Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 114

Wednesday, 04.07.2012, 22:16

Autor: lublin_lsm

push extremlany nr 2

kara zbanowania to dla mnie żadna kara! ponieważ ja zakończyłem grę... chodzi tu o moje PH którymi powinienem dysponować do końca!!! a to że ktoś dostał dużo więcej to jego fart!!! to że niektórzy gracze czują się oszukani to ich sprawa jest takich przypadków dużo!!! i będzie więcej ponieważ 6 epoka stoi w miejscu i nic więcej się nie szykuje :-) pozdrawiam... Może to da coś do myślenia czemu gracze opuszczają grę... nie ma możliwości przejścia do następnej epoki...

Wednesday, 04.07.2012, 21:58

Autor: lublin_lsm

push extremlany nr 2

Cytat wypowiedzi "MW12345" Kończysz grę to zabierasz PH razem z kontem. Nie robisz nikomu "prezentów". Tak przynajmniej być powinno Kolego mając "dużo" PH robię co chce... nie po to opłacałem przez kilka lat regularnie konto premium żebym teraz nie mógł zapłacić za coś nic nie wartościowego dużej kwoty!!! mogę mieć taki kaprys !!! zapłaciłem za to dużo kasy... Sądzę, że jeśli bym trafił na twoją aukcję to byś siedział cicho i cieszył się jak małolat z PH... pozdrawiam małolata...

Wednesday, 04.07.2012, 21:45

Autor: lublin_lsm

push extremlany nr 2

Cytat wypowiedzi "lublin_lsm" Reszta aukcji w których brałem udział jest podobna sytuacja, (różnią się tylko tym, że gracze nie otrzymali całości moich ph tylko część… całość poszła już na sandał) osoby dostały po prostu prezent, nic tutaj nie było ustawione i nikomu nie chciałem robić problemów... Tak jak pisałem wyżej kończyłem grę i chciałem wykorzystać punkty handlu… Może faktycznie powinienem to zgłosić, mój błąd niestety tego nie zrobiłem. Proszę o nie cofanie zakończonych aukcji… taka mo...

Wednesday, 04.07.2012, 15:02

Autor: lublin_lsm

push extremlany nr 2

Reszta aukcji w których brałem udział jest podobna sytuacja, (różnią się tylko tym, że gracze nie otrzymali całości moich ph tylko część… całość poszła już na sandał) osoby dostały po prostu prezent, nic tutaj nie było ustawione i nikomu nie chciałem robić problemów... Tak jak pisałem wyżej kończyłem grę i chciałem wykorzystać punkty handlu… Może faktycznie powinienem to zgłosić, mój błąd niestety tego nie zrobiłem. Proszę o nie cofanie zakończonych aukcji… taka moja ostatnia prośba

Wednesday, 04.07.2012, 14:02

Autor: lublin_lsm

push extremlany nr 2

Jestem bogaty i tyle zapłaciłem a tak serio to zakończyłem grę i chciałem się trochę pobawić na aukcji :-) zapłaciłem tyle za sandał osobie z którą w ogóle nigdy nie miałem styczności, chciałem komuś zrobić frajdę i mam nadzieje, że gracz Trinity nie będzie miał problemów prze zemnie ? można powiedzieć że tą aukcje wylosowałem i wygrała w „lotto” jeśli to możliwe to gracz powinien otrzymać całą pule którą zapłaciłem... pozdrawiam...

Wednesday, 27.06.2012, 14:34

Autor: lublin_lsm

likwidacja konta- wielka wyprzedasz !!!!

dziś wystawione na 18 h... amulet (THOR RAD) Napar z ziół Awatar światła Awatar ognia Liturgiczna maczuga Demoniczny berdysz Taktyczny hełm (KEN RAD RAD) niepokonany król gwiazd wystawione na 18h

Tuesday, 26.06.2012, 14:56

Autor: lublin_lsm

likwidacja konta- wielka wyprzedasz !!!!

Jak na razie licytacja dobrze idzie :-) zwłaszcza pierścień(HALL NYD NYD) Awatar Ognia oraz Taktyczny hełm z przyłbicą (WYN PER) Starożytna maska władzy po zakończeniu wstawiam: Miękkie sandały (RAD HALL WYN) Kobaltowe oblicze śmierci sprzedane za 6 300 Wysokie sandały(RAD HALL WYN) Kobaltowe oblicze śmierci sprzedane za 10 267 wisior (NYD HALL NYD) awatar śmierci sprzedany za 79 000 pierścień ( IS YR) Zmurszałe kości sprzedany za 56 577 Czarny pierścień (IS) sprzedany za 6 433 Odłamek pioruna s...

Tuesday, 26.06.2012, 07:46

Autor: lublin_lsm

likwidacja konta- wielka wyprzedasz !!!!

Jeszcze wisior (NYD HALL NYD) awatar śmierci Oczty tiamat Awatar ognia 2x Awatar światła Obrońca wiary Demoniczny dym Mroźna brygantyna (HALL KEN GIP) Błękitna noc Wzmocniona zbroja łuskowa (GIP KEN HALL) Jedwabny całun Czarny amulet 2x Kobaltowe oblicze śmierci 2x

Monday, 25.06.2012, 22:30

Autor: lublin_lsm

likwidacja konta- wielka wyprzedasz !!!!

po tej licytacji pojawią się: pierścień ( IS YR) Zmurszałe kości amulet (THOR RAD) Napar z ziół Odłamek pioruna Sandał heraklesa Taktyczny hełm (KEN RAD RAD) niepokonany król gwiazd Miękkie sandały (RAD HALL WYN) Kobaltowe oblicze śmierci Wysokie sandały(RAD HALL WYN) Kobaltowe oblicze śmierci Liturgiczna maczuga Czarny pierścień (IS) Demoniczny berdysz Gwiezdna tarcza drewniana i kilka innych rzeczy ale już mi się nie chce pisać :-) pozdrawiam

Monday, 25.06.2012, 20:04

Autor: lublin_lsm

likwidacja konta- wielka wyprzedasz !!!!

pierścień(YR IS) Zaćmienie słońca sprzedany za 54 670 pierścień(HALL NYD NYD) Awatar Ognia sprzedany za 100 000 Amulet((HALL NYD NYD) Awatar Ognia sprzedany za 60 800 Amulet(THOR THOR) Ożywianie sprzedany za 10 420 Taktyczny hełm z przyłbicą (WYN PER) Starożytna maska władzy sprzedany za 46 305 Przeklęty napierśnik (KEN GIP HALL) Ognisty płaszcz sprzedany za 2 012 wystawione bez ceny :-) kto pierwszy ten lepszy na 18 h kolejna taka akcja już niedługo hehe

Tuesday, 19.06.2012, 21:09

Autor: lublin_lsm

Liczymy do miliona :D

1702 Założenie uniwersytetu - rok 1702 Wrocław Cesarz Leopold I podpisał 15 listopada 1702 r. tzw. Złotą Bullę, którą powołał do życia jezuicki Uniwersytet Leopoldyński. Leopoldina miała początkowo dwa wydziały: filozoficzny i teologiczny. Jezuici starali się o utworzenie dalszych dwóch - prawa i medycyny, gdyż według tradycji uniwersyteckiej dopiero cztery wydziały tworzyły uniwersytet. Z powodu gwałtownych sprzeciwów protestanckiej rady miejskiej nigdy nie udało im się tego osiągnąć. Ale swoim...

Tuesday, 19.06.2012, 19:07

Autor: lublin_lsm

Letnia wyprzedaż każdy znajdzie cos dla siebie

Jak będziesz mieć Runiczna Brygantyna (3) to chętnie kupię...

Monday, 11.06.2012, 19:42

Autor: lublin_lsm

Euro Event

coś na pocieszenie... http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0d577e4502

Wednesday, 06.06.2012, 09:22

Autor: lublin_lsm

Runiczna Brygantyna (3)

up... poszukajcie w zbiorach

Wednesday, 06.06.2012, 09:19

Autor: lublin_lsm

Czas Wojny - przyszłość?

To może jakiś ewent na zbliżające się Euro ??? na jakiś czas zamydlą Nam oczy...