Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 109

Thursday, 26.08.2010, 18:30

Autor: Tomek_88

Orli Helm Z Nosalem(2)

Kupie orli helm z nosalem (2) ma ktos?

Tuesday, 10.08.2010, 00:26

Autor: Tomek_88

Zamek

Jaka korupcja dobrze danio mowi zalezy od rasy hero postaw nowa wioche daj w niej aniolka to zobaczysz jak vedzie wygladal zamek

Sunday, 08.08.2010, 22:09

Autor: Tomek_88

ochrona dodatkowej wsi przed oblężeniem

skoro wy czolgi byscie bronili halkami to naprawde gratuluje boski swietni z was gracze naprawde i kto tu mowi o simach boski witer ktory ze strachu przed strata swoich i tak slabych wsi rozwiazal swoj klan porzucil ludzi i poszedl do A-Z sie chronic naprawde ty to lepiej w tym temacie zamilcz chlopcze

Sunday, 08.08.2010, 21:01

Autor: Tomek_88

ochrona dodatkowej wsi przed oblężeniem

Panie Ebo bede czekal z niecerpliwoscia na pana awans do 4 epoki na T2 zobaczymy jak ci pójdzie

Sunday, 08.08.2010, 17:45

Autor: Tomek_88

ochrona dodatkowej wsi przed oblężeniem

Ebo Prosze cie kisisz sie w 3 erze na T2 juz niewiadomo ile to latwo i sie mowi " Trzeba miec wole walki" przejdz do 4 i zobaczymy co zrobisz jak bedziesz mial atak co godzine i stac cie nie bedzie nawet na spichlerz, a ze stolicy masz wydobycie na poziomie sami wiecie jakim

Sunday, 08.08.2010, 16:47

Autor: Tomek_88

ochrona dodatkowej wsi przed oblężeniem

Wiec moze ja pierwszy raz zabiore glos od dluzszego czasu Dla mnie pomysl jest BOMBA ale sprawdzalny na T2, Bo sam bodex wiesz macie tez wielkie armie i macie szanse obronic obla bo wam po 3 na raz nie zakladaja, troszke wysilku a na T2 A-Z nie daje nikomu pograc poza swoimi koalicjantami codziennie naloty i ataki co godzine regularnie, potrafia nawet zabierac wiochy na 2 poziomie byle by sie nie rozwinac a wybronic wioche od ich obla to duze wyzwanie gdy jeden gosc ma armie ponad 100 tanków a d...

Friday, 29.01.2010, 23:31

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

A co mi z tej osady na 1lvl?Czy masz na mysli obleg na zamiane?

Thursday, 28.01.2010, 18:31

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Baldr przykro jest mi to stwierdzic ale widze ze jestes prawdziwym dzieckiem NEO...Popatrz jak ty napisales swoj ostatni post! a do szkoly juz dawno nie chodze wiec prosze cie nie udzielaj sie jak cie o to nie prosza simerze!!! Chcialem o cos zapytac ale ty oczywiscie musisz sie do czegos przyczepic,Arnii o jaka wioche ci chodzi ze mam oddac wlascicielowi bo niebardzo cie zrozumialem

Thursday, 28.01.2010, 15:57

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Baldr to nie czytaj jesli masz z tym problemy... Wioche chcialem oddac ale chetnych niema

Thursday, 28.01.2010, 15:04

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Witam chcialbym wrucic do tego tematu gdyz mam takie jedno zapytanie w zwiazku z patchem a konkretnie ze zmiana niszczenia wioski, czy moze ktos z adminow sie wypowiedziec czy niemozna tego jeszcze troszke zmienic? tzn chodzi mi o to aby wydluzenie burzenia bylo tylko wtedy gdy ktos przejmie wioske w oblezeniu?a np. jak ja mam swoja wioche ktora sam postawilem to zeby mozna ja zburzyc tak jak dawniej odrazu??Czy nie dalo by sie tego tak zrobic? Niewiem jak dla innych ale jak dlamnie to jest bard...

Monday, 25.01.2010, 18:53

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

Ja nieucieklem Moze kiedys to zrozumiesz jak nie to mysl co cheszmam wy.....e na to.Milo mi Prop ze kojarzysz mnie z RiffimBardzo mnie to cieszy a odpadem to zawsze ty byles jestes i bedziesz.Ah jeszcze jedno bo bym zapomnial Bana panie Prop dostalem poniewaz moja zona byla w ciazy i wchodzilem z mojego IP na jej konto gdyby nie to ze rano szlem do szpitala na caly dzien i musialem wejsc na obydwa konta w podobnym czasie to bym bana niemial wiec prosze cie nie oczerniajmnie,gdyz nie zrobilem teg...

Monday, 25.01.2010, 18:23

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

Poznasz za miesiac,moze troszke dluzej,Jestes smieszny bo piszesz tu o mnie ze co ja to wyprawiam a wy cwaniaczki co zrobiliscie?Dogadaliscie sie z PSD i chaosem zeby nam bojowe pozabierali bo wy nie potraficie i teraz myslicie ze bedziecie panami..?Karwek prymitywie nie udzielaj sie bo naprawde jak pomysle ze jestem z toba w klanie to az przykro sie robi...

Monday, 25.01.2010, 17:56

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

Nikodem Dyzma to cie zrobil,a jak niewiesz ciach dlaczego odeszlem to sie nieudzielaj! Nikogo nie zostawilem a wkrotce sie o tym przekonasz.Myslisz ze mi zalezy na jakims szczycie kariery na T2...?Boze co za gosc dno dna,prosze cie nie udzielaj sie juz

Saturday, 09.01.2010, 19:15

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Trzeba bylo sie nie rwac do 4 epoki tylko w najlepszej tzn 3 siedziec

Saturday, 09.01.2010, 18:27

Autor: Tomek_88

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Dlaczego niemozliwy jest awans do 6 epoki bez czlowieka?

Wednesday, 06.01.2010, 17:17

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

wchodzic w d..e mozesz ty,ja pisalem ze jestem wspanialy i gram agresywnie??Dziwne naprawde

Wednesday, 06.01.2010, 17:10

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

Szanuja mnie ludzie z mojej okolicy ziomki i przyjaciele i nie za to ze stawiam kropki tylko za czyny za to ze moga na mnie liczyc itp itd ,a takie cos jak np ty czy karwek najmniej mnie obchodza i mam gdzies czy szanuja czy nie...

Wednesday, 06.01.2010, 16:46

Autor: Tomek_88

Szukam zbawiciela :]

Nie bede sie z wami tu klucil bo szkoda czasu,wiem jedno dzieli nas przepasc poniewaz wy zapewne jestescie jakimis studencikami co to sobie mysla bog wie co i co mnie najbardziej denerwuja co i teraz widac...Mi nie bylo dane byc tak madrym i wyksztalconym jak wy mistrzowie polszczyzny,W porownaniu do was mam gleboko w d...e czy bedzie kropka czy przecinek czy przyszles czy przyszedles!!!!A aliar ty to kto na T1?