Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 36

Sunday, 13.07.2008, 14:28

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Właśnie skończyłem oglądać Dragonaut: The Resonance i cieszę się że obejrzałem. Jeśli ktoś lubi mechy to powinno mu się spodobać choć nie jest o mechach tylko o smokach i ludziach ale też są walki które niczym się nie różnią od walk mechów. (Miejsce akcji-przyszłość) Tym którym nie lubią mechów też polecam,bo w sumie to nie ma nic wspólnego z mechami prawieXD Według stronki z której to oglądałem to - Dramat,Romans i Sci-Fi .

Wednesday, 09.07.2008, 17:52

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Cytat wypowiedzi "-_-<" ktycznie nie bardzo jest sens pisac spojlery.. szczegolnie jesli nie przedstawia zarysow fabuly i rodzaju anime a uwzgledniaja zakonczenie.. to psuje cala frajde ogladania serii do ostatniego odcinka ;|, wiec Verni pisaj jakos bez zkonczen Jeśli ktoś to przeczytał a nie oglądał tego anime a ma zamiar to jego problem Ostrzegałem Właśnie skończyłem oglądać Vampire Knight i jeśli ktoś lubi wampiry(Lub nie) to polecam. (Ma wspaniałą piosenkę w endinguxD) Edit: BBB też skończ...

Sunday, 06.07.2008, 20:08

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

A ja się rozpłaczę Obejrzałem Kimikiss pure rouge i dokończyłem Gundam-00. [Spojler!Jeśli nie oglądałeś nie czytaj pod żadnym pozorem.Pamiętaj zostałeś ostrzeżony!]To pierwsze skończyło się tym że główny bohater został razem z główną bohaterką która wyjechała kilka lat temu i wróciła zamiast z dziewczyną w której się podkochiwał od dwóch lat i z którą chodził prawie przez całą serię,dopiero w ostatnim odcinku ją rzucił.Beznadziejne zakończenie którego się można było spodziewać.:/ Ale wierzyłem ż...

Sunday, 29.06.2008, 14:41

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Niech ci tam będzie,ale mogłeś po postu zmienić kolor tekstu na biały i dodać przed tym w nawiasie spojler

Sunday, 29.06.2008, 13:45

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Wczoraj naszło mnie,żeby skończyć Gundama-00 którego zacząłem oglądać jakieś 2-3 miechy temu.Zostało mi 4 odcinki więc obejrzałem je wszystkie i...żałuję że je obejrzałem!!! Przez cały czas myślałem że będzie [...](xD),a tutaj [...] Oprócz tego obecnie oglądam Code Geass 2 sezon i mam nadzieje że nie skończy się tak jak Deatch Note,bo bym się mocno wkurzył-.-

Tuesday, 24.06.2008, 12:18

Autor: Vern

Druga Wioska

Jaki powinien być najlepiej teren na drugą wioskę??Czego powinien mieć dużo,czego mało itp?Z góry dzięki

Monday, 23.06.2008, 21:26

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Candidate for Goddess

Monday, 23.06.2008, 17:30

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Wcale nie tak dużo Ech. A ja muszę dokończyć jakieś 5 serii a dzisiaj zacząłem w dodatku oglądać Code Geass,chyba mi odbiło.:/ A i znalazłem tytuł tego anime co nie pamiętałem nazwy.poszperałem na forum Hypera. Ale nazwy nie podam bo nie chcę się ośmieszyć.xD

Monday, 23.06.2008, 16:12

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Osoby pomyliłeś. To VeiN ogląda full metal panic fumofu !

Monday, 23.06.2008, 11:53

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Cytat wypowiedzi "-_-<" gundam ma od zasmarkania sezonow, to bylo cos takiego nijakiego , obejrzyj pozniej drugi sezon Vern jest duzo bardziej komedia i duzo mniej powazny jak dla mnie drugi sezon jest 100 razy leszy niz pierwszy ;p Wiem że Gundam ma wiele sezonów,ale jestem pewien że to nie był Gundam:/ Chodzi ci o drugi sezon Black Lagoon? To napisałem wyżej że jestem mniej więcej w połowie Hmm. I sto razy lepszy to on nie jest,jeśli w ogóle jest lepszy do pierwszego. Ale każdy ma swoje zdani...

Sunday, 22.06.2008, 21:01

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Cytat wypowiedzi "Zeruel" Cytat wypowiedzi "Vern" Nazwa nieznana - Niestety nie pamiętam nazwy:/ Leciało to kiedyś na Hyper. Byli tam piloci z jakąś tam mocą którzy sterowali takimi robotami i każdy z nich miał mechanika.Mechanik głównego bohatera był dziewczyną z różowymi włosami(O ile dobrze pamiętam?) z kocimi uszami?No po prostu takimi nieludzkimi włosami.XD Jeśli ktoś zna tytuł tego anime to niech poda Gundam Wing? W swoim poście wyżej wymieniłem Gundam Winga,więc to nie to.:/

Sunday, 22.06.2008, 17:43

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

Gatunek?Musiał bym sprawdzić każde z tych anime po kolei.xD Mnie tam gatunek nie obchodzi Jestem połowie drugiego sezonu Black Lagoona Edit: A co do anime którego nie podałem nazwy,to ja to oglądałem z 4-5 la temu.

Sunday, 22.06.2008, 17:13

Autor: Vern

Anime otaku desu :P

DB - Jedno z pierwszych anime jakie oglądałem Slayers - Tak jak wyżej,ogólnie całkiem,całkiem Gundam Wings(Czy jak tam to się nazywało.) - Tak jak wyżej Cowboy Bebop - Oglądałem,ale nie wciągnęło mnie to na tyle by cokolwiek z tego pamiętać.xD Naruto - Fajne anime jak i również manga Bleach - Jak wyżej Hellsing - Oglądałem(Mangę też czytam)fajne choć mało z niego pamiętam xD Chobits - Hmm.W sumie to oglądałem tylko 7 czy tam 8 odcinków bo zapomniałem obejrzeć reszty.xD Mangę czytałem całą.Ogólni...

Monday, 02.06.2008, 23:48

Autor: Vern

Walki, ekspedycje - linki.

Moje jedy 4 udane ekspy na jaskinie lvl 1 - w każdej item http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=6c97577d4c http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=bc99d096e5 http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=637cbce2b4 http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=7b617ccb74

Sunday, 01.06.2008, 19:36

Autor: Vern

Walki, ekspedycje - linki.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=637cbce2b4 Nareszcie się udało. W dodatku dostałem włócznie

Saturday, 31.05.2008, 19:54

Autor: Vern

Premium.

Jak byś chciał wiedzieć premium jest cały czas włączone

Saturday, 31.05.2008, 16:07

Autor: Vern

SYNDROM OGAME ?

Cytat wypowiedzi "Ayron" ogien to maly problem, ciezej postawic wszystkie jaskinie na 10 poziom A do czego to wymagane?O_O

Saturday, 31.05.2008, 15:59

Autor: Vern

SYNDROM OGAME ?

Cytat wypowiedzi "Vince" Oczywiście, że tak zrobimy... ale trzeba mieć dochód 50 krzemienia / h... Tiaaa. Raczej szczęście bycia w miejscu w którym nikt nie gra i mieć dużo farm pod nosem.:/ Ale kto wie,kto wie. Jeśli nikt mnie nie zaatakuje to może uda mi się dzisiaj jeszcze zrobić ogień.

Saturday, 31.05.2008, 15:30

Autor: Vern

SYNDROM OGAME ?

A mam - Bagno Utopców - 3 epoka;Fontanna Młodości - 4 epoka;Miasto potępionych - 4 epoka Na szczęście blisko jaskini jest siedlisko wilkołaków i portal mocy. Ale i tak postuluję żeby lokację specjalne miały taki sam czas dla każdego!

Saturday, 31.05.2008, 14:46

Autor: Vern

SYNDROM OGAME ?

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Chodzi o to, żeby nie trzeba było poświęcić na same ataki i lokacje więcej niz 2-3h/dobę (jak w BW). Jak ci wyszła ta piękna liczba? Ja do najbliższej jaskini mam 23 minuty w jedną stronę czyli razem 46 minut. Jako że wypraw do takiego miejsca jest 12 daję mi to 552 minuty,czyli 9,2 godziny(sic!) na same wyprawy. Edit: Mój błąd,nie zauważyłem tego z liczbą herosów Ale i tak w tej epoce można mieć 2 herosów czyli to i tak jest 4,6h. A nie którzy mają pewnie o wiel...