Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Saturday, 07.03.2009, 12:29

Autor: Kubiak

Walka

Habogan a mógłbyś wzbogadzić nieco swoja wypowiedz o np jak narastaja punkty. Lv gracza raczej nie odzwieciedla suma poziomów wiosek, gdyż widziałem gracza z 7 lv a suma jego wiosek wynosiła 6, wiec od czego zależy lv gracza? oto link to przypadku z 3 paskami w II i III rundzie wilczy smaiec ma 3 paski http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9238790e64

Saturday, 07.03.2009, 11:28

Autor: Kubiak

Walka

Kolory pasków rozgryzłem, ale dzieki. Raczej chodziło mi dlaczego przy jednostce/hero sa dwa paski i co oznaczaja. Zapodam link do przypadku z 3 paskami zaraz jak na niego trafie, skrzynke czyszcze z raportow na bierząco Wiem że to nie w temacie, ale co mi tam Na jakiej zasadzie zwieksza sie lv klanu?

Friday, 06.03.2009, 18:06

Autor: Kubiak

Walka

Czy ktoś może mi wyjaśnić co oznaczają kolorowe paski znajdujące się koło jednostek w raportach z walk. Jeden to stan zdrowia oddziały, a co oznacza drugi i dlaczego zmienia kolor z zielonego na żółty a czasami nawet na czerwony. Ps czasami nawet widzę 3 paski koło portretu wrogiej jednostki, ten 3 to jakaś niedoróbka w grafice, czy coś oznacza?

Friday, 06.03.2009, 08:43

Autor: Kubiak

Rozwój hero

Jak juz mówimy o hero to chciałbym wiedziec który według was nadaja sie najlepiej na grabieże(myśle tak przyszłościowo, mjac na względzie dalsze epoki), a który jako typowy agresor (oblegi i czyszczenie wioski przeciwnika)? I dlaczego?

Thursday, 05.03.2009, 08:37

Autor: Kubiak

Wojsko

Wszystko jasne. Dzieki!!

Thursday, 05.03.2009, 08:15

Autor: Kubiak

Wojsko

Wybudowałem wojsko w stolicy, przeeniosłem je do nowej osady. Która osada je utrzymuje, stolica czy nowa wiocha? Jeśli stolica to czy moge zmienić to na nowa i jak to zrobic?

Wednesday, 04.03.2009, 13:35

Autor: Kubiak

Nowa wioska

Dzięki za pomoc

Wednesday, 04.03.2009, 13:32

Autor: Kubiak

Nowa wioska

myślałem o możliwości przesłania sojusznikowi swojej armii, na ta 1 godzine, tylko nie mam pojecia czy takie cos jest możliwe i czy on je w tym czasie utrzymuje...

Wednesday, 04.03.2009, 12:48

Autor: Kubiak

Nowa wioska

Witam! Time Edge to dla mnie całkowita nowość, stad moje pytanie. Chciałbym wybudować osadnika (oczywiscie potrzebne doświadczenia zostały wynalezione)... Problem jest w tym że nie moge go wybudować bez kasacji wojska, gdyż miałbym ujemny bilans surowców... Jest jakiś sposób na wybudowanie osadnika bez kasacji wojska?