Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 78

Saturday, 13.07.2013, 10:31

Autor: Kramer

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

coś mi się zdaje że sie tu naraże wielu osobom ale po paru ładnych latach gry dochodzę do wniosku że jedynym ratunkiem dla tej gry to: ZABLOKOWANIE MOŻLIWOŚCI BUDOWANIA WIOSEK i STOLICY POWYŻEJ 20 poziomu do tego trzeba też kilku innych zmian ale ta byłaby kluczowa zarówno dla balansu jak i grywalności. można by np wprowadzić pola z potrojonym wydobyciem itp ale ograniczenie budowy do 20 poziomu powinno być bezwzględne.

Saturday, 20.04.2013, 11:14

Autor: Kramer

Event boba

Każdy ma chyba na jego temat własne zdanie. Jedni go lubią inni nienawidzą, ale teraz to juz chyba każdy przyzna że event podzielił serwery i powiekszył jeszcze bardziej przepaść między graczami. Ale mam pewną propozycję która mogła by to zmienić wg mnie skoto juz wogóle taki event ruszył to powinien być kontynuowany ale na specjalnych zasadach. Jakich?? Otóż takich że event rusza np raz w roku albo raz na pół roku w konkretnych znanych z góry datach ale dostęp do eventu jest ograniczony mianowi...

Friday, 28.12.2012, 14:12

Autor: Kramer

losowość szarż - coś tu nie tak

pisze bo coś mnie tu uderzyło apropo losowości w TE zawsze miałem wątpliwość co to tego ale to to już przegięcie podam małą kalkulacię 3 biżu z szarżą ma max tp 3x+31% szansy na szarże bohatera. = 93% (tu zakładam coś co jeszcze pogarsza naszą sytuacje czyli że szansa szarży to max 90% a wiec 3% ucinamy) - pozostaje 90% i teraz clue - szansa na to że w 3 rundach pod rząd (czyli w całej walce) nie wejdzie ŻADNA szarża to 10% x 10% x 10% - czyli 0.1% co oznacza że taki przypadek powinien zdarzać s...

Thursday, 16.08.2012, 15:28

Autor: Kramer

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

tak szczerze mówiąc to nie widzę zasadności tego problemu a szczególnie w kontekście 6tej epoki zanim zaczniecie rozgryzać kwestię mojej kompetencji, wrzucać haty itd odpowiedzcie na kilka pytań 1. Czy 5ta epoka była w stanie zagrozić 6tej nalotami przed wprowadzeniem ustrojów? (a jeśli tak to dlaczego nikt tego nie robił?) 2. która epoka ma przewagę w polu 6ta czy 5ta? 3. ile osób musiało by robić naloty by spełnił się scenariusz MW12345 odnośnie stałej regularnej dekapitacji wszystkich wiosek ...

Monday, 05.03.2012, 14:12

Autor: Kramer

Postulat

tu faktycznie dochodzi jeszcze sprawa że faktycznie 4ta epoka jest do luftu - 3cia bije ją armiami - 5ta nalotami (praktycznie od samego początku) a jak się rozwinie to armiami też - lokacje na expy dla 4tej epoki są tak na prawdę stworzone jako farmy dla 5tej bo w 4tej to nawet przepakowanym (jak na swoją epokę) bohaterem ciężko jest te lokacje pozaliczać. - Praktycznie każda epoka poza 4tą może farmić własne lokacje po odpowiednim dobraniu armii i bohatera. Właściwie to 4ta epoka nie ma teraz ...

Monday, 05.03.2012, 10:56

Autor: Kramer

Postulat

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki. no niezły żart tylko tyle że do awansu do 5tej epoki to jeszcze trzeba coś więcej poza chęciami - np przebić sie przez fenka który został zrobiony jako blokada dla niedropiących graczy do przejścia 4tej epoki ja po 8 miesiącach prób na t1 sobie darowałem ale jakbym do tego miał jeszcze naloty przed którymi nie da sie broic to pewnie bym sobie darował dużo wcześniej a co do pomysłu przedmówcy to tez gratuluję pomysłu ...

Tuesday, 24.05.2011, 15:17

Autor: Kramer

Drop po raz kolejny - po co tyle lokacji

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Każda trudniejsza lokacja daje większe spektrum dropu. znaczy dochodzi dodatkowa masa złomu która można wydropić (co zapewne w ostatecznym rozrachunku obniża efektywną szansę dropu czegoś dobrego) Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Trzeba też pamiętać, że ktoś robiący 20x średnią lokację wydropi lepiej niż ktoś robiący 4x dobrą. Co to za porównanie ?? 20 do 4. Problem polega na tym że zazwyczaj 20 wypraw na średnią lokację daje taki sam złom jak 20 wypraw na dobrą, a cz...

Thursday, 12.05.2011, 08:34

Autor: Kramer

odpowiedz na ignoring

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Zawsze robimy 1 patch na raz. Obecnie robimy A3 do BW i póki tego nie skończymy nie rozgrzebiemy kolejnego projektu. Wszelkie pomysły i przemyślenia można zamieszczać w temacie Kruczego. Pozdrawiam SM co możemy na to mądrego powiedzieć ?? Pozwolę sobie na małą analogie i zapytanie Kto z szanownych współgraczy pójdzie do restauracji gdzie jest brudno na sali, w kuchni a jedzenie jest średnie i do tego drogie. chyba nikt. A przekona was informacja od właściciela rest...

Wednesday, 11.05.2011, 10:49

Autor: Kramer

puste konta do archiwum

propozycja jest prosta po 3 miesiącach nieklikania (bez premki i urlopu) konto jest usuwane z mapy i przenoszone do archiwum jak ktoś się zaloguje ponownie to stolica z budynkami takimi jakie miała jest ponownie lokowana na mapie w losowym miejscu (najlepiej na niebieskim krysztale a wioski są tracone ew. okres 3 miesięcy może być np dla 1 wszej epoki i dłuższy o 1 miesiąc dla kolejnych epok ale to szczegół techniczny Zalet rozwiązania nie będę wymieniał bo za dużo tekstu zniechęci administrację...

Thursday, 05.05.2011, 07:30

Autor: Kramer

Kolejny event

Cytat wypowiedzi "Loboss" Jeszcze jeden problem do rozwiązania - może ktoś ma na to pomysł - stale rosnące ceny, stale przybywa PH. pomysł był ale nikt go nawet nie raczył skomentować bo jak widać sprawiedliwy system nie dający szansy na przekręty nie odpowiada nikomu Propozycja zmian - Handel

Tuesday, 03.05.2011, 09:10

Autor: Kramer

Kolejny event

pomysł ciekawy nawet bardzo - brawo nie musi być to dokładnie tak jak napisane ale niech prezent będzie konkretny a nie wyimaginowany i stanowczo trzeba coś zrobić by event nie promował TYLKO i WYŁĄCZNIE graczy z wyższych epok (dla przykładu. przez cały event na t2 (3e) nie dropłem runy lepszej od GIPa a na t1 (4e) 1 WYN i dzisiaj po zakończeniu eventu HAAL wartość dropa w runach - 0000000000 )

Monday, 25.04.2011, 10:42

Autor: Kramer

Event

cheater nie ma żadnego FEHa czyli to raport poprawiany w photoshopie

Monday, 25.04.2011, 09:33

Autor: Kramer

Event

to 3 słowa jeszcze ode mnie. 1. żenada nie event i raczej darujecie sobie następne - szczególnie w święta 2. dawno już mówiłem że jak można zwiększyć drop 1000 razy i nadal nic nie leci to tylko oznacza że standardowy poziom dropu jest taki, że gra nie ma sensu 3. no i na koniec perełka - co to k... za system w którym najlepiej dropi na takiej lipnej lokacji jak T-REX5 (GRUDZIEŃ) i podobnych CAŁY SYSTEM JEST DO D..... i ps w piątek zrobiłem na upartego 18 wypraw na ołtarz6 i 2 na ołtarz4. Z 18 w...

Tuesday, 08.02.2011, 21:28

Autor: Kramer

Czas Wojny - przyszłość?

to może chociaż informacja na kiedy jet planowany akt 3 w BW ?? to byśmy wiedzieli kiedy prace nad TE mogą się zacząć.

Friday, 04.02.2011, 08:50

Autor: Kramer

DROPING - współczynniki

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" (każdy przedmiot ma swój drop rate) ps1 czyli nadanie każdemu przedmiotowi startowej wartości w PH byłoby banalne bo obawiałem się praca wymagana do stworzenia startowej bazy wartości byłaby głównym problemem wprowadzenia propozycji zmian w handlu jakie zaproponowałem. temat: HANDEL ale mam też pytanie które nurtuje mnie od zawsze i może uda się uchylić rąbka tajemnicy??? zakładam że dropi 1 przedmiot czy to jaki to przedmiot jest określane jednym testem losowym do...

Thursday, 03.02.2011, 18:21

Autor: Kramer

Czas Wojny - przyszłość?

nie na wszystkich lokacjach dropią zwoje a jeśli się nie mylę to przedmiotów 4to epokowych tez nie mam ale tu się nie upieram bo zbrojownie mam zawaloną i nic nie widzę (pamiętam wydropione ze 2-3 lance ale 4to epokowy drop to chyba pika ) natomiast z run mam najdalej 1 szt OR (dodam ze IS mam 0) ale nie dam głowy czy aby na pewno nie jest to runa 3cioepokowa drop jest ustawiony na 20K graczy a aktywnych jest ilu max 1K rozumiem że założenie dropa na poziomie 20K polega na tym że jak tobie nie d...

Thursday, 03.02.2011, 18:03

Autor: Kramer

Czas Wojny - przyszłość?

A) no może być ale wg. mnie to wersja z oblegami powyżej 5tego poziomu wiosek. ta gra to czasy wojny wiec jak sim dobudowuje swoją wioskę do 5tego poziomu to właśnie jego czas wojny nadchodzi. A może system łączony - nikt nie wybiera czy chce być oblegany czy nie - PO prostu dla wszystkich stosujemy zasadę ze oblegi mogą być tylko na wioski od 5tego poziomu. Wtedy gracz mający 3 wiochy na 19 poziomie i 25 poziomową wiochę bojową może stracić tą wiochę ale nie straci na 3 następnych obelgach (bo ...

Thursday, 03.02.2011, 17:46

Autor: Kramer

Czas Wojny - przyszłość?

a ja mam inne pytanie bo zakaz oblegów do 4tej ery czy też do 4tego poziomu wioski doprowadzi to rzeczy o której chyba jeszcze nikt nie myślał konto np 4 epoka z wioskami rozwiniętymi do 19 levelu i stolicą i porzucone przez gracza będzie:: a - gigantyczną farmą b - będzie zajmowało 5 pól na mapie bo wiosek mu nikt nie zabierze to może trzeba też pomyśleć przy okazji o porzuconym wątku likwidacji nieaktywnych kont itd

Thursday, 03.02.2011, 14:31

Autor: Kramer

Nowi gracze, czyli punkt D ;)

poradniki - może system prostych questów z nagrodami - tak uprzyjemnienie interfejsu gry nawet bez premium ( max czas wyprawy 15 min , mapa i lista lokacji) - tak i na pewno to co pisał Diabeł pierwsze 3 epoki nie mogą mieć ton bezużytecznych zwoi i 0 możliwości ich użycia wg mnie optimum jest quest za którego nagrodą jest amulet z 2 dziurami ale tak na prawdę to amulety i pierścienie powinny być na poziome szansy trafienia maczugi czy napierśnika (może trochę mniejszej)a własnie zwoje powinny b...

Thursday, 03.02.2011, 14:11

Autor: Kramer

Nowi gracze, czyli punkt D ;)

nie ta gra faktycznie ma potencjał tylko że Jest Hardcorowa na MAXA dlaczego 1 bo nagle możesz stracić rzeczy na które pracowałeś kilka miesięcy 2 bo bohater łapie ujemne XP - (wg mnie to jest problem nawet ważniejszy od zakazu oblegów, ale ignorowany przez itd) 3 bo wymaga stałego siedzenia przed kompem by nie być ofiarą poprzednich 2 punktów 4 bo drop jest niezwykle rzadki. i dlatego własnie jest tak mało chętnych na tą grę - ona jest fajna i nie najgorzej przemyślana ale jak się ludzie dowiad...