Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Saturday, 14.03.2009, 10:17

Autor: Feril

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

ai jeszcze jedno ;p na jakich współrzędnych znajduje sie gniazdo T-Rexa 2? bo niemge go znaleźć wogóle.... chyba slepy jestem :p

Friday, 13.03.2009, 08:49

Autor: Feril

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

a tak korzystając z okazji takie małe pytanko.. czy majac druga wioske i w niej wydbycie 30/h a w głownej 50/h to czy w głownej bedę mógł wybudować wieksza ilośc armii? tzn czy koszty cztrzymania się zsumuja ael tak ze bede mógł wybudować wiecej jednostek ale w jednej wiosce?

Monday, 02.03.2009, 21:57

Autor: Feril

HELP ;]

no oki przetestuje to dzisiaj... a przy okazji... słabego mam pecha :] w symulacji na tzry razy zawsze wygrywałem a tutaj patrzecie sami ;] http://t2.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=36578&key=31f84573d0 brak mi słów poprostu ;]

Monday, 02.03.2009, 20:37

Autor: Feril

HELP ;]

witam wszystkich serdecznie. mój problem moze wydawac sie błahy . lecz dla mnie jest nader istotny. mianowicie, codziennie o 5 rano (do 30 min.) atakuje mnie koles z 10 miejsca w rankingu. jak moge temu zapobiec tzn, jak nie tracic armi... rozume bohatera moge dać latajacego i przezyje. surowce cześc do spichlerza oki ... ale cały czas tarce armie .. a na poaczatku gry strata 2 dzieci Mastodonta jest naprawde bolesna... co zrobic?? wysyłałem armie na wioske o kordynatach 1.10 bodajeze najdlasza ...