Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Friday, 13.03.2009, 14:34

Autor: jake9891

Nie można atakować więcej niż raz na dobę

a mi sie wydawalo ze nie zawsze tak bylo, no nic dzieki za wyjasnienie temat chyba mozna uwazac za zamkniety pozdro

Friday, 13.03.2009, 14:24

Autor: jake9891

Nie można atakować więcej niż raz na dobę

aha no to chyba wiem w czym lezy problem, ze to sie liczą ataki na gracza a nie na ich wioski? To troszkę bezsensu, nie sądzisz? Bo jezeli gracz ma 3 wioski, to tylko 2 z nich mozna zaatakowac? Czy mi sie wydaje czy wczesniej bylo inaczej?

Friday, 13.03.2009, 13:34

Autor: jake9891

Nie można atakować więcej niż raz na dobę

Witam, zauważyłem coś dziwnego. Zawsze grabie innych o godzinach wieczornych, przważnie jakoś po 12 w nocy i zawsze atakuje wszystkich tylko raz. Wczoraj bylem u kogoś i jestem pewien że bylem tylko raz i przed chwilką jak próbowałem go zaatakować znowu to wyświetlilo mi się że "Gracza można atakować tylko 2 razy na dobę". Zmienily się jakieś opcje w grze? A może doba się teraz jakoś inaczej kończy? Jest to trochę denerwujące móc atakować tylko raz na dobę :/ pozdrawiam

Saturday, 07.03.2009, 02:19

Autor: jake9891

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

prędzej bym stawiał, że to wina przeglądarki A co do literowek to po kliknięciu "Przejdź do symulacji" wyświetla się napis: "Brak punktów symuacji! Doładuj Punkty Symulacji" a powinno być: "Brak punktów symulacji! Doładuj Punkty Symulacji" pozdro // Poprawione.

Wednesday, 25.02.2009, 10:13

Autor: jake9891

Jak zrobić screena?

ok spoko tylko zeby nikt sie nie pomylil i zapisal w .bmp

Wednesday, 25.02.2009, 01:48

Autor: jake9891

Think tank - kuźnia pomysłów

Nie wiem czy ktoś już o tym pisal, ale fajnie by było jak członkowie klanu mogli by wymieniać się surówką lub mieć coś w rodzaju zbrojowni klanowej Można by było do niej wrzucać i dzielić się rzeczami, które np. akurat nam są zbędne a może przydały by się innym członką klanu. Co o tym sądzicie?? edit: Sorry ten pomysł chyba już był, przed chwilką zajrzałem do działy rzeczy które nie zostana wprowadzone sorki

Wednesday, 25.02.2009, 01:45

Autor: jake9891

Jak zrobić screena?

Jeśli można to zamiast painta proponował bym użyć jakiś prosty i darmowy program do obrabiania grafiki, taki jak irfran view Mozna tam wybrać sobie ustawienia jakość zapisania co zmniejsza taki zrzut ekranu do rozmiarów poniżej 100 kb Wtedy można to szybicej wrzucić na serwer imageshack i innych takich stronek. Pozdrawiam!