Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 74

Thursday, 27.01.2011, 20:13

Autor: Galactica

drogi BW Team

Hehe EBO to prawie tak jak bym o sobie czytał no może po za książkami i modelarstwem reszta by się zgadzała . Do gierek dodał bym serie [i]Neverwinter Nights i Sage Heroes of Might and Magic.[/i]

Thursday, 13.01.2011, 22:56

Autor: Galactica

Zmiany w nalotach

UP. Mija tydzień administracja jak nic nie ruszała tak nie rusza nawet nie łaska coś odpisać. Więc czekamy dalej na odpowiedź. Tak jest, gra traci graczy lub aktywni gracze ograniczają grę do minimum i tak będzie do końca. Czyli ci którzy grają będą blokowani w 3 epoce. Ci nowi będą przechodzi do 3 epoki w wielkich męczarniach od tych starszych. Zamiast dać starym wyjadaczom pograć w 6 epoce, a jednocześnie nowym dać pograć 2, 3 i 4 to mamy chory system, który zniechęca graczy lub jak kto woli c...

Thursday, 06.01.2011, 17:25

Autor: Galactica

Zmiany w nalotach

Cytat wypowiedzi "Golem" rok temu na T2??? to chyba by Ci ufoludki robili naloty nawet jeśli była juz 5 epoka to bardzo słaba więc nie gadaj żebyś wtedy poszedł do 4 epoki!!!! próbujecie zrobić grę pod siebie bo coś wam nie wyszło i tyle zmiany w nalotach jakoś na T1 nikt nie płakał na temat nalotów tak jak wy i gra jest nadal więc nie wiem co próbujecie udowodnić bo mądrości tu nie widzę weźcie sobie do serca słowa administratora SushiMaker Golem proszę nie obrażaj topowych graczy. Szczególnie...

Thursday, 06.01.2011, 16:23

Autor: Galactica

Zmiany w nalotach

No niestety na idiotów nie ma siły. Podkreślę raz jeszcze piszemy konkretami podsuwam pomysły, a takim osobom jak boski powinny iść warny i tyle. Hmm i wychodzi kto tu kogo szanuję oczywiście nie odnoszę tego do całego klanu, jak nie którzy. Gdyby ktoś nie rozumiał nie proponuje tutaj wprowadzić wszystkiego lecz przyjąć jeden z pomysłów i tez nie jak ja napisałem(daje wolną rękę do modyfikacje przez administracje by mieli na start coś). Zaistniała sytuacja ewidentnie pokazuję, że system zawiódł ...

Thursday, 06.01.2011, 15:02

Autor: Galactica

Zmiany w nalotach

Cytat wypowiedzi "annaasakura" witam, piszę jako gracz zmagający się już dość długo z trudami serwera pierwszego. Oczywiście ciężko porównywać sytuację na obu serwerach ale też jakiś czas temu zmieniłam epokę z 3 na 4. Nie ukrywam że to był trudny dla mnie czas. Jak tylko skończyły się ochronki wiosek "wlatywało" we mnie średnio 5-6 nalotów na dobę. Gracze z RSR, Zule... spokojnie spać nie dali. Wiadomo, zabawa to zabawa i tak tą sytuację traktowałam. Naloty odbywaly się nawet na stolicę. Tak n...

Thursday, 06.01.2011, 04:01

Autor: Galactica

Zmiany w nalotach

Cytat wypowiedzi "Elmmisiek" No dobra to ja sie wypowiem jako osoba ktora swego czasu walczyla z nalotami i to wmiare skutecznie. Tak tracilem 20 lvl ratusza 4 epoki w ciagu jednego nalotu ale problemem dla mnie nie bylo wybronienie sie przed nalotem z 5 epoki a przed atakami z 3 epoki i oblegami wspiaranymi 3 epoka. 4 epoka to 5 wiosek na poczatku 4 wioski a wiec 4 bohaterow z czego kazdy straca w 1 rundzie 1 bombowca ( to nie wymysl moj bohater w 4 epoce w 1 rundzie potrafil zdjac 2 bombowce,...

Tuesday, 15.06.2010, 15:02

Autor: Galactica

Problem z przechowaniem surowców.

Tylko w tej wiosce było ale już działa. Nie wiem czy za twoją interwencją czy samo się naprawiło. Więc na razie temat do zamknięcia.

Tuesday, 15.06.2010, 02:08

Autor: Galactica

Problem z przechowaniem surowców.

Przysłałem se surowce do osady coś około 150k po czym chciałem je schować do magazynu niestety dostaje komunikat, że wybrałem za dużo surowców, A pojemność magazynów jest na około 240k. Próbowałem jeszcze opróżnić to co było ale dalej jest ten sam komunikat i odrzuca moje surowce. T2 id= 317 id osady = 4383 komunikat: " Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia! Możesz teraz ukryć surowce w spichlerzu. " Mogę jeszcze przypomnieć jeśli w czymś to pomoże, że na t1 jakiś czas temu miałem podobny problem...

Monday, 10.05.2010, 23:38

Autor: Galactica

Expy - coś trafiliście?

Czy padło już kiedyś takie pytanie? - Czy nie dało by się zrobić by statystyki itemków pojawiały by się po najechaniu na nie w raporcie? Nie chce mi się wierzyć, że to dużo roboty w skrypcie, a komfort dla gracza o niebo lepszy.

Monday, 26.04.2010, 20:29

Autor: Galactica

Expy - coś trafiliście?

szamańskie ziele daje + 8 ini dla hero też mi to wypadło.

Monday, 26.04.2010, 12:51

Autor: Galactica

Ekspedycje klanowe koszt

Niestety muszę przyznać rację ciężko, ciężko i jeszcze raz ciężko zdobyć repa. Raz, że nie każdy siedzie 24h/7. Dwa nie każdy ma farta złapać akurat jakiegoś łosia co zostawia boha samego lub z małą obstawa, najczęściej to bunkry. IMO rozwiązanie z bohami z lokacji za te 2 punkty może być w końcu to jakas szansa raz na tydzień dla premium zrobić ta ekspe . Więć można uznać to za rozwiązane, każdy ma dostęp, a kto chce więcej musi siedzieć i szukać bohów. Co do 5 epoki to też słabo to wygląda, ni...

Thursday, 08.04.2010, 16:45

Autor: Galactica

Ekonomia reputacji wg Graczy

Albo jeszcze lepiej stworzyć lokacje gdzie biły by się całe nasze armię i powiedzmy 1% z życia poległych była by to reputacja lub to samo tyle, że ilość wojsk przeciwnika była by taka sama jak nasza + 20 czy ile tam. Oczywiście pozostawiam to pod rozwagę administracji. Ale tak jak wcześnie podkreślałem w tej chwili ciężko o repe i tak naprawdę na nia maja ci najlepsi grace czytaj - ci co najwięcej poświęcają na grę. Najlepiej jak w BW po 3-6 reputacji za walkę co dzienie daję nawet do 100 repki....

Thursday, 08.04.2010, 16:01

Autor: Galactica

Ekonomia reputacji wg Graczy

Chyba zgodzę się z Drastciem warto to zwiększyć z lokacji choćby poprzez nadanie lvl bohaterom broniącym w ten sposób idzie repe zdobywać. Na t2 mam kosiarską armię ale ludzie bunkrują się i zabicie bohatera równa się prawie nie możliwemu. Może jak by siedzieć po kilkanaści godzin i nocami jak to ktoś pisał to może dało by się coś upolować ale raczej trudno o to. Ja średnio mam po 50-100 repki na bohatera. Oblegów za dużo na t2 nie było więć nawet z tego ciężko coś wynieść. Zwłaszcza, że jak się...

Wednesday, 31.03.2010, 12:26

Autor: Galactica

Lokacje specjalne vol. 6 - Przyszłość

Tak i mi się zdaje, że bez 50lvl+ bohaterów nie ma szans, a pewnie 1-2 bosy będą do zaliczenia tylko na około 60 lvl . Mimo wszystko w walkach widac jak każdy lvl ma znaczenie dla bohatera .

Thursday, 25.03.2010, 18:22

Autor: Galactica

lagi

Ja tam do marca nie zauważyłem, jakiś dłuższych lagów(co za tym szło ich nie zauważałem), tak wyraźnie i na dłużej to tak się rozkręcą od 2 tygodni u mnie może 3 ale tak na oko . Co do problemu to też myślałem, że mi komp siada czy coś, ale z dnia na dzień było widać tą różnicę coraz bardziej w stosunku do innych stronek(no może tak samo było a mi się zdaje, że to coraz dłużej trwało może jakieś przyzwyczajenie odczuci czy jak to nazwać hehe). Co do tego czy to hub.com.pl to ja nie wiem o tym si...

Thursday, 25.03.2010, 12:50

Autor: Galactica

lagi

Ekhm ekhm, gram znów od miecha na BW i nie mam lagów natomiast na TE mam, więc teoretycznie tez nie wiem co jest grane . W dodatku na TE zliczając minutki w ciągu dnia jestem około 50 min na grze(przerwy około 10-20 min oraz 1-2h zależy jak pora dnia) i w te lagi wchodzę. Natomiast na BW siedzę około 3-4h(z przerwami 3-4 min, w tym 24x wprawki co 3-4 min i kolejno 16 x ataków oraz też spora zabawa na aukcji z klikaniem z dokładnością co 2 s przed 30 s by aukcja się nie przedłużyła) i lagów nie m...

Wednesday, 24.03.2010, 18:48

Autor: Galactica

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Przekombinowane to raz. Dwa nie wiem czy wiesz ale już od jakiegoś czasu jest patch który pozwala wszystkim bronić pod samy koniec. (jak dla mnie obrona absolutna nie do wygrania w normalnych warunkach i tu właśnie jest problem trzeba kombinować na kilka klanów bo jeden klan już może tylko zakładać jeden obleg na drugi klan i w dodatku raz na 7 dni). Dlatego mój pomysł by się sprawdził eliminuje ochronki bo kto będzie wywalał ogromne ilości złota na ochronki(oczywiście koszt do ustalenia ale jak...

Wednesday, 24.03.2010, 11:34

Autor: Galactica

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Ta u mnie w klanie tez podrzuciłem linka do tematu ale im się nie chcę odpisywać . Liczyłem chociaż na wypowiedzi administracji(haa nawet liczylem, że Konrad się wypowie). Wprowadzeneiu opłat za założenie oblegu nie jest to głupi pomysł.(nawet kilak osób mi to potwierdziło). Tylko jak nikomu o nic się nie chcę walczyć. A ja się na darmo produkuję. .

Tuesday, 23.03.2010, 13:05

Autor: Galactica

lagi

U mnie tak to wygląda jak są 3-4 sekundowe lagi na wszystko co robię. Jak złapie te powyżej 10 sekundowe, a raczej rzadko na nie trafiam raz na 3 dni to dam znać też. Śledzenie trasy do hub.com.pl [217.74.70.226] z maksymalną liczbą 30 przeskoków: 1 1 ms 12 ms 1 ms 192.168.122.1 2 2 ms 4 ms 20 ms 83-168-88-193.sinusnet.pl [83.168.88.193] 3 3 ms 3 ms 3 ms 83-168-111-61.tr6.espol.com.pl [83.168.111.61] 4 4 ms 2 ms 4 ms 83-168-96-161.tr6-cs1.espol.com.pl [83.168.96.161] 5 12 ms 10 ms 11 ms 213.242....

Saturday, 20.03.2010, 14:05

Autor: Galactica

lagi

Ta mi w tej chwili tez laguje ale tak tylko po kilka sekund.