Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Thursday, 02.04.2009, 22:32

Autor: mariusIV

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Cytat wypowiedzi "mariusIV" lepiej być biedakiem niż Erased...!!!! bez komentarza.......... może w sposób dosadny to ująłem... Reasumując czytając posty KAZMAXA czy jakoś tak...., starałem się uświadomić jak ten kolo wygląda w realu.... i doszedłem do wniosku, może mylnego może nie. Wam forumowicze zostawiam ocenę.... wyobrażam se człowieka zakompleksionego totalnie w realu, gdzie nic mu nie wychodzi, totalnego dzieciaka - maminsykna, gdzie tylko głaskać i chwalić jaki to on dobry.... Chłopie!!...

Thursday, 02.04.2009, 22:04

Autor: mariusIV

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Cytat wypowiedzi "KazMax" Hehe...lamerku Sie jeszcze zobaczy, bo jak na razie to Wy jestescie największymi looserssssssss na serwerze!!! Chwalisz sie przejeciem wioski bez ambasady w 4 epoce poniewaz poprzedni własciciel jej nie zbudował a nowy nie zdążył?? Jejkuś to ja za te 10 wypasionych wioch które Wam zabraliśmy powinienem byś wniebowzięty (w sumie jestem, to to powód do dumy) a ty masz radochę z jednej wioseczki Hehe biedak cieszy sie z kromki suchego chleba, bogatemu zaś miliona mało Na ...

Monday, 23.03.2009, 14:53

Autor: mariusIV

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Cytat wypowiedzi "Michoxx" Macie naprawdę świetne zgranie , każdy z MW kto pisze na forum pisze to samo, a wy macie kilka wersji, ty piszesz że nie było czasu się przygotować a Lomnas napisał: "Że na nas się mierzycie to od jakiegoś miecha wiedzieliśmy" Czyli albo wiecie, albo nie wiecie, a może przycisk "wiadomość dla klanu" wam się popsuł? Zgranie jest ok i przycisk "wiadomość dla klanu" działa bardzo prawidłowo - trudno się mówi i gramy dalej

Monday, 23.03.2009, 08:57

Autor: mariusIV

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

" W miłości to nie jest nieszczęście - raz wojna, raz pokój..."

Monday, 23.03.2009, 08:40

Autor: mariusIV

Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

Szkoda że nie mogę pomóc w wojnie MW wykorzystały sytuację jak przejście klanowiczów w epokę wyżej, w chwili napaści na nasz kla dwóch klanowiczów było i jest na urlopie, Panowie z MW z spalenie naszych wiosek wam nic nie pomoże nie złamiecie nas!!!

Thursday, 19.03.2009, 10:30

Autor: mariusIV

Ogromna armia z przeciętnej wioski

Cytat wypowiedzi "KazMax" Panie Konradzie w związku z tym czy gracz zostanie ukarany za świadome wykorzystywanie błędu ?? Czy to sprawiedliwe ze ew. nasze straty (nawet wioski) zostana w jakiś sposób zrekompensowane?? @mariusIV - to my bazujemy na błędach w grze, wiec dlaczego sądzisz ze sie wystraszyliśmy? Taki fakt świadczy ewidentnie o tym ze to przeciwnik korzysta z nierównych zagrywek bo szans nie widzi no właśnie to wy bazujecie na błędach w grze więc poco te skargi

Thursday, 19.03.2009, 10:14

Autor: mariusIV

...

czyżby panowie z MW się wystraszyli klanu ARCYŻULE....? OBELG ODPOWIADAMY OBELGIEM dot. banu v. 0.8.2.4 4 marca 2009 Naprawiono błąd umożliwiający wybudowanie większej armii bezpośrednio po przejęciu wioski innego gracza, niż pozwalałyby na to koszty utrzymania. nic nie pisze o tym zeby takie armie likwidowac :] to primo a secundo to faktycznie jak to mozliwe ??

Wednesday, 18.02.2009, 12:23

Autor: mariusIV

Rangi Bohaterów

wszędzie szukałem i nie znalazłem odnośnie nazw Rang Bohaterów: pomożecie? Klasa: Anioł Ranga:Anioł, Archanioł,.. Klasa: Demon Rangaomiot Piekieł,... Klasa:Nieumarły Ranga:Akolita,... Klasa: Człowiek Ranga:...

Wednesday, 18.02.2009, 11:05

Autor: mariusIV

WISOR 2 SLOTY

JAKA KWOTA W CHODZI W GRE?

Tuesday, 17.02.2009, 18:10

Autor: mariusIV

Chwal się ekwipunkiem

GŁOWA: HEŁM Z NOSALEM (FEH) ZBROJA: MRO~ŹNA KOLCZUGA BROŃ: LANCA BUTY: SZALONY UJARZMIACZ GROZY AMULET: WISIOR (FEH-UR)

Tuesday, 17.02.2009, 17:44

Autor: mariusIV

najlepszy drop

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a948ee4160 poprawiłem