Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Thursday, 24.12.2015, 21:56

Autor: oracze

Blogowanie

Ostatnio nie tylko aktywność na forum, ale i blogowanie stało się moją pasja.

Sunday, 20.11.2011, 13:48

Autor: oracze

Gotowy pomysł na biznes czeka na Ciebie sprawdź

Szukasz pomysłu na biznes .... ? A może chcesz dorobić do swojej pensji... ? Czy uważasz że można zarabiać w Internecie ...? Jesteś osobą ambitną, kreatywną i pracowitą ...? Jeśli TAK to mam coś, co może Cie zainteresować....

Wednesday, 19.10.2011, 17:08

Autor: oracze

Gdzie kupujecie warzywa ?

Na użytek badań przeprowadzonych przeze mnie chciałem prosić Was o opinię na temat tego w jakim stopniu dokonujecie zakupów warzyw, owoców, mleka czy innych płodów ziemi i pracy rolniczej w sklepach supermarketach a w jakim bezpośrednio od rolników. Ja np jeśli chodzi o mleko to tylko i wyłącznie szukam kogoś kto hoduje krowy i kupuje bezpośrednio ze źródła, a Wy? Był okres że pomimo że mieszkam na wsi znalazłem pyszne mleko prosto od krowy ... z miasta. (chodź peryferii ale zawsze miasta) Cieka...

Sunday, 14.11.2010, 18:00

Autor: oracze

Spamując pomagajmy ;p

Wydaje mi się że biura rachunkowe powinny uświadamiać o możliwości pomocy w ten sposób. Po prostu nie narzucać instytucji ale mówić że np jeśli mamy kogoś z rodziny kto mógłby takiej pomocy potrzebować to żeby pobrać dane. Jeśli nie ma takiej osoby to uświadamiać że są różnego rodzaju instytucję potrzebujące (szpitale, hospicja itp). Jest wiele możliwości bliższych i dalekich naszym zainteresowaniom a jest wiele problemów do rozwiązania.

Sunday, 14.11.2010, 17:55

Autor: oracze

Czy uda Ci się rozwiązać tę zagadkę w minutę?

Leci dumnie stado Żurawi. Podlatuje do nich Bocian i mówi: - ooo ile Was tu się zgromadziło... chyba ze 100. - Boćku boćku - odparł Żuraw - jakie 100. Do stu to nam sporo brakuje - Ciekawe ile - zapytał bocian - A jeszcze raz tyle, pół tyle, ćwierć tyle i jeszcze ja sam i dopiero było by nas 100. Więc ile Żurawi teraz leci? Pomyśl minutę i napisz odpowiedź. Nie oszukuj nie czekaj dłużej niż minutę od przeczytania. Sprawdź się czy odgadniesz. Nie pisz rozwiązania po prostu sprawdź czy rozwiążesz ...

Saturday, 29.05.2010, 12:46

Autor: oracze

Moje natchnienie

Każdy pomysł wymaga jakiś konsultacji i analizy czy w ogóle będzie akceptowalny. Dlatego nie sztuką jest wprowadzić zmiany w grze ale czy one nie zniechęcą bardziej do gry niż do niej niż zachęcą?

Saturday, 29.05.2010, 12:39

Autor: oracze

monotonia

Może warto już wprowadzić jakieś nowości. Aby się odróżniać od innych dostępnych w necie gierek?

Saturday, 03.04.2010, 10:55

Autor: oracze

Lekkie Buty(3)

Nadal chcesz kupić ? Te buty?

Saturday, 03.04.2010, 10:54

Autor: oracze

Blad wysylania wiadomosci

Wie ktoś czemu nie mogę dodawać linków?

Saturday, 03.04.2010, 10:50

Autor: oracze

Najlepsza gra na świecie powraca!

Nie wiecie może kiedy będę mógł dodawać linki też chciałbym się pochwalić gierkami które zrobiły na mnie wrażenie

Saturday, 03.04.2010, 10:48

Autor: oracze

Jak nagrać filmik z gry ???

A jeśli chodzi o filmiki z ekranu z dźwiękiem ? Jakie byście radzili?