Friday, 08.05.2009, 12:00

Autor: Urbi

SKUP RUNA FEH

Prop co do tej walki i ogólnych zasad handlu to jednak administracja ma trochę racji. Jeśli by pozwoliła na samowolkę to w krótkim czasie zaczeły by powstawać rożne "kwiatki". Na początku servera ktoś by przeszedł do 4 ery (byłby jedną z pierwszych osób o ile nie pierwszą) i wtedy by wystawił na aukcję hełm z dwoma slotami o ułożeniu run wcześniej ustalonym (np THOR - UR). Ludzie z jego klanu kupują od niego ten hełm za 100 PH (albo i więcej). W klanie jest dajmy na to 15 osób więc osoba dostaje...

Thursday, 07.05.2009, 02:47

Autor: Urbi

Szarża w herosów/ hero mobów

Zacząłem też liczyć sobie zgodnie ze wzorem i próbowałem różnych kombinacji żeby uzyskać dmg zadany w 1 rundzie przez działa w raporcie krowy: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=eebcf5eb41 Co do szarży to dmg'u nie umiałem uzyskać w żaden sposób... Co do rundy 1 to jest stuacja. Że 2 atak napewno jest bez szarży (stąd tych 6 rannych, zgadza się z hp jakie im zostało). Czyli wychodzi że, jednostka zabiła w pierwszej rundzie kogoś potem jeszcze raz walnęła trupa, tak żeby mieć pewność ....

Wednesday, 06.05.2009, 15:17

Autor: Urbi

Jak miałem 10 lat...

Według amerykanów nasze dzieci są nieszczęśliwe, bo nie mają xboxa PS3 oraz każdego innego cudu techniki oraz na 15 urodziny rodzic im nie kupuje samochodu. Według nas smutne są dzieci w Sudanie bo nie mają komputera TV i DVD, a ich rodzice nie mają samochodu. Według dzieci w Sudanie smutne są dzieci w Somali (nie wiem czy jeszcze tam tak jest) bo tam strzelają, wszędzie są miny i nie mogą się bawić bo muszą pomagać rodzicą o ile ich mają. To jest proste rozumowanie szczęścia, bardzo liniowe. Pr...

Monday, 04.05.2009, 12:30

Autor: Urbi

2 Vs 3

Dokładnie tak jak napisał AdamDante. W sumie twoich walczyło 154 jednostki bez technologi z czego 150 walczyło bez bohatera nawet Bardzo źle to rozegrałeś Z tym wjazdem jego, że miał 8 procków na czele to wszyscy twoich chłopi zaatakowali w 1 rundzie tych 8 procków. A jego armia zmieniła potem rank i zaczęły Ciebie napadać. Poza tym zobacz liczbę ataków jaką on zadał a jaką Ty zadałeś ... Ty miałeś w sumie w pierwszej rundzie 155 ataków z czego jeden tylko pochodził o hero reszta to były ataki c...

Monday, 04.05.2009, 00:32

Autor: Urbi

Jak miałem 10 lat...

Jak miałem 10 lat to się uczyłem, składałem klocki lego i z kolegami ganiałem za piłką Co do dyskusji to moim zdaniem Za PRL'u nikt nic nie miał więc wszyscy się czuli dobrze (bo nie byli gorsi). Teraz ludzie nie podchodzą do świata na podstawie swoich potrzeb tylko po części bycia lepszym od kogoś. Co do szczęścia dzieci ... jeżeli uważasz że dziecko z Somalli jest ma dużo szczęścia (nie mylić z jest szczęśliwe) bo dostało zapalniczkę, która może być najbardziej zaawansowanym urządzeniem, które...

Sunday, 03.05.2009, 23:53

Autor: Urbi

Multikonto

Tak możesz zgłosić coś takiego, wręcz musisz to zgłosić żeby nie dostać kary za zasiadanie

Wednesday, 29.04.2009, 23:53

Autor: Urbi

Regulamin gry...

To może lepiej napisać zmiast: " X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika." to "Zabrania się gry na nie swoim koncie" a tak w ogóle to czym to się różni od grania na multikoncie oraz zasiadania ? ... Bo jeśli niczym to po co takie coś pisać ... równie dobrze można wtedy napisać że "nie możesz wchodzić na konto kolegi, jeśli jest wtorek i ma on różową lewą skarpetkę ,a jego prawa jest szara i ma dziurę na pięcie, oraz w środy w trakcie je...

Wednesday, 29.04.2009, 22:01

Autor: Urbi

Regulamin gry...

Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika np. nie dołączył postaci swojego kumpla, który jest na urlopie i podał ci hasło do swojego konta. Jak dla mnie ten punkt w regulaminie powinien zostać zmieniony, bo jeśli regulamin sam ma błędy i nie można go respektować to jaka część jego jest tak naprawdę ważna i wiążąca ... A co do Twojej odpowiedzi Vein ...czy Ty napewno ją przemyślałeś ? To chyba jest multikonto albo zasiadanie (o czym piszesz),...