Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 171

Saturday, 02.03.2013, 18:32

Autor: jawazone

5 lat TE - podsumowanie - plusy i minusy zmian wprowadzanych przez kolejne lata

Cytat wypowiedzi "D@nio" Po prostu trzeba podjąć męska decyzję i wybrać jedną opcję. Trzeba zaryzykować, TE nie jest głównym produktem, więc gdyby nawet coś nie wypaliło to BW nadal trzymałoby firmę. Duzo nie ryzykuja bo niewielu graczy zostalo przy tej grze

Thursday, 21.02.2013, 23:52

Autor: jawazone

Co w 2013?

1 nowy serwer 2 eventy boba co miesiac lub kwartal ze zmiana ceny budowy z 20% na 200 3 naloty jako opcja dodatkowa po wyborze odpowiedniego ustroju ktory zdejmuje ochrone stolicy agresora przed nalotami (mozna sie tez zastanowic nad ochrona e4 przed nalotami) 4 wycofanie eventow na drop lepszych run (runy yrd daja zbyt duza przewage)

Tuesday, 22.01.2013, 21:54

Autor: jawazone

Zbrojownia

faktycznie strasznie sie boje ze gdy tylko uzyskacie dostep do pelnej zbrojowni to mnie zniszczycie... "moje zdanie jest takie ze szkoda czasu adminow na takie zmiany kosmetyczne" gdzie tu widzisz mieszanie czegokolwiek z blotem? pomysl mi sie nie podoba wiec to mowi - proste?

Tuesday, 22.01.2013, 11:37

Autor: jawazone

Zbrojownia

moje zdanie jest takie ze szkoda czasu adminow na takie zmiany kosmetyczne

Sunday, 20.01.2013, 23:02

Autor: jawazone

Ulepszenie klasy czlowiek

znowu te pierdoly o slabym czlowieku... jak jest taki slaby to go nie rob i po problemie ja uwazam ze jest o wiele za silny i jesli cos z nim robic to udupiac (sam gram czlowiekiem wiec nie mozecie mi zarzucic braku obiektywizmu)

Tuesday, 15.01.2013, 16:41

Autor: jawazone

Event

nikt nie bedzie gral na kilkuletnich serwerach gdzie wiekszosc kont jest nieaktywnych a ci co graja maja armie mutantow co do eventu to ja tu widze jakis wal z dropem jedni zgarniaja po kilka yrdow na kazdym evencie inni caly czas klepia bide zawsze chodzilem na sama 28:18 i tylko raz zgarnalem MAR teraz dostalem kilka lokacji z samem na roznych xy i robiac po 2-3 proby w jeden dzien mialem ETH LAG MAR 2x EH zaczynam popadac w paranoje i sadze ze ktos sobie zrobil tylna furtke do dropa w tej grz...

Monday, 07.01.2013, 11:27

Autor: jawazone

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

goly pikinier nie wygra z czolgiem ale im wiecej bonusow daje bohater tym ta roznica maleje demon na 50 poziomie z takimi przedmiotami jak ja mam daje +160 atak 60 obrona 200 zycia pikinier 270 atak 120 obrona 370 zycia czolg 300 ataku 160 obrona 700 zycia pikinier zada 191dmg czyli czolg jest na 4 strzaly czolg zada 90 dmg czyli pikinier jest na 6 strzalow biorac pod uwage inicjatywe jednostki sa sobie prawie ze rowne

Sunday, 06.01.2013, 09:48

Autor: jawazone

Karawany kupieckie za punkty premium :D

wlasnie przez takie mysle przegrywacie interesuje was tylko to co jest dzisiaj a nie co bedzie za rok jesli bedzie mozna zamieniac surowce zbedne na te bardziej wartosciowe strace caly doplyw zelaza i stane w miejscu a kazdy kolejny event bedzie zmniejszal roznice miedzy nami uwazam ze jesli chcecie dogonic najsilniejszych to przez ciezka prace i dobry plan a nie idac na latwizne co do calej reszty... siedzialem w neutralnym klanie tak jak razor i sts ktorzy potem przeszli do was zawojowalscie c...

Saturday, 05.01.2013, 23:23

Autor: jawazone

Karawany kupieckie za punkty premium :D

jestem na nie zbedna surka zawsze moze byc nagroda dla nizszych/wyzszych epok ktore sobie to zamienia na drewno/zelazo itd po zmianie pozostanie grabienie nieaktywnych kont ktore i tak psuja juz wystarczajaco gre edit moze to zbieg okolicznosci ale pomysl padl kilka dni po tym jak zaczalem podkradac systematycznie surowce zalozycielowi tematu (te ataki to nic osobistego, potrzebuje 45mlnow zelaza na kolejny lvl kopalni)

Saturday, 05.01.2013, 15:21

Autor: jawazone

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

przy odpowiednim eq wystarczy 300 pikinierow zeby rozgromic 300 tankow 4 epoka byla grywalna ale juz nie jest i nigdy nie bedzie na t2 z prostego powodu to byla strefa zgniotu pomiedzy psd/chaos (e3) a az i potem sir (e5) przez ponad rok nie pozostawal tam kamien na kamieniu i teraz juz ciezko bedzie to nadrobic podejrzewam ze w innych okolicznosciach na t2 moglyby latac armie 1500 rajtarow + 1500 pikinierow a jedynym ich problemem bylby brak ochrony przed nalotami

Saturday, 05.01.2013, 14:20

Autor: jawazone

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Cytat wypowiedzi "Spiryt35" Powiedz mi jak taki byłeś pogromca 3 i 5 epoki czym byś rozwalił 300 tanków bo ja do tej pory nie wiem jak to zrobić znaczy jakimi jednostkami . wprawdzie pytanie nie bylo do mnie ale pozwol mi odpowiedziec spiryt pikinierami ? wioski z 4 epoki byly zabierane ze soba przy awansie ale bylo to tak dawno temu ze juz nikt tego nie pamieta (i nie byly to zle wioski) przed nalotami dalo sie wtedy obronic z palcem w dupie - niestety teraz jest to awykonalne

Saturday, 05.01.2013, 08:28

Autor: jawazone

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

glowny problem czwartej epoki to ustroje ten z ochrona 1 wioski + stolicy powinien trafic do e4 zamiast e6 do e6 przenosi sie ochrone przed oblegami i wszystko wyglada inaczej a co do balansu to e5 tez nie ma za fajnie w walce z piechota laserowa

Wednesday, 02.01.2013, 13:32

Autor: jawazone

event błąd

dobre a teraz pytanie osoby ktore wyjda z urlopu tez beda mialy 24h ochrony przed atakami?

Wednesday, 02.01.2013, 12:13

Autor: jawazone

event błąd

to teraz ja poplacze nie chce tego euro eventu! nigdy nic mi na nim nie leci ;/ zamiast tego mozna zrobic event kazdy na kazdego i ataki bedzie mozna robic na dowolna epoke

Wednesday, 02.01.2013, 11:24

Autor: jawazone

event błąd

moze z przywracaniem rankingu maja problem ale wiemy ile on jest wart

Wednesday, 02.01.2013, 11:16

Autor: jawazone

event błąd

jesli jest tak jak mowi sushi i widza cala surke jaka utopiliscie w kopalniach to nie bedzie problemu pewnie niewiele osob budowalo cos wiecej niz kopalnie i budynek glowny a za to ostatnie nawet jesli zwroca surke w przyblizeniu to tragedi nie bedzie

Wednesday, 02.01.2013, 11:01

Autor: jawazone

event błąd

pewnie zrobia to na zasadzie roznicy czyli zwrot surowcow bedzie wynosil 80% dla tych co budowali budynki po normalnych kosztach ja tez mysle ze backup bylby najlepszy ale czort ich wie czy maja kopie sprzed 24h czy wiecej

Wednesday, 02.01.2013, 08:44

Autor: jawazone

event błąd

nie wiem po cholere ludzi denerwowac i wprowadzac w blad (jest roznica miedzy odpowiedzia czas trwania budowy bedzie wynosil 1min a " dokładnie tak jak przy poprzednim evencie z budowaniem.") tym bardziej ze wiekszosc siedziala w nocy i czekala na jakis odzew adminow zamiast isc spac czasami mam wrazenie ze osoby zajmujace sie ta gra to glupie dzieci

Wednesday, 02.01.2013, 00:31

Autor: jawazone

event błąd

sushi poinformowal ze event budowlany bedzie taki jak ostatnio wiec powinno byc 20% ceny budowy tak to jest jak sie pisze ogolnikowo...