Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 123

Monday, 22.02.2010, 15:32

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Baldr jestem w 4 epoce i w srodku wojny jakbys nie zauwazyl ale obiecuje ci ze po wojnie przechodze do 5 ep wezme jakies wioski 5epokowe na 5 i pojade ci troche budyneczkow wiec tak jak juz powiedzialem wspomnisz moje slowa. Probowal niejeden i zadnemu sie nie udalo bo zawsze ci dupe ratowalismy.. Teraz nikogo takiego nie bedzie i pójdziesz na dno wiec sie przygotuj.

Monday, 22.02.2010, 14:39

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Baldr a ja ci obiecuje ze kiedys przejde ale wtedy zabiore ci te wioseczki ktore tak budujes skrupulatnie. Na razie ten sam sojusz ale wszystko jest mozliwe. Kiedys przypomne ci te slowa..

Monday, 22.02.2010, 12:08

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Baldr to ty dalej nie rozumiesz. Tłumacze ci przecież ze wszystko to jest juz teraz - to jest obecny system gry - jak masz pretensje to pisz do adminow nie do mnie. Ja proponuje rozwiazanie czasow ataku, szpiegowania i atakow na oblegajacych - chce wiekszej dynamiki rozgrywki - czy ty myslisz ze ja mam czas na to zeby kogokolwiek atakowac ? Na prawde sie nie znasz wiec bardzo prosze nie udzielaj sie w tym watku - chyba ze w kwestii wydobycia ze w kwestii wydbycia

Sunday, 21.02.2010, 13:43

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Baldr ty to idz sobie na inne forum lepiej bo nie masz pojecia o walce. Jak moze sie wypowiadac osoba niezwiazana z watkiem - robisz z siebie kolejnego magistra - musisz miec wszedzie swoj watek... Slabszych graczy moge grabic w kazdej chwili i nie potrzebuje do tego satelitarnej wioski Ale powiem ci, ze nei robie tego bo mi guwienko daja w expie i surowcach - prawdziwym wyzwanie sa za to aktywn i gracze - jakbys kiedykolwiek byl dobry w jakiejs epoce to bys wiedzial, ze po jakims czasie liczy s...

Saturday, 20.02.2010, 23:10

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

No to podaj sensowny powod dla ktorego to nie ma sensu bo jak na razie tylko potwierdziles mi ze to by bylo bardzo dobre... 2.5 min w jedna strone to chyba bardzo dobrze No chyba, ze ty nie atakujesz tylko simujesz oczywiscie tego nie sugeruje poniewaz nie mam pojecia. Poza tym to tylko pomysl i nalezy go dopracowac. Jezeli mowisz bez sensu to uzasadnij - mam kasowac wioske zeby postawic sobie taka na 1 lvlu ? To jest dopiero bez sensu

Saturday, 20.02.2010, 00:09

Autor: Alkohol

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Niezaleznie na jaki system zmienicie to zróbcie tak, zeby nasze losy byly w naszych rekach a nie naszych ochroniarzy.... co z tego ze ja jestem np. niezawodny skoro moj ochroniarz jest ? trzeba to przede wszystkim zmienic

Friday, 19.02.2010, 17:24

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

nie bardzo ... czesto wrog posiada skupisko wiosek i bedziemy mogli szpiegowac je na boerzaco + atakowac z blizszej odleglosci wiec jest duuzo wiecej mozliwosci.

Friday, 19.02.2010, 14:58

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Mam taki pomysł: Może by stworzyć możliwość posiadania 1 sateritarnego miasta. Będzie to polegało na tym, że takie miasto będziemy mogli postawić w dowolnym miejscu mapy - nie bedzie nam dawało ono żadnych surowców ani profiów. Po prostu będzie sobie stało i czekało aż wyślemy tam swoją armie Będzie można takie miasteczko łatwo zniszczyć wybijając dostrzętnie wojsko wroga albo klkając komende zniszcz miasto. znacznie to ułatwi system walki pomędzy graczami

Tuesday, 16.02.2010, 22:50

Autor: Alkohol

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

A może wprowadzcie tzw. kłudeczke na 1 z osad cyli blokadę 1 z wiosek - wtedy nie bedie mozna nigdy jej oblegac - nie stracimy 1 najlepszej osady ... 2 mozna wtedy chronic zakladajac z 2 osady komus obla - nie ma czasu ochronnego po oblezeniach, ochronka dziala na czas trwania oblezenia ...

Tuesday, 16.02.2010, 17:46

Autor: Alkohol

Ach ten Bodex ciag dalszy

Czyli na przykład ty kruczy ? Ponieważ jedyne w czym tak na prawdę jesteś dobry to rozdawanie warnow. Dałeś mi jednego przed chwila za złamanie regulaminu działu. Każdy z tej małej grupki jak nas nazwałeś to istota myśląca i już się wypowiedzieliśmy na ten temat i to ty piszesz w kółko to samo ze swoimi kolegami nie czytając nas ze zrozumieniem. Pan Konrad dobrze zauważył , że grają nas tysiące - na 2 serwerach ale ilu aktywnych i ilu opłaca premium ? przypuszczam, że coś kolo 200 ale nie chce s...

Tuesday, 16.02.2010, 16:40

Autor: Alkohol

CD skargi na administracje

Po pierwsze znam osoby, które się wypowiedziały na tym forum - nie wszystkie ale kilka w RL i nie są to niedocenieni malutcy i pozbawieni pewności siebie ludzie, a co za tym idzie nie muszą sie tu produkować, tak samo jak i ja. Po ilości postów można dostrzec, że wolimy grać niż siedzieć na forum ale z tego co widzę to chyba niebawem się ta gra do forum ograniczy i do bezsensownych potyczek słownych pomiędzy administracją, nieugiętą w swoich decyzjach, a wiernymi od samego początku graczami. Pan...

Monday, 15.02.2010, 23:50

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

To jest dobry pomysł dla nieaktywnych tzw. SIMEROW, którzy posiadaja tylko rozwninietego glownego bhatera ze stolicy - i zarazem ogromne ułatwienie dla nich. Ja osobiście uważam, iż wprowadzając tak radykalne zmiany na tym etapie gry pokrzywdzimy tych, którzy specjalnie siedza w epoce aby nabić poziomy wszystkich bphaterów - to nielada wyczyn...

Monday, 15.02.2010, 12:13

Autor: Alkohol

Mój najlepszy item ... how much?

3k + to absolutne minimum chociaz wydaje mi sie ze sam item bez zwoja za tyle moglby isc na spokojnie bo wiodzialem tylko 1 do tej pory na aukcji, a ze ma bardzo dobry zwoj w sobie to prawdopodobnie razy 2

Thursday, 11.02.2010, 18:41

Autor: Alkohol

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Dobrze, że to nie oni są adminami Bo pewnie ludzie przestali by grać na etapie 1szej epoki

Wednesday, 10.02.2010, 00:22

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

bla bla bla bla .... to nie za kase a moze za repa, albo niech to bedzie dropilo bardzo zadko... przez co bedzie bardziej unikatowe.

Tuesday, 09.02.2010, 15:38

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

No to ja mam kolejny pomysł. Może by tak stworzyć przedmiot, który bedzie można kupić za premium raz na miesiąc służący do tworzenia 1 gniazda w przedmiocie (maksymalnie 1)- potocznie zwanego slotem Plus taki ze bedzie mozna zrobic z 2 lub 3 slotowce z 1 lub 2. Żeby jednocześnie nie było zbyt prosto będzie to tez miało skutki uboczne: 1. Przedmiot po stworzeniu w nim gniazda będzie można tylko jeden raz opatrzyć zwojem magicznym - po usunięciu run z takiego przedmiotu przedmiot zostanie zniszczo...

Tuesday, 02.02.2010, 13:20

Autor: Alkohol

problem z armia i oblegiem

pomagalem graczowi z ID: 11192 nie tyle ze pamietam ale poszlo na niego 5 obli wiec nie mam za bardzo zadnych alternatywnych opcji

Saturday, 30.01.2010, 16:38

Autor: Alkohol

problem z armia i oblegiem

problem sie sam rozwiazal nie wiem jak ...

Saturday, 30.01.2010, 16:33

Autor: Alkohol

problem z armia i oblegiem

Wykonalem atak na oblegajacych i nie mam ani raportu ani nic nie moge zrobic z wojskiem wyslanym do ataku. czas wyswietlany jest caly czas z ujemnym wspolczynnikiem. SERWER : T1 Id : 1305 przepraszam za spam ale mialem przerwe w dostawie neta i myslalem ze nie dalem posta

Friday, 29.01.2010, 14:42

Autor: Alkohol

Think tank - kuźnia pomysłów

Powtarzam : JEDNORAZOWO NA EPOKE