Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 23

Saturday, 25.04.2009, 16:12

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

Złamanie prawa krajowego...

Żadna zbrodnia się nie ukryje Tak, to też mam na sumieniu. A oprócz tego, moja sygnaturka potencjalnie narusza dobra osobiste (wg polskiego prawa) albo jest zawoalowanym offencem (wg regulaminu forum) wobec osób, z którymi dyskutować nie będę z jakiegoś powodu chciała. Zgroza, tyle przestępstw w jeden dzień

Saturday, 25.04.2009, 15:51

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

Złamanie prawa krajowego...

Drogi Peterze Wiggin! Dziękuję Ci za uświadomienie mi konsekwencji działań zrodzonych w moim chorym umyśle! Już wiem, gdzie spędzę następne kilkanaście lat, oczywiście udam się tam zaraz po tym jak spalę swoje narzędzie Szatana (czyt. laptop) na stosie. Wprawdzie za niezgodną z prawem utylizację sprzętu elektronicznego i niszczenie dowodów dostanę jeszcze kilka lat, ale przecież ogłoszona w tym wątku krucjata do spraw walki z patologią ważniejsza. Zbulwersowana tym oczywistym i oburzającym złama...

Saturday, 25.04.2009, 14:09

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

Złamanie prawa krajowego...

Fantastyczny temat, wreszcie ktoś wziął się na poważnie za walkę z patologiami w internecie, szczerze popieram Was z całego serca! Wytępmy do cna wszelkie przejawy poczucia humoru, próby żartów i dowcipne zdjęcia! Nie godzi się przecież nikomu spoglądać na uchwycone w kadrze dziecię wyciągające rączkę w kierunku szczelnie zakręconej butelki i radującego się przy tym! A Lomnasa- alkoholizatora nieletnich podłego- do więzienia o zaostrzonym rygorze!!! PS. Swojego awatara, oczywisty przejaw pedofil...

Saturday, 07.03.2009, 10:26

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

Liczymy do miliona :D

971 Cytat wypowiedzi "Aliar" Ale to miało być 962 Ech... I było... tylko że ja naiwna sądziłam że skoro można napisać liczbę uśmiechami to i binarnie zrozumiecie EDIT: Ale z drugiej strony... There are only 10 types of people: those who understand binary and those who don't

Friday, 06.03.2009, 19:19

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

Liczymy do miliona :D

3C6 [żeby nie było- tym razem system heksadecymalny]

Wednesday, 04.03.2009, 21:56

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

1000 Powodów żeby się napić ;]

[też nad tym ubolewam ] 155. Za ludków z poczuciem humoru

Wednesday, 04.03.2009, 20:18

Autor: Vorpalna siostra Lomnasa

1000 Powodów żeby się napić ;]

153. Za boskich Adminów [potężne walnięcie czołem w posadzkę], Pełnych Władzy na Forum i w Grze, jednako też panią Operator [jeszcze raz, ale trochę słabiej], Miłościwie nam Banującą, nie mniej Supermoda [kolejne], wykonawcę woli Ich, Krynicę Wiedzy i Ostoję Sprawiedliwości a takoż Modów [po raz ostatni], niestrudzenie pracujących dla Pokoju i Porządku na Forum, bohatersko stawiając czoła potworom wstrętnym Spamem i Trollingiem zwanymi.