Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 129

Wednesday, 12.09.2012, 19:54

Autor: Daimon Frey

Lista Zmian - v. 1.2.1

w 100% się zgadzam. Skoro dodajecie nowe opcje to dajcie z nich skorzystać a nie kasa kasa kasa..

Monday, 10.09.2012, 23:22

Autor: Daimon Frey

Lista Zmian - v. 1.2.1

Cytat Dzieci Gai: zmniejszono koszt budowy budynków i kopalni z 5-krotnego na 2-krotny. Dodano efekt zwiększający o 100% doświadczenie otrzymywane przez bohaterów oraz zwiększający szansę znalezienia unikatowych przedmiotów. NO TO MOŻE PRZYDAŁO BY SIĘ DAĆ MOŻLIWOŚĆ ZMIANY USTROJU A NIE NACIĄGA SIĘ GRACZY NA KASĘ! WCZEŚNIEJ TEGO NIE BYŁO I NIE OPŁACAŁO WYBIERAĆ TEN USTRÓJ A TERAZ MAM WYDAĆ 110 DNI PREMKI?! ZŁODZIEJSTWO!

Thursday, 02.08.2012, 20:24

Autor: Daimon Frey

i co z tego?

przez rok tyle wymyśliliście? masakra! jak dla mnie czuje sie olany. dla martwej gry dodano opcje która nic nie da ponieważ na t2 juz prawie nie ma oblegów/walk.. wiec faktycznie extra sprawa ROK CZEKANIA! NA TO COŚ (na mit zwany patchem. ) TO WSZYSTKO? tylko mnie utwierdziliście by pożegnać gre.

Monday, 30.07.2012, 20:47

Autor: Daimon Frey

Olimpiada - moze jakis maly evencik ?

Jak loguje się do gry i wydaje mi się że dalej mamy event! "Euro Event! | Pad internetu 29-06-2012 - przedłużenie eventu!" ..zapomniana gra przez operatorów TE.

Friday, 13.07.2012, 15:03

Autor: Daimon Frey

PODSUMOWANIE 1-6epok

Witam wszystkich, jako że bardzo aktywnie na początku swojej gry pisałem o zmianach a z czasem odpuściłem sobie aby dać szanse operatorom gry na wykazanie się. Vill pisał mi nie raz że aby się wypowiadać na temat gry trzeba nieć doświadczenie a nie głowę pełną pomysłów niedoświadczonego gracza. Myślę że teraz kiedy mam najstarsze aktywne konto na T2 fakt faktem grałem wcześniej na T1. Stąd też po ponad 3 latach gry postanowiłem napisać co myślę na ten temat i pożegnać się: Jakim cudem w 6 epoce ...

Tuesday, 21.02.2012, 22:15

Autor: Daimon Frey

Czas Wojny - przyszłość?

tez pójdę na urlop jesli reszta klanu poprze!;]

Tuesday, 14.02.2012, 00:00

Autor: Daimon Frey

Wygodne Sandały (3)

za długo gram by nie pisać..

Sunday, 12.02.2012, 20:42

Autor: Daimon Frey

Wygodne Sandały (3)

Piekielna Tarcza drewniana został sprzedany za 30 000 Pkt Handlu tak samo - policzyć proszę ile jest takich tarcz na serwie od 3 lat. Cena? Moim zdaniem uczciwa..

Thursday, 09.02.2012, 16:41

Autor: Daimon Frey

Wygodne Sandały (3)

moje buty poszły za 35 000 ph buty jedyne takie jakie mi się trafiły przez 3 lata gry no i z (3) slotami Piszę o tym tutaj żeby aukcje sprawdzono i nie było że nie zgłaszam Fakt faktem jak bym trafił z +2 do magi życia to bym się bardzo ucieszył ponieważ od 3 lata jeszcze nie trafiłem.......... Dla tego cena jest moim zdaniem uczciwa zwłaszcza że po iwentach ludzie mają runa po 40.000 jeden i to z epok poniżej 4.

Tuesday, 10.01.2012, 14:09

Autor: Daimon Frey

Dziwna sytuacja-damion

no i piłem jeszcze do 4 rano .... zapomniałem postawić posąg bohatera - PROBLEM ROZWIĄZANY -_-' (tyle lat gry i taka wpadka

Thursday, 17.11.2011, 19:59

Autor: Daimon Frey

6 Epoka - Lokacje

Szukam raportów z 6 epoki.. czy ktoś może mi powklejać lokacje na jakie chodzi w 6 epoce nie koniecznie typowo 6 epokowe mogę być z innych epoka.. ..ale z wojskie z tej epoki;] dzięki

Thursday, 06.10.2011, 23:05

Autor: Daimon Frey

Lokacje dla EPOK

myślałem że napiszecie coś bardziej konstruktywnego żebym wiedział jak w temacie pierwszego posta ale się myliłem.. za to mam kolejne pytania... 1. kiedyś było pisane że drop zależy od ilości ludzi która chodzi na daną lokacje. ale.. czy to znaczy że wystarczy że chodzi się na jaskinie p3 czy np. jak na mapie jaskiń jest np.50 to każda daje inaczej? (czy tylko dana lokacja..) 2. uważam że lepsza jest lokacja stricte pod daną epokę nawet 100x podchodząc by mieć dropa niż setki tysięcy i nic. 3. z...

Friday, 02.09.2011, 17:53

Autor: Daimon Frey

Lokacje dla EPOK

Proponuje dodać po jednej lokacji dodatkowo - jedna dla przedmiotów - druga dla zwojów gdzie jest tylko szansa na drop z epoki w której jesteśmy. pozwoliło by to na wyeliminowania np. EFH-ow z 5 epoki na lokacji z Fenkiem.. no i szukało by się konkretnych rzeczy bo jak co to bidnie to wszystko wygląda..

Friday, 08.07.2011, 13:05

Autor: Daimon Frey

Grota Zła poziom 7.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cd2f485a2a szczęscie w nieszczęściu ... pytanie tylko jedno.. nie było tak że jak sie wygra lokacje to nie dostaje sie ujemnego expa?!

Saturday, 02.07.2011, 14:19

Autor: Daimon Frey

Zakończono eksplorację lokacji Kryjówka Zwierzołaka poziom 6.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e64f549a57 Jak to niby zaliczyć aniołem? Przecież to jest śmiech na sali... mogłem dać apacze albo samym gromem ale: Nocny Drapieżca ma takie staty ze czym bym nie szedł to i tak wtopie. ponad 3000 hp i def na 170 + 690ini to po 10aa x 10+jednostek daje jakieś 130-200hp strat na runde to daje tylko -2000hp na 10 rund!! FIZYCZNIE NIE WYKONALNE i zaden czar +INI nie pomoże +hp +regeneracja też nie pomoże. za mało też jest przeciwnika 6-10 jednostek na ...

Saturday, 23.04.2011, 13:01

Autor: Daimon Frey

Event

podsumowanie 2 dni eventu. 1. nie ma info w grze - DALEJ! nikt po za graczami z forum i osobami poinformowanymi pocztą pantoflową nie wie że jest event. (nawet ja dowiedziałem się od ludzi z klanu) 2. z tym dropem mam zapisane wszystkie linki i jak do tej pory to nic a nic nie mam...

Sunday, 06.03.2011, 23:20

Autor: Daimon Frey

Obrona przed nalotami

bolaks trzeba było wcześniej przejść do 4 epoki. Po co teraz płaczesz skoro zawaliłeś sprawę? może trzeba było tutoriala przeczytać... - tam masz informacje ile jest epok w grze;] ostatecznie na forum mogłeś zapytać w poradach bo widzę że grasz już od dawna więc chyba wtedy było już 6 epok

Wednesday, 02.03.2011, 15:21

Autor: Daimon Frey

Statystyki w Time Edge

jak się ma małpi rozum i kotoś zamiast grać w 6 epok gra w 3 to napewno nie jest wina nikogo z moich sojuszników. to gra strategoczna a widać że nie każdy umie w nią grać.. przez takich cieńkich strategów i niedoróbki w rozrywce nudze się w grze - masz racje;]