Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 23

Saturday, 11.08.2012, 12:35

Autor: nugget

Zmiana epoki

Mam ten sam problem: id 46459 bede wdzieczny za naprawienie ;-)

Tuesday, 06.03.2012, 00:36

Autor: nugget

Postulat

Moim zdaniem problem nei polega na tym ze sa naloty. Problem polega na tym ze nie sa dobrze wywazone.... Atak AA w 4 epoce jest dosc mierny w porownaniu do latajacych jednostek z 5. Gdyby to troche wywarzyc to mogloby byc ciekawie ale tak to troche bez sensu...

Wednesday, 23.03.2011, 16:29

Autor: nugget

Czas Wojny - przyszłość?

a czy to nie jest przypadkiem akutalizacja rankingow??

Wednesday, 23.03.2011, 13:32

Autor: nugget

Sprzedam Fajne Graty

wezme blekitna noc wystaw.

Friday, 25.02.2011, 10:58

Autor: nugget

Reklama TE

Chyba ktos zobaczyl ze ta reklama jest tak wyeksponowana bo juz dzisiaj w tym miejscu nie pojawiaja sie reklamy ;-)

Monday, 14.02.2011, 23:17

Autor: nugget

AUKCJE - cena minimalna

ja tez popieram ten pomysl (bardziej czytelnie bedzie ;-) )

Sunday, 13.02.2011, 00:47

Autor: nugget

dolaczanie do ekspedycji - anulowanie

witam moim zdaniem przydalaby sie opcja anulowania dolaczenia do ekspedycji (dzialalby zanim organizator nie zatwierdzilby udzialu w ekspie). Przydalaby sie kiedy przez pomylke dolaczysz do niewlasciwej ekspedycji albo kliknales dolaczenie do ekspy a organizator juz poszedl spac i nie moze juz zaakceptowac ;-) byloby generalnie milo moc wycofac boha z ekspy (zanim zostanie zatwierdzony oczywiscie)...

Friday, 19.11.2010, 14:16

Autor: nugget

problem z pomocą w oblężonej wiosce

w moim przypadku tak to wlasnie wygladalo, mozliwe ze u innych bylo inaczej pozdrawiam exposed.

Friday, 19.11.2010, 13:32

Autor: nugget

problem z pomocą w oblężonej wiosce

Ja nie dostalem wiadomosci z oblezenia... Przez jakis czas na armii wyswietlal sie czas ujemny(po tym jak oblezenie sie "niby" rozegralo) a potem zaczela wracac, jesli chodzi o czasy to nie jestem tego w stanie odnalezc juz teraz... pozdrawiam exposed

Friday, 19.11.2010, 08:54

Autor: nugget

problem z pomocą w oblężonej wiosce

tak, jestesmy pewni.... Armie byly w oblegu do konca, potem nagle zaczely wracac nieruszone, w tym czasie na oblegu bylo napisane oczekiwanie na wynik (przez conajmniej 5 minut) po czym Kargias wyslal link z oblegu i tam moja armia nie brala udzialu pozdrawiam exposed

Thursday, 18.06.2009, 12:24

Autor: nugget

Wyszukiwanie przedmiotow na aukcjach

Cytat wypowiedzi "Habogan" Jeśli naprawdę nie jesteś w stanie przejrzeć max. dwóch stron to Ci współczuję. Jestem w stanie przejrzec 2 strony... Chodzi tylko o to ze jak szukam czegos konkretnego to troche strata czasu... Tak poza tym to oceniaj pomysl nie autora bo to niegrzecznie...

Wednesday, 17.06.2009, 12:01

Autor: nugget

Wyszukiwanie przedmiotow na aukcjach

Tak sobie mysle ze byloby troche wygodniej wyszukiwac przedmioty na aukcjach gdyby mozna bylo wybrac opcje "z socketami".. Na razie mozna tylko szukac po prefixie (ew. jego braku) i przedmioty juz posiadajace jakies oferty. Mysle ze przydalaby sie opcja "z gniazdami".. Jakby jeszcze mozliwe bylo wpisanie ile gniazd nas interesuje to byloby naprawde cool... Co o tym myslicie?

Monday, 01.06.2009, 11:05

Autor: nugget

dworska haownica (1)

wystawiona.. chetnych zapraszam do licytacji

Monday, 01.06.2009, 00:01

Autor: nugget

dworska haownica (1)

Ile dacie: atak +6 atak przeciwlotniczy +15 inicjatywa +15 Wystawie jak ktos sie zglosi

Friday, 29.05.2009, 13:38

Autor: nugget

GIP

Ile dacie za GIP.. W zwyklej sprzedazy stoi 16ph wiec oczekuje wiecej ;-)

Tuesday, 12.05.2009, 11:20

Autor: nugget

koszt utrzymania rycerza pozostal taki sam...

Witam, zgodnie z opisem patcha 8.3.3: Zmniejszono koszt utrzymania Rycerza (III Epoka) z (Złoto: 8, Żelazo: 4, Konie: na (Złoto: 2, Żelazo: 3, Konie: 3). Niestety rycerze ktorych mialem wczesniej wyprodukowanych nadal kosztuja "po staremu". Czy musze ich zabic i zrobic od nowa aby obnizyc koszty utrzymania? Moje ID 19697

Saturday, 07.03.2009, 13:48

Autor: nugget

obleg na zamiane armia ginie

Cytat wypowiedzi "Pablo123" no a twoi wojowie nie dostali z tej wioski konserw i poumierali a w nowej wiosce nie wiedzieli że trzeba te konserwy wysłać i tyle Troche naciagane wyjasnienie