Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 283

Wednesday, 04.03.2009, 12:40

Autor: Gilean85

Wojsko 2 epoka

hmm może i coś się zmieniło od mojej długiej nieobecności więc nie będę się sprzeczał i sam sprawdzę jak dojdę do staro

Wednesday, 04.03.2009, 12:29

Autor: Gilean85

Modki spamują

hehe nio na otwartej alfie potem była beta później przeszła w finalną część i po jakimś miesiącu już niegrałem bo mi się synek rozchorował i później już mi się niechciało dzięki mailowi który otrzymałem od was z info o nowym serwie postanowiłem zacząć od nowa i tak oto jestem

Wednesday, 04.03.2009, 12:25

Autor: Gilean85

Wojsko 2 epoka

widzę że procki cały czas królują w 2 epoce a myślełem że coś się zmieni w sumie legio jest dobry tylko na lokacje więc możesz mieć 10 ukrytych legio. co do ataku to zbuduj sobie 2 wiochę typowo pod procki czyli dużo lasów najlpiej podwójnych

Wednesday, 04.03.2009, 12:11

Autor: Gilean85

Modki spamują

a ja cię pamiętam czy ty przypadkiem nie dostałeś bana za kłótnie z Thorgą ale jak nie wieżysz to sobie zobacz stare wiadomości na forum Edit: przeważnie w misz masz pisałem żeby ci ułatwić sprawę, gra jeszcze jolinar dyvid to widziałem go na 2 serwie na 1 miejscu no ładnie i skąd miałbym tyle postów możesz sobie zobaczyć w użytkownikach od kiedy mam założone konto

Wednesday, 04.03.2009, 11:59

Autor: Gilean85

Modki spamują

Witam jak chcesz to odzwiedź mnie ale jak skończy mi się ochronka bo wznowiłem grę po długiej nieobecności ale zawsze witam nieznajomych z otwartymi bramami

Wednesday, 04.03.2009, 11:55

Autor: Gilean85

Nowości BW TEAM Luty - Marzec 2009 Zarejestruj się teraz!

Witam po długiej nieobecności i powiem że mail z nowym serwer zachęcił mnie do ponownego grania w tą grę. A grało się jeszcze za czasów testów beta ehh

Monday, 28.07.2008, 18:51

Autor: Gilean85

Bardzo denerwujace mnie ustawienie ...

tak tylko jak to wprowadzą to pojawią się tematy w bugach że nie mogę wysłać armii na expa i takie tam po prostu trzeba pamietać aby zmienić na poziom lokacji i tyle 2 sek myślenia więcej jescze nikogo nie zabiły PS. mi się kilka razy tak zdażyło i jakoś nie płacze

Monday, 28.07.2008, 18:48

Autor: Gilean85

Budynek Dla Klanu

Budynek dla klanu z założenia nie jest głupim pomysłem a co ściepy sórki dla kogoś to jest przelicznik sórki z innych epok i nie można byłoby dać jeśli się jest +-2 epoki wyżej. Wtedy zapewne powrócił by temat łączenia armii co według mnie przydałoby się w TE ale oczywiściem z jakimś ograniczeniem Potyzczki klanowe to można robić i teraz ale może będzie kiedyś jakiś event ( BW ) dla klanów żeby mogły tylko między sobą się nawalać. I właśnie ja bym chciał aby zostały wprowadzone jakieś eventy jak...

Monday, 28.07.2008, 17:51

Autor: Gilean85

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

spoko tylko jakbyś trafił np. amulet z 3 slotami lub dwoma + czar ehh rozmażyłem się

Monday, 28.07.2008, 17:34

Autor: Gilean85

Awans do nastepnej epoki

Pasqd ehh a ja po resecie konta staro zobacze za jakiś tydzień przy dobrych wiatrach

Monday, 28.07.2008, 17:30

Autor: Gilean85

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "ZimnyOgien" 2 boss zaliczony, a na dodatek podwójny drop się trafił http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=166876&key=572142d49f I co z tym masz zamiar z tym zrobić jak narazie jest to złom którego nie możesz ani sprzedać ani użyć więc ja bym się cieszył jakby mi wypadły sandały z 3 slotami lub inny przedmiot wtedy mogę sprzedać za sórkę albo założyć

Monday, 28.07.2008, 16:26

Autor: Gilean85

Bardzo denerwujace mnie ustawienie ...

Durati było o tym już na forum OPCJA SZUKAJ NAPRAWDĘ NIE BOLI !!! Zapamiętywanie poziomów lokacji na obecną chwilę niebędzie wprowadzone BW TEAM ma ważniejsze sprawy na głowie a pozatym wystarczy luknąć jak wysyłasz i po sprawie

Monday, 28.07.2008, 14:35

Autor: Gilean85

Awans do nastepnej epoki

Cytat wypowiedzi "Zoltan" Dziękuje wszystkim za opinie. Jeśli farmy nie zawiodą, to może także dam rade w tym tygodniu wyrobić (choć będzie ciężko)...narazie jeszcze do awansu dalekooo EDIT: Pasqd a tech "awans do starożytności" już masz machnięte? Nie może mieć opracowanej tej technologi bo jak napisał powyżej to ma 8 lvl ołarza a jest potrzebny 10 \ Ale opracować może wcześniej i przejść kiedy chce

Monday, 28.07.2008, 12:28

Autor: Gilean85

Awans do nastepnej epoki

ja narazie nie planuje się przenosić ponieważ po resecie konta za daleko czołówka odpłyneła i trzeba nadganiać ale za jakieś 2 tygodnie z 2x15 przejde bo na alfie miałem 1x14 i 1x10 a to było zdecydowanie za mało zważywszy na korupcję w 2 wiosce

Sunday, 27.07.2008, 22:08

Autor: Gilean85

kilka pytań do oblężenia...

jakto nic nie da da możliwość zaatakowania armii przeciwnika nawet jak trwa obleg sushi masz rację nie jest potrzebny mi się cosik pokićkało

Sunday, 27.07.2008, 11:08

Autor: Gilean85

kilka pytań do oblężenia...

dokładnie tak jak napisał lacroix czyli ktoś oblega ci wioskę a ty w niej nie posiadasz namiotu to nikt ci nie będzie mógł pomóc nawet jak będą oni mieli namiot na x poziomie dlatego opłaca się budować w 2 wiosce namiot a w stolicy dopiero jak ktoś ci oblega 2 wiochę

Thursday, 24.07.2008, 22:44

Autor: Gilean85

[Propozycja] Rozwój Bohatera

dokładnie gdybyś trafił na gracza ze słoniami tak pięknie by już nie było

Thursday, 24.07.2008, 16:13

Autor: Gilean85

jaskinia/portal mocy/czy jak to sie wabi..

najpierw tak wymienił kolega muszą zostać naprawione wszystkie bugi ale tak jest w becie że na bieżąco będzie to robione więc możliwe iż wersja finałowa wejdzie gdzieś pażdziernik-listopad ponieważ robią teraz patha do BW 1.1 i to pochałnia najwięcej czasu potem zaczną uaktualniać grę co i jak masz w dziale ogłoszenia więc termin jaki podałem może być prawdopobobny chyba że coś się opóźni i wyjdzie w grudniu ale zapewne nie później niż do końca 2008

Thursday, 24.07.2008, 16:09

Autor: Gilean85

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

dokładnie weż ze sobą 10 słoników i nie ma bata aby 1 się ostał

Thursday, 24.07.2008, 16:06

Autor: Gilean85

[Propozycja] Rozwój Bohatera

człowiek nie dostanie bonusa do defa ani ataku może dostać bonus np. czarowania jako 1 w danej kolejce i jego jednostki pod wływem czaru będą miały pierwszeństwo przed tymi od innego bohatera oczywiści mieżone w % tak aby zależało to od lvl hero bo jakby to wyglądało podczas starcia 2 człowieczków