Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Monday, 25.05.2009, 02:20

Autor: Alucard

KRĘGI

Jak, kiedy i dzięki czemu można wykożystać KRĘGI ŻYWIOŁÓW itd. Do czego one służą i czy warto w nie inwestować... a jak tak to kiedy?

Friday, 27.03.2009, 12:45

Autor: Alucard

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Ok więc co mam rozumieć przez "Bazowa ilość"... "Bazowa ilość surowców w nowej epoce +1875%" - czy od poziomów kopalni? Co oznacza i skąd wyliczana jest bazowa ilość? Skoro nie od obecnego zasobu surowców to od czego?

Friday, 27.03.2009, 10:27

Autor: Alucard

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

PYTANIE!! Budowa ołtarza wpływa na posiadanie surowców w 2giej epoce - co jest dla wszystkich oczywiste - im wyższy poziom budynku tym większy przekaz procentowy w następnej epoce... ...ale czy liczy się (i czy ma taki sam przelicznik) ilość surowców zachowanych w wędzarnii i na łamach gry możliwych do grabierzy?? Inaczej rzecz ujmując czy warto gromadzić surowce przed przejściem do kolejnej epoki czy to bez znaczenia?

Thursday, 19.03.2009, 21:33

Autor: Alucard

NIeróbcie sobie jaj

Namiary na STAMAXA - Jukatan GDAŃSK(5:59) i Sopot (2:59)

Thursday, 19.03.2009, 21:25

Autor: Alucard

NIeróbcie sobie jaj

Powinny być kary w szczególności za bugi... moim zdaniem jeżeli ktoś oszukuje to psuje gre innym... Thorga bardzo prosze o wnikliwe przejrzenie STAMAXA bo 26 jednostek miotnych tego typu jest niemalże niemożliwe

Thursday, 19.03.2009, 21:15

Autor: Alucard

NIeróbcie sobie jaj

...czy ktoś może sprawdzić STAMAXA bo coś tu jest nie tak http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=41db8f86af ...prosze o pomoc i o ewentualną ingeręcje

Wednesday, 18.03.2009, 13:30

Autor: Alucard

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

O co chodzi w poselstwach (czemu warto je mieć - tylko nie odsyłajcie mnie...prosze o wytłumaczenie) i jak rozwiązana jest sprawa 2ch ataków na dobę... ...czy odliczacie 24h od ostatniego ataku czy jest godzina przełomowa?

Wednesday, 18.03.2009, 13:21

Autor: Alucard

Poselstwa

...a co dają poselstwa??

Monday, 16.03.2009, 05:49

Autor: Alucard

Walki między graczami

Pamiętliwość kobieca... niestety http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=78e183d89a http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=483b7c1119

Wednesday, 11.03.2009, 00:57

Autor: Alucard

Krytyczne uwagi - wszystko co byście chcieli powiedzieć a nie możecie

Dziękuję VeiN za ludzkie podejście... postaram się być grzeczna Oceny Twórców (OT): VeiN...............5+ Lomnas...........3- Thorga(czy jak mu tam)............0 CDN w krótce

Tuesday, 10.03.2009, 16:05

Autor: Alucard

Krytyczne uwagi - wszystko co byście chcieli powiedzieć a nie możecie

Piszcie co uważacie za nieudogodnienia czatowe... jeśli ktoś was prześladuje postami ostrzegawczymi... jeśli jsteście w strachu pisania grośbą zbanowania... JESLI CHCECIE WYSTAWIĆ OCENY TWÓRCOM !!!

Tuesday, 10.03.2009, 15:36

Autor: Alucard

Walki między graczami

Aliar, z bólem stwierdzam fakt, iż pytaie dotyczy gra w której wszytko jest możliwe a udogodnienia bądź wszelakie utrudnienia wcale nie muszą iść w parze z logią myślenia... ...pozatym kto pyta nie błądzi - mówią, a Ty zdaje się że chcesz mnie zwstydzić... no wiesz?! To tak jak padło pytanie czy możliwe jest posiadanie armii przewyższającej stan przyrostu surowców?... i co dzieje się z wojem jak wyburzymy wioskę?... Logika mówi -(na pierwsze) jest to nie możliwe - co jest nieprawdą ...(na drugie...

Tuesday, 10.03.2009, 15:06

Autor: Alucard

Walki między graczami

Lomnas, Thorga oj jam nie godzien waszych ostrzeżeń... ale wybaczcie z juniorami tak bywa... co do posta to mój błąd przepraszam bardzo, bardzo + 2 x bardzo!!! Zaraz zreperuje bląd : OTO i jeden (nie ujmując adresatom ostrzeżeń) z moich oprawców z misją w imię trzepania młodych i zakurzonych niewiedzą graczy http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0bb5188397 Ps.(Thorga to dla Ciebie) ...hmm,hmm... moi kochani, czy osadnik w garnizonie podczas ataku zostanie zabity? czy przetrwa gotów jak n...

Monday, 09.03.2009, 09:36

Autor: Alucard

Walki między graczami

... a chłopak tak mi groził, ciężkim zmassowanym atakiem po upływie okrsu ochronnego... no i proszę... jaki kozak http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1850c9c217 Ostrzeżenie za multipost. Lomnas

Saturday, 07.03.2009, 08:19

Autor: Alucard

Walki między graczami

.... uuuuuuu ale lipeczka panowie... zaparzyłem cały dzban kawy i jakby tego było mało WYPIŁEM GO... do tej pory mnie telepie... z myślą że zdobęde kilka łupów, a tu co?! Serwer padł. I tak siedziałem nabuzowany kawą cała noc wpatrzony w monitor i przeklinałem dzień w którym zrodził mi się ten nikczemny, pozbawony sprytu i rozsądku plan...

Saturday, 07.03.2009, 01:03

Autor: Alucard

Lokacje specjalne vol. 1 - Epoka Kamienia

... pytanie moze i tendencyjne, ale ktoś może wie czy... jeżeli podczas walki bohater polegnie a armia przeżyje to czy dostane EXPEKA czy nie?